Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak bot z botem (allegro w szczególności)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    jak bot z botem (allegro w szczególności)

    Mam problem z odbieraniem powiadomień od bota allegro przez mojego bota. Teoretycznie problem może być w wielu miejscach.

    Liczę że ktoś tutaj będzie znać odpowiedź lub choć naprowadzi mnie na trop.

    Z góry dziękuje za sugestie.

    #2
    Boty między sobą się nie mogą komunikować.

    Komentarz


      #3
      Mysle, ze piszac bota w pythonie, pod ekg dalo by sie to zrobic, ale nigdy sie tym nie bawilem

      Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

      Komentarz


        #4
        @krzos na pewno się da. Problem nie wynika z tego, że się nie da, tylko z tego, że BotApi zblokowało tą usługę z wiadomych przyczyn. Pod Ekg BotApi nie ma nic do rzeczy bo na nim bot nie stoi.

        Komentarz


          #5
          heh no to się rozczarowałem... a może jednak jest możliwa komunikacja botów na jakiś specjalnych warunkach?

          Potrzebuję wprowadzić automatyzację bazującą na powiadomieniach z allegro.

          Komentarz


            #6
            Myślę, że zdecydowanie pewniej i stabilniej będzie jeśli skorzystasz z WebAPI Allegro. Komunikaty z bota Allegro mogą ulec zmianie i jeśli chcesz je jakoś przetwarzać to nie opierałbym się na nich.

            Komentarz


              #7
              Hmm webapi allegro to jedno, a kwestia kiedy je odpytywać to drugie. Potrzebuję to robić możliwie najszybciej po wystąpieniu zdarzenia - wykorzystanie powiadomień z gg byłoby całkiem wygodne. A tak pozostaje oprogramowanie powiadomień mailowych.

              tzn z webapi allegro korzystam tak czy inaczej, bota gg allegro chciałbym wykorzystać jedynie jako trigger...

              Komentarz

              Pracuję...
              X