Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czaty GG Networks

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Się nastawiliście na to moderowanie... "z forum"... To prawda ze tu na forum raczej najbardziej odpowiednie osoby się znajdują ale jak dla mnie to niechby wezmą byle kogo dobrego ale zeby tam był porządek. Co do twoich słow Adminie na temat, że obsługa nic nie pomoże to się głęboko niezgodzę. Prowadzę czaty od ponad póltoraj roku, i wiem że dobrze zorganizowana obsługa jest warta złota. Po twojej postawie nie widać żebyś się interesował tą sprawą. Po drugie co wam szkodzi chociaż spróbować?

    Komentarz


      #17
      Czy GG Networks coś z tym zrobi?

      Komentarz


        #18
        Albo odbyła odbywa odbędzie się narada w tej sprawie albo olali to
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          #19
          Dzień dobry,

          Pomawianie i znieważanie na czatach prosimy zgłaszać na policję. Tylko pociągnięcie do odpowiedzialności osób dopuszczających się takich działań, może być skutecznym środkiem do ich wyeliminowania.

          Zamknięcie czatów należących do GG Network na pewno nie wchodzi w grę.

          Możemy natomiast zastanowić się nad ich moderacją. Nie możemy jednak zapewnić moderatorów, którzy będą w trybie zmianowym dostępni 24/7/365 na czatach. Nie mamy pozytywnych doświadczeń z "moderatorami wolontariuszami". Stosowaliśmy taką formę moderacji w przeszłości na Bocie Gier GG:777. Otrzymywaliśmy wówczas sporo skarg dotyczących bezzasadnego banowania, czy nierównego traktowania użytkowników. Z naszej strony nie jesteśmy w stanie za każdym razem sprawdzić czy ban został nałożony słusznie, czy niesłusznie.

          Sugerujecie, że tutaj na forum znajdą się osoby chętne by moderować czaty. Na tej podstawie, pomimo złego doświadczenia, jesteśmy skłonni spróbować i przywrócić moderatorów wolontariuszy.

          Użytkownicy: MKevas, Majcon, Wazniak96, Beniooo ponieważ wypowiedzieliście się w tym wątku oraz na pewno macie własne czaty na platformie BotAPI GG to podpowiedzcie nam jak najlepiej przeprowadzić nabór na takich moderatorów.

          Ponieważ widać, że są dwa różne zdania jeśli chodzi o widoczność admina na czacie to stworzymy ankietę w tym wątku. W ankiecie do wyboru będą dwie opcje: 1) Admin jest oznaczony na czacie oraz wiadomo który admin dał bana.
          2) Admin nie jest oznaczony na czacie oraz nie wiadomo który admin dał bana.

          Niezależnie od wyników ankiety nie wykluczamy, że zastosujemy zupełnie inne rozwiązanie.

          Komentarz


            #20
            Jeszcze jedno pytanie się nasuwa pytanie czy obsługa ma być globalna czy na każdym czacie inna

            Co do naboru to oczywiście podanie w które będzie zawierać Imię Nazwisko WIEK! i to jest najważniejsze! hm doświadczenie względem czatow
            Ostatnio edytowany przez Majcon; [ARG:4 UNDEFINED].
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              #21
              Moim zdaniem nabór powinien zawierać następujące pytania:

              1. Imię, Nazwisko
              2. Adres(Czysto weryfikacyjne, wiadomo, że osoby które zamierzają "broić" adresu korporacji raczej nie podadzą)
              3. Wiek
              4. Doświadczenie w moderacji
              5. Opis osobowości.
              I do tego potwierdzenie, że zobowiązujemy się do przestrzegania regulaminu obsługi(takowy trzeba byłoby sporządzić). Przydałby się również moderator główny zajmujący się skargami na moderację i trzymaniem wszystkiego w kupie wysuwający wniosek do administracji o ewentualne zdjęcie moda i możliwością unieważnienia bana, wybierany przez moderację powiedzmy na miesiąc(Pomysł sprawdzony, w mojej "Sieci" ja jestem takowym głównym moderatorem, w razie skarg interweniuję, lub też często weryfikuję adminów czatów jako szpieg bez staff i z innym nickiem, bot kontaktowy znajduje się pod numerem 35538778, można sprawdzić )

              Co do pytania Majcona opowiadam się za tym, żeby na każdym czacie była osobna moderacja. Wiadomo... ekipa moderatorów danego czatu się sklei, a tu przyjdzie "kolo" z innego czatu i zacznie się rządzić.

              Komentarz


                #22
                Mam sugestię do GG w sprawie czatów:
                Może zróbcie moderację offline. Użytkownicy mają możliwość jedynie zgłaszania wiadomości. Powiedzmy po 10 zgłoszeniach (konkretna liczba jest tajna bądź zależna od czatu), ktoś dostaje bana na 1 godzinę czy inny okres. Moderatorzy czytają zgłoszenia w jakimś panelu admina i mogę dawać bany bezterminowe czy ogólnie na dłuższy okres.

                Komentarz


                  #23
                  Bez sensu można zgłosić ale bez bana bo np ja tej osoby zgłosze jego wiadomość 10 razy i dostanie bana (ja nie znaczy że ja tylko że jakieś inne ja "
                  CzatGG: Kliknij!
                  Moje GG: Kliknij!

                  Komentarz


                    #24
                    Ale chodziło mi o 10 zgłoszeń z różnych nicków, za bezzasadne też można dostać bloka. Chodzi mi o rozwiązania podobne do tych które są na fb czy w różnych azjatyckich sieciach społecznościowych. Moderacja online nie przyniesie efektu.

                    Komentarz


                      #25
                      Piotrekkk nie rozumiem skąd masz takie przekonanie. Moderacja offline była prowadzana do dzisiaj przez GG. Jakoś wielkiego skutku nie przyniosła. Sprawdza się bardziej przy dużych sieciach właśnie typu fb, gdzie dzieci nie bawią się w głupkowate zgłaszanie. Poza tym... na fb też się cuda dzieją. Nie jednokrotnie widać na kwejkach itp rozmówki czy debilne za przeproszeniem wyzywanie się. A 10 znajomych znaleźć też nie problem aby napisały zgłoszenie. Poza tym. I tak wszystko składa się do jednego czy offline czy online - do czytania rozmowy(logi/na żywo) tyle, że podczas gdy jesteśmy obecni podczas sytuacji możemy całą sytuację rozładować w zarodku.

                      Komentarz


                        #26
                        Tu się komuś psychiatra by przydał. Dla mnie obecnie czaty nie są wcale moderowanie, ani online, ani offline.

                        Komentarz


                          #27
                          Dlatego powstał ten temat i mam nadzieję że programista(ści) od gg już dodają potrzebne cmd do moderowania na tych czatach i niedługo odbędzie się nabór na obsługę
                          CzatGG: Kliknij!
                          Moje GG: Kliknij!

                          Komentarz


                            #28
                            Wątpię Wg mnie na czatach powinno być pełne ukrycie numerów GG + moderacja offline i będzie super. Nie widzę szans na coś innego. Są inne platformy czatowe w Polsce i na Świecie i nie ma chyba nigdzie dobrze działającej moderacji online.

                            Komentarz


                              #29
                              To już lepsza by była komenda /zglos treść i osoba dostępna na gg albo nie osoba zalogowana dostałaby zgloszenie i mogła to sprawdzić znaczy coś wtym stylu

                              - - - Updated - - -

                              To już lepsza by była komenda /zglos treść i osoba dostępna na gg albo nie osoba zalogowana dostałaby zgloszenie i mogła to sprawdzić znaczy coś wtym stylu
                              CzatGG: Kliknij!
                              Moje GG: Kliknij!

                              Komentarz


                                #30
                                No w naborze też powinno być, czy kiedyś już dana osoba pełniła taką funkcję, oraz osoby które mogłyby poświadczyć o jej "wiarygodności", no i powinno odbyć się tutaj na forum, bez rozgłosu, bo jak ktoś już tu zauważył, na forum znajdują się odpowiednie osoby które mogłyby pełnić takową funkcję
                                Już niedługo...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X