Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Losowanie rozmówcy....

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  #31
  W pierwszych latach ruletki faktycznie nie było wyboru wieku, ale udało się wprowadzić zmiany Dzięki za miły komentarz

  Komentarz


   #32
   To ja doprecyzuję aspekty historyczne na przykładzie Androida: W Androidzie losowanie rozmówcy zostało wprowadzone w wersji 4.4.0.20166, która została wydana na betę 29.09.2014. Wersja ta nie miała opcji losowania. Możliwość określenia wieku oraz płci została dodana w wersji 4.8.5.20268, która na becie ukazała się 20.04.2016. Zmiana dotycząca możliwości wybrania dowolnego zakresu wieku, a nie z góry ustalonych przedziałów, została wprowadzona w wersji 4.12.0.20345 i została wydana na betę 14.11.2018.
   Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

   Komentarz


    #33
    Zamieszczone przez Justyna Zobacz posta
    Dziękujemy za zgłoszenie. Cały czas pracujemy nad funkcjonalnością aplikacji. Twoja sugestia na pewno zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie
    No to jak tam tagi określające, charakteryzujące rozmówcę, użytkownika GG? Przecież to podstawa do sensownego poGGadajmy. Właśnie trafiłem na jakiś film o samotności. Samotność skraca życie jak wypalenie 15 papierosów dziennie. GG mogłoby eliminować samotność. Ba mogłoby "parować" ludzi. Tylko bez możliwości określenia swoich zainteresowań, cech w profilu raczej trudno przez GG szukać podobnych sobie.

    Komentarz


     #34
     Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
     dzisiaj się dowiedziałem że jest to w planach, w dodatku kolejną głupotę zrobili taką że już nie losuje tych co wylosowali ciebie też tylko też tych którzy mają status Poggadam, stąd też wiele pewnie osób nie odpisują bo po prostu status mają taki ustawiony a nieznajomym nie mają zamiaru odpisywać
     Ja właśnie chciałem się dowiedzieć lub potwierdzić jak to z tym losowankiem na kole jest.
     Czy właśnie rzeczywiście jest tak, że jak ma się ustawiony status "pogadam" to samo losuje? Tz. jesteś zalogowany na GG z tym statusem i nie trzeba fizycznie-osobiście kontrolować przebiegu losowania?? Kiedyś właśnie rozmawiałem z kimś bo trafiłem na kogoś w losowaniu i ta osoba mówiła, że ona nie losowała tylko samo wylosowało Oo. Aż nie mogłem uwierzyć tak więc pytam o potwierdzenie kogoś z obsługi

     Jeżeli tak by było w rzeczywistości to było by to bardzo głupie rozwiązanie ponieważ z doświadczenia wiem, że dużo osób nie odpisuje gdyż mają zapewne dużo zgłoszeń i jakość tej aplikacji zostaje w tym momencie bardzo mocno ograniczona. Takie rozwiązanie sprzyja także rozwojowi botów oraz fejk kont/osób-spamerów które wykorzystują GG do handlu pornografią i innymi sprawami z tego kręgu.
     Jeden numer od 15 lat

     Komentarz


      #35
      Jest kilka kategorii sortowania, w pierwszej kolejności są typowane konta: ze statusem dostępne lub pogadam -> godzina ostatniej aktywności-> liczba porządkowa numeru GG -> sortowanie przemienne. Algorytmy sortowania ulegają również zmianą w celu znalezienia nowych rozmówców, których przy wcześniejszej próbie nie zostały wyświetlone. Priorytetem są konta dostępne (ale nie jest to warunek).

      Komentarz


       #36
       Ostatnio zaginął jakiś dzieciak w Zakopanem. Znalazł się następnego dnia kilkaset metrów dalej. Gdyby został wprowadzony w życie mój pomysł z Radarem GG to pewnie znalazłby się o wiele szybciej. Wystarczyłoby wtedy puścić alert GG na aplikacje znajdujące się w odległości 1-2 km od dworca gdzie zaginął ten dzieciak. I ktoś mógłby zwrócić uwagę na samotnego chłopca.
       7 lat minęło a w GG niewiele się zmieniło.

       Komentarz


        #37
        Zamieszczone przez Gie Zobacz posta
        Żeby to "Losuj rozmówcę" miało ręce i nogi, należałoby najpierw wprowadzić w profilu jakieś tagi zainteresowań. Kilka kategorii z podkategoriami i jeszcze z kolejnymi podkategoriami. Z tagów wybieram w ustawieniach profilu, wiek, województwo, ew. miejscowość. Hobby, dosyć dobrze doprecyzowane. Zawód, praca, wykształcenie itd. Inni robią to samo. Jeśli chcę z kimś pogadać na jakiś konkretny temat klikam "Losuj rozmówcę" Pojawia się rozwijalne menu. Wybieram z niego np. 25 lat, kobieta, Małopolska. Z zakładki hobby, zainteresowania wybieram np. fotografia. Klikam losuj i mam pewność że trafię na osobę która wcześniej w profilu zaznaczyła ww. tagi i będą miał o czym z nią pogadać. Albo zaznaczam Małopolska, praca, dam i wiem że trafię na kogoś kto może mi zaoferować pracę. Wprowadzenie takiego rozwiązania nie jest proste ale mogłoby uratować GG przed pójściem w niepamięć. A póki co mam łatwiejsze rozwiązanie uatrakcyjnienia "Losowania rozmówcy". Dodać opcję "Anonimowy". Po jej zaznaczeniu nie wiem kogo wylosowałem i jeśli druga strona zaakceptuje rozmowę to ona też nie będzie wiedziała z kim rozmawia.
        Ostatnio nie używam GG. Dopiero teraz zauważyłem że w profilu można wpisać tagi które sugerowałem prawie 9 lat temu. Kiedy to zostało wprowadzone do GG? Żeby one miały sens to powinny być jakieś podpowiedzi dla tych tagów. Zaczynam wpisywać #foto i pojawia się lista hashtagów z foto w nazwie i mogę wybrać jakiś gotowy bo to da jakąś gwarancję że ktoś już się pod niego podpiął.

        Komentarz


         #38
         Zamieszczone przez Gie Zobacz posta

         Ostatnio nie używam GG. Dopiero teraz zauważyłem że w profilu można wpisać tagi które sugerowałem prawie 9 lat temu. Kiedy to zostało wprowadzone do GG? (...).
         Tagi zostały dodane w 2020 roku. Co do wyświetlania się listy #tagów, to już takie sugestie się pojawiły.
         Być może w planach będzie rozbudowanie tej funkcjonalności.

         Komentarz


          #39
          Zamieszczone przez Gie Zobacz posta

          ... tagi które sugerowałem prawie 9 lat temu. Kiedy to zostało wprowadzone do GG?
          W Archiwum uchowała mi się Przypominajka GG z dnia 20.08.2020 roku z info o tagach:
          ....
          Mamy dla Ciebie ważną informację
          Aby ułatwić Ci wyszukanie osób o podobnych zainteresowaniach lub firm, których właśnie szukasz w swoim mieście i nie tylko, dodaliśmy do Profili Prywatnych oraz Firmowych możliwość ich otagowania.
          Szanujemy prywatność Twoją oraz każdego z Użytkowników GG, dlatego tagi nie będą widoczne dla innych w podglądzie Twojego profilu, ale Użytkownicy, wpisując je w oknie wyszukiwarki w Katalogu Publicznym (należy poprzedzić znakiem #), łatwiej dotrą do Ciebie lub Twojej oferty.
          Tagi, które wpiszesz w ustawieniach, zostaną również wzięte pod uwagę w doborze osób dla Ciebie w przypadku korzystania z funkcji Losowania Rozmówcy.
          Tagi ustawisz w: Menu >> Ustawienia profilu >> Tagi.

          Komentarz

          Pracuję...
          X