Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne.....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dziwne.....

    Nie wiem o co chodzi ale to chyba tutaj powinno być..

    Dodam, że nie pisałem tego, ze chce walczyc...
    Włam na konto?

    Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

    #2
    A nie reklama od GG czasem ?

    Komentarz


      #3
      No ale na zdjęciu widać, że poszła odemnie wiadomość, której nie wysyłałem

      Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

      Komentarz


        #4
        Nie wiem jak działają boty, ale czy nie jest możliwe, żeby właśnie w Twoim imieniu rozsyłał reklamy od GG od czasu do czasu ? Coś jak reklamy podczas rozmów telefonicznych w zamian za darmowe połączenie ? ( Wcale bym się nie zdziwił )

        Komentarz


          #5
          Bot GG pod gg:33 chyba może napisać w Twoim imieniu o ile wyraziłeś zgodę wcześniej oraz ten bot może ustawić Ci opis jeżeli nie wyrażasz zgody wpisz WYPISZ <- tak jak ja napisałem powinno zadziałać
          Ostatnio edytowany przez Majcon; [ARG:4 UNDEFINED].
          CzatGG: Kliknij!
          Moje GG: Kliknij!

          Komentarz


            #6
            jakiś bot.....
            swoją drogą coś takiego to jest - jeżeli nie wyrażałeś zgody na wysyłanie info w Twoim imieniu, albo zrobiłeś to nieświadomie (bo np zakamuflowali zgodę) - zwykła bezczelność ze strony GG Network.

            Komentarz


              #7
              Na załączonym screenshocie w pierwszym wątku widać dwie wiadomości, które "zlały się" w jedną. Pierwsza z nich o treści:

              "Wygraj bilety na koncert Justina Bibera. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i dowiedzieć się co zrobić aby wygrać jeden z 20 podwójnych biletów wpisz KONKURS"

              jest wysyłką od bota "GG Po prostu" o numerze GG:33 do numerów GG użytkowników, którzy odezwali się wcześniej do bota. Każdy użytkownik GG może wyłączyć otrzymywanie wiadomości od bota - wystarczy, że napisze do bota wiadomość o treści: WYPISZ
              Koniecznie wielkimi literami. Jednakże zachęcamy do subskrybowania wiadomości od bota GG:33 ponieważ bardzo często organizujemy na nim konkursy z różnymi cennymi nagrodami.

              Natomiast druga wiadomość o treści:

              "Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i dowiedzieć się co zrobić aby wygrać bilety na koncert Justina Biebiera to wpisz KONKURS"

              jest odpowiedzą bota na wiadomość pochodzącą od użytkownika o treści: "Gram o bilety na koncert Justina Biebera". Taka wiadomość wysyłana jest w imieniu użytkownika przez wszystkie klienty GG (mobilne, webowe oraz desktop) w momencie otworzenia okna rozmowy z botem. Tekst tej wiadomości oczywiście może się zmienić w zależności od tego co się dzieje na danym bocie. Funkcjonalność ta została wprowadzona by ułatwić użytkownikom GG korzystanie z botów. Gdyby do bota nie był przypisany żaden tekst wysyłany po otworzeniu okna rozmowy to okno to pozostawało by puste i użytkownik musiał by zastanowić się chwilę co ma zrobić, domyśleć się, że musi napisać cokolwiek i wysłać tę wiadomość do bota. A tak od razu dowiaduje się co mu bot oferuje.

              Komentarz


                #8
                I tu dołączam się z moim pytaniem, czemu czegoś takiego nie udostępnicie w BotAPI?
                Nam taka opcja wysyłania wiadomości po otwarciu okna rozmowy by się przydała, a Wam w niczym nie zaszkodzi, proszę o rozważenie
                Już niedługo...

                Komentarz


                  #9
                  Bot nie.może napisać pierwszy to tak jak komenda /zaloguj nick na niektórych czatach która też łamie regulamin
                  Ale hm wsumie jakby była opcja dzięki której można byłoby wyłączyć tą funkcję hm raczej by nie łamało to regulaminu
                  CzatGG: Kliknij!
                  Moje GG: Kliknij!

                  Komentarz


                    #10
                    No właśnie, można by ustawić wtedy krótką informację dla usera, co ma robić
                    Już niedługo...

                    Komentarz


                      #11
                      np dla użytkownika który nie był na czacie
                      CzatGG: Kliknij!
                      Moje GG: Kliknij!

                      Komentarz


                        #12
                        Już kiedyś rzuciłem ten pomysł do jednego z pracowników BotApi, lecz uzyskałem tylko odp, że to przemyślą.

                        Komentarz


                          #13
                          No no czyli za rok może będzie odpowiedź
                          CzatGG: Kliknij!
                          Moje GG: Kliknij!

                          Komentarz


                            #14
                            Naspamujmy im z wielu kont mailowych, może wtedy dotrze do nich, że ludzie są tym zainteresowani
                            Już niedługo...

                            Komentarz


                              #15
                              Zastanów się czy to jest tego warte. Takich przydatnych funkcji można byłoby znaleźć ogrom, jak np. nadanie unikatowego identyfikatora dla każdego klienta GG(chodzi mi tutaj o to, żeby GG podało np. ip urządzenia piszącego do Botmastera lub jakiś jego zamiennik stworzony przez GG, aby bany mogły być skuteczne).

                              Kolejną przydatną funkcją byłoby dodanie metody sprawdzającej czy podany GG figuruje jako bot. Obecnie samemu trzeba szukać po linkach i bawić się w wyciąganie danych.

                              Także jest tego sporo. Czy GG wprowadzi nasze propozycje ? Szczerze wątpię. Proponuję jednak aby założyć osobny temat, w którym mogli byśmy złożyć prośby do GG o wdrożenie naszych pomysłów

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X