Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

500 Internal Server Error

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    500 Internal Server Error

    Witam, postawiłem bota na swoim VPSie. Adres podałem, bazę dobrze podpiąłem jednak po napisaniu do bota wyskakuje:
    Błąd - serwer nie zwrócił poprawnej wiadomości do wysłania (500 Internal Server Error).
    Co może być nie tak i jak to naprawić?

    #2
    Prawdopodobnie, bład w skrypcie (ja tak mialem) lub błąd konfiguracji serwera. Spróbuj wejść przez przeglądarke na skrypt bota np. http://ip_vps/bot.php

    Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

    Komentarz


      #3
      Bot normalnie reaguje: LINK

      Komentarz


        #4
        BotApi wykorzystuje curl do działania. Zainstalowałeś je wgl .?

        Komentarz


          #5
          Mam curl:

          cURL supportenabledcURL Information7.15.5Age2FeaturesAsynchDNSNoDebugNoGSS-NegotiateYesIDNYesIPv6YesLargefileYesNTLMYesSPNEGO NoSSLYesSSPINokrb4NolibzYesCharConvNoProtocolstftp , ftp, telnet, dict, ldap, http, file, https, ftpsHostx86_64-redhat-linux-gnuSSL VersionOpenSSL/0.9.8bZLib Version1.2.3
          Ostatnio edytowany przez MKevas; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Co dziwne normalny skrypt z boty.gg.pl działa, a po wklejeniu skryptu czatu tylko ten błąd wyskakuje..

            Komentarz


              #7
              Hmmm, dodam, że ten sam skrypt działa na innym numerze, kod taki sam, tylko katalog inny
              Już niedługo...

              Komentarz


                #8
                Jest ktoś w stanie mi pomóc?

                Komentarz


                  #9
                  Dzień dobry,

                  żeby dowiedzieć się dlaczego skrypt czat.php zwraca "HTTP/1.0 500 Internal Server Error" należy dostać się do logów PHP lub logów servera HTTP. Proszę sprawdzić czy dostawca VPSa (1and1?) dostarcza jakiś panel do przeglądania logów czy też daje dostęp do konsoli, w której użytkownik root może przejrzeć logi. W większości standardowych systemów typu Linux logi powinny znajdować się w pliku /var/log/php.log a na pewno w katalogu /var/log/

                  Komentarz


                    #10
                    do konsoli to na 99% dostępu nie dają, zostaje panel do oglądnięcia logów....
                    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Prosiłem Cię już o nie cytowanie poprzedniego posta.

                    Komentarz


                      #11
                      wkurzony z tego co wiem do vps zazwyczaj dostęp do konsoli jest xd
                      Nie mieszaj serwera vps z le zwyklym hostingiem.
                      Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Poprawa nicku ;D

                      Komentarz


                        #12
                        poczytałem i zwracam honor - do vps - a w większości jest dostęp do konsoli.
                        nie wścoekły a wkurzony

                        Komentarz


                          #13
                          A właśnie, że mamy
                          Już niedługo...

                          Komentarz


                            #14
                            Mamy panel zarządzania serwerem VPS - Parallels Power Panel
                            Do tego panel hostingowy - Parallels Plesk Panel

                            Co do pliku php.log nie posiadamy takiego, mamy serwer na systemie CentOS 5.5

                            Komentarz


                              #15
                              To według mnie lepiej już by było zainstalować debiana squeeze 64 bit minimal + webmin.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X