Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Losowanie rozmówcy....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Losowanie rozmówcy....

    ... szczerze mówiąc - niedopracowane. Przede wszystkim powinien być wybór zakresu wieku i płci osoby, którą chcę wylosować. Rozumiem ogólną ideę, ale niezbyt mnie rajcują rozmowy z 50-latkami płci tej samej na przykład. Ciekawe według jakiego " klucza " odbywa się to losowanie. Czy jest to absolutnie losowe, czy też aplikacja sama dobiera na podstawie moich danych podanych dla GG ( niekoniecznie są one prawdziwe - celowo zresztą jako że nie lubię inwigilacji na siłę ).
    Myślałem, że po doświadczeniach z Toki gdzie była taka opcja losowania rozmówcy, bardziej to przemyślicie.
    Jak już to połączcie tą loteryjkę z katalogiem i jego szukajką, gdzie po wybraniu zakresu wieku i płci dopiero można kliknąć " Losuj rozmówcę "

    #2
    To ma losować rozmówcę a nie następny portal randkowy od tego masz poggaduche

    Czy ta druga wylosowala osoba też musi losowac rozmówcę?
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

    Komentarz


      #3
      Ok - jak napisałem rozumiem intencję, ale jednak chyba jakiś klucz istnieje, skoro na kilkanaście prób losuje osoby, które są wiekowo podobne co w moim profilu. A skoro tak, to nie jest to do końca losowe - i jak mam być szczery, to wolę sam określać " klucz " wg. którego losuje mi się rozmówcę.

      No chyba że GG używa jeszcze tylko pokolenie osób w mocno średnim wieku

      Komentarz


        #4
        Mi na kilka losów wylosowalo osoby które w katalogu miały od 17 do 40 lat

        Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          #5
          Najlepiej żeby dodali do wybór płeć i wiek osób jakie chce się wyszukać zaróno w wersji na pc jak i w mobilnych.

          Komentarz


            #6
            Żeby to "Losuj rozmówcę" miało ręce i nogi, należałoby najpierw wprowadzić w profilu jakieś tagi zainteresowań. Kilka kategorii z podkategoriami i jeszcze z kolejnymi podkategoriami. Z tagów wybieram w ustawieniach profilu, wiek, województwo, ew. miejscowość. Hobby, dosyć dobrze doprecyzowane. Zawód, praca, wykształcenie itd. Inni robią to samo. Jeśli chcę z kimś pogadać na jakiś konkretny temat klikam "Losuj rozmówcę" Pojawia się rozwijalne menu. Wybieram z niego np. 25 lat, kobieta, Małopolska. Z zakładki hobby, zainteresowania wybieram np. fotografia. Klikam losuj i mam pewność że trafię na osobę która wcześniej w profilu zaznaczyła ww. tagi i będą miał o czym z nią pogadać. Albo zaznaczam Małopolska, praca, dam i wiem że trafię na kogoś kto może mi zaoferować pracę. Wprowadzenie takiego rozwiązania nie jest proste ale mogłoby uratować GG przed pójściem w niepamięć. A póki co mam łatwiejsze rozwiązanie uatrakcyjnienia "Losowania rozmówcy". Dodać opcję "Anonimowy". Po jej zaznaczeniu nie wiem kogo wylosowałem i jeśli druga strona zaakceptuje rozmowę to ona też nie będzie wiedziała z kim rozmawia.

            Komentarz


              #7
              Czy ktoś z GG pochyla się nad tymi sugestiami? Są jakieś szanse na zmiany, usprawnienia? Bo mam jeszcze jeden pomysł.

              Komentarz


                #8
                Czyli jednak GG znajduje się na równi pochyłej

                Komentarz


                  #9
                  Wszystkie sugestie użytkowników są zbierane i analizowane, ale firma nie udziela informacji na temat planów rozwoju swoich produktów.

                  Komentarz


                    #10
                    Poproszę o dodanie opcji, która umożliwi wykluczenie mojego numeru z losowania rozmówców. Nie mam ochoty być nagabywany przez nieznane mi osoby, tylko dlatego, że ktoś mnie wylosował. O ile pamiętam nie mam regulaminowego obowiązku uczestnictwa w takich zabawach proponowanych przez GG, a brak opcji blokowania ( wykluczenia ) zmusza mnie poniekąd do tego.

                    Proszę o poważne podejście do tego problemu.

                    Komentarz


                      #11
                      @northareth
                      Przecież jak sam nie losujesz rozmówcy, to Ciebie też nikt nie może wylosować. Działa to tak, że obie osoby muszą brać udział w losowaniu, żeby się wylosować. No chyba, że o czymś nie wiem

                      Komentarz


                        #12
                        Nie wiem jak to dokładnie działa, ale już kilka razy miałem zaczepkę od innych ludzi, i jak pytałem co ich skłoniło do napisania, to odpowiadali, że " komputer wylosował ". No chyba że sobie jaja robili, ale tak czy tak uważam, że w ustawieniach prywatności powinna być także dodane " ignoruj mnie w losowaniu ".

                        Nie chcę zabierać innym zabawy, ale nie chcę być jej częścią

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
                          Wszystkie sugestie użytkowników są zbierane i analizowane, ale firma nie udziela informacji na temat planów rozwoju swoich produktów.
                          To rzucam pomysł który przyszedł mi przy okazji Losowania rozmówcy. Nazwijmy to Radar GG Działałoby to tylko na urządzeniach gdzie można określić lokalizację. I chyba jednak dla trafniejszej komunikacji tagi o których wcześniej wspominałem też by się przydały. Radar GG bo wiadomość wysłana trafiałaby do użytkowników z włączonym Radarem GG znajdujących się w promieniu 100, 200 czy 500 m. Zasięg można by uzależnić od jakichś punktów, rangi itd. Powiedzmy że jestem w obcym mieście i coś bym tanio zjadł. Więc wysyłam wiadomość z pytanie gdzie można coś zjeść. Wiadomość trafia do wszystkich w pobliżu i może akurat ktoś odpowie że gdzieś niedaleko jest jakiś fajny lokal. Jakiś student uczy się do egzaminu i nagle orientuje się że nie ma jakiejś książki. W necie nic nie ma, znajomi daleko, biblioteki zamknięte. Więc śle wiadomość z pytaniem o tę książkę czy jakieś notatki. Taguje ją nazwą uczelni, przedmiotu, itd. dzięki temu może zwiększyć zasięg wiadomości do np. 1 km. Ktoś akurat ma to co potrzebuje, to tylko kilkanaście minut drogi. Ktoś jedzie w góry. Niby miał to być jednodniowy wypad ale mógłby zostać na kolejny dzień tylko nie ma noclegu. Śle pytanie gdzie można przenocować. Może akurat któryś z lokalsów ma wolny pokój a może akurat odezwie się właściciel jakiegoś pensjonatu i zaproponuje zniżkę? Właściwie to Radar GG bardziej nadawałby się na usługę komercyjną, działającą w drugą stronę. Idę sobie ulicą, mam włączony Radar GG, przechodzę obok sklepu RTV i dostaję wiadomość że jeśli kupię określony model telewizora to dostanę 20% zniżki. Albo ktoś pytający gdzie zjeść może dostać odpowiedź nie od zwykłego ludzia a od właściciela knajpy który ma włączony Radar GG, z zachętą do odwiedzenia jego lokalu bo dostanie zniżkę. Myślę że to ciekawy pomysł Pewnie trzeba by go dopracować bo w dużych miastach, gdzie jest gęsto od ludzi, takie wiadomości z Radaru GG mogłyby przychodzić non stop i zniechęcić ludzi do korzystania. Pewnie jakiś system punktowy, rangi czy staż mogłyby temu zaradzić. Możesz wysłać wiadomość przez Radar GG, zwiększyć jej zasięg jeśli odebrałeś wcześniej odpowiednią ilość takich wiadomości.

                          Teraz podczas pisania jeszcze przyszedł mi pomysł Geotagów w Radarze GG. Idę sobie morską plażą, zostawiam geotaga w którego treści jest dowcip. Każdy kto ma włączony Radar GG i w nim geotagi i przejdzie w pobliżu tego miejsca dostanie ten dowcip. I się uśmiechnie Albo jakaś dziewczyna w jakimś miejscu zostawia geotaga ze swoim zdjęciem. Dodaje do niego przedział wiekowy 24-26 lat, wykształcenie wyższe, humanistyczne, brunet, i wiadomość - Jeśli to odczytałeś jesteśmy sobie pisani. I później żyli długo i szczęśliwie W przypadku takich geotagów też jest szerokie pole dla usług komercyjnych.
                          Jakby coś to ja to wymyśliłem

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Gie Zobacz posta
                            Żeby to "Losuj rozmówcę" miało ręce i nogi, należałoby najpierw wprowadzić w profilu jakieś tagi zainteresowań. Kilka kategorii z podkategoriami i jeszcze z kolejnymi podkategoriami. Z tagów wybieram w ustawieniach profilu, wiek, województwo, ew. miejscowość. Hobby, dosyć dobrze doprecyzowane. Zawód, praca, wykształcenie itd. Inni robią to samo. Jeśli chcę z kimś pogadać na jakiś konkretny temat klikam "Losuj rozmówcę" Pojawia się rozwijalne menu. Wybieram z niego np. 25 lat, kobieta, Małopolska. Z zakładki hobby, zainteresowania wybieram np. fotografia. Klikam losuj i mam pewność że trafię na osobę która wcześniej w profilu zaznaczyła ww. tagi i będą miał o czym z nią pogadać. Albo zaznaczam Małopolska, praca, dam i wiem że trafię na kogoś kto może mi zaoferować pracę. Wprowadzenie takiego rozwiązania nie jest proste ale mogłoby uratować GG przed pójściem w niepamięć. A póki co mam łatwiejsze rozwiązanie uatrakcyjnienia "Losowania rozmówcy". Dodać opcję "Anonimowy". Po jej zaznaczeniu nie wiem kogo wylosowałem i jeśli druga strona zaakceptuje rozmowę to ona też nie będzie wiedziała z kim rozmawia.
                            Jest jakaś szansa na wprowadzenie tych tagów? Przecież to nie powinno sprawić problemów a mocno zmieniłoby GG.

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez Gie Zobacz posta
                              To rzucam pomysł który przyszedł mi przy okazji Losowania rozmówcy. Nazwijmy to Radar GG
                              No i ktoś wprowadził w życie coś podobnego, chociaż nie takiego samego co mój pomysł.
                              https://play.google.com/store/apps/d...d=pl.gwp.radar

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X