Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Informacja do admina o wysłaniu czegoś przez usera.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Ehh.. ale odkopy.

    main i diee, a do tego składnia SQL pisana małymi literami. Skąd ja to znam...

    PS. @Majcon <? raczej się nie używa już w skryptach. Dlaczego? Często bywa, że serwery mają wyłączone short tags i wtedy cały twój skrypt leci do użytkownika ( jak się nie mylę..).

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
      Ehh.. ale odkopy.

      main i diee, a do tego składnia SQL pisana małymi literami. Skąd ja to znam...

      PS. @Majcon <? raczej się nie używa już w skryptach. Dlaczego? Często bywa, że serwery mają wyłączone short tags i wtedy cały twój skrypt leci do użytkownika ( jak się nie mylę..).
      to skrypt Wampirka (bądź Walkamana (Tomka)) bodajże i dlatego przez die i main. A z małych to napisałem bo nie chciało mi się z dużych pisać
      Najlepsze CzatyGG na
      SuppBocie
      (gg:48909067) pod
      komendą /Au

      Komentarz


        #18
        Ehh i kolejny odkop. Po co wygrzebujesz bez potrzeby stare śmieci?

        Jestem Ciekawy jak wygląda twój skrypt skoro tak bardzo Ci się nie chce pisać poprawnie. Nie wiem jak inni ale ja staram się pisać jak najschludniej choćby dlatego ze jak coś za rok otworzę to w 5 sek wiem co do czego...

        Komentarz


          #19
          @Ważniak
          1. Ja to pisałem na fonie a wiadomo że się nie chce pisać.

          2. Na kompie to ja pisze szybko i czasem z małej (zazwyczaj jak się śpiesze do dziewczyny która w szpitalu a dostanę sms-a to więc wiesz kończę skrypt i lecę, ale to nie jest ważne ) ale jak mam więcej czasu to poprawiam na duże np. SELECT * FROM `dupy` WHERE `xd` = 'mhm' AND `lol` = '{$xd}' więc wiesz. Ja nie pisze jak większość z "małych" i się chwalą że ich skrypt. Może będzie spokój jak innym "ktoś" "pożyczy" "innego ktosia" boty
          Najlepsze CzatyGG na
          SuppBocie
          (gg:48909067) pod
          komendą /Au

          Komentarz


            #20
            to co BRT tu piszesz nie trzyma sie kupy.
            1. Post mowi ze wziales to od siebie
            2. post skoleji ze to kod wampirka badz walkmana

            Inne posty na tym forum twierdza ze piszesz od podstaw
            Mozesz jasno wprost pisac a nie zagmatwanie by nikt nie zrozumial lub kazdy bral cie za klamce?

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez WujcioMattt Zobacz posta
              to co BRT tu piszesz nie trzyma sie kupy.
              1. Post mowi ze wziales to od siebie
              2. post skoleji ze to kod wampirka badz walkmana

              Inne posty na tym forum twierdza ze piszesz od podstaw
              Mozesz jasno wprost pisac a nie zagmatwanie by nikt nie zrozumial lub kazdy bral cie za klamce?
              nie ogarniam. Ale to było dawno temu więc kiedyś może tak pisałem.
              Najlepsze CzatyGG na
              SuppBocie
              (gg:48909067) pod
              komendą /Au

              Komentarz


                #22
                Myślę że powinieneś już skończyć robić z siebie dalsze pośmiewisko bo z każdym Twoim postem,który jest zupełnie bezsensowny pogrążasz się coraz bardziej i pokazuje jaki jesteś prosty i płytki. Kompromitujesz się nie tylko tu w oczach tych, którzy sami pracują na swoje chęcią pisania dla ludzi oraz pomocy Tobie w kopiowaniu ale też robisz krok w jeszcze większe Gowno pisząc posty na forum php zrywając glupka..
                Ostatnio edytowany przez Ayama; [ARG:4 UNDEFINED].
                44 1111 40 /Au
                Najlepsze Czaty GG

                Komentarz


                  #23
                  Ayama możesz się czasami ogarnąć ? Jesteś dorosła a zachowujesz się jak małe dziecko, nie bronię nikogo ale tego czytac sie juz nie da .. jeżeli masz do kogoś jakieś ale to mu to powiedz prosto w twarz .. a nie gadasz ciągle to samo bez sensu ..

                  Wysłane z mojego Samsunga Galaxy Trend (GT-S7560) za pomocą aplikacji Tapatalk

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez Ayama Zobacz posta
                    Myślę że powinieneś już skończyć robić z siebie dalsze pośmiewisko bo z każdym Twoim postem,który jest zupełnie bezsensowny pogrążasz się coraz bardziej i pokazuje jaki jesteś prosty i płytki. Kompromitujesz się nie tylko tu w oczach tych, którzy sami pracują na swoje chęcią pisania dla ludzi oraz pomocy Tobie w kopiowaniu ale też robisz krok w jeszcze większe Gowno pisząc posty na forum php zrywając glupka..
                    Skoro piszesz z ą ć itd to pisze się GÓWNO i DusieK ma rację. Powtarzasz się. I żyjesz tylko czatami a nie życiem prywatnym. Wchodzę do Ciebie czy do Wujka (nie wiesz nawet kiedy ) i widzę. Obecnie Zalogowani: (1)
                    <##Ayama> ID:608 czy jakoś tak. Ogarnij Życie prywatne a później kogoś ogarnij :* taka mała rada bo zachowujesz się jak małolat. W sumie małolat (DusieK) jest mądrzejszy. Zachowujesz się jak dziecko.
                    Najlepsze CzatyGG na
                    SuppBocie
                    (gg:48909067) pod
                    komendą /Au

                    Komentarz


                      #25
                      Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
                      Skoro piszesz z ą ć itd to pisze się GÓWNO i DusieK ma rację. Powtarzasz się. I żyjesz tylko czatami a nie życiem prywatnym. Wchodzę do Ciebie czy do Wujka (nie wiesz nawet kiedy ) i widzę. Obecnie Zalogowani: (1)
                      <##Ayama> ID:608 czy jakoś tak. Ogarnij Życie prywatne a później kogoś ogarnij :* taka mała rada bo zachowujesz się jak małolat. W sumie małolat (DusieK) jest mądrzejszy. Zachowujesz się jak dziecko.

                      Powiadasz ze wchodzisz na moj czat? watpiace ze wzgledu ze tam moga przebywac tylko osoby posiadajace staff a ty go nie masz a grono jest male bo jakies okolo 5 osob - KOLEJNE KLAMSTWO

                      BRT nie jest prawda ze nie wiemy o tym ze wchodzisz - oczywiscie ze wiemy wiemy nawet jakie uzywasz nicki (z zenskimi mogles sobie darowac) nie wiemy natomiast ile masz kont multi zapewne od groma ale nie wnikam.

                      To ty psujesz sobie wizerunek a nie ktos go tobie psuje twoje zachowanie jest karygodne i wrecz tak idiotyczne ze przestalem juz zwracac na twe kopie uwage.

                      Poprostu przestan sciemiac jak dziecko i wez na siebie wkoncu jakas odpowiedzialnosc nie masz 5 lat wiec nie pisz mi na pryw gg ze nie wchodzisz juz na zaden moj czat, a na forum pokazujesz "rogi klamcy".

                      Twoja zla slawa dotarla tak daleko ze zaden z ludzi (tych co pisza swe boty lub przestali pisac) juz ci nie pomoga w kodzie.
                      Bedziesz musial sam sie uczyc z neta no chyba ze pomoga ci twoii koledzy od starych hackingow czy z piaskownicy.

                      Nie wiem na co ci to bylo.... mogles od poczatku byc fair wobec innych a nie klamac oszukiwac krasc

                      P.S. Wiemy nie tylko ze wchodzisz na nasze czaty ale wiemy tez ze twoji nowi znajomi czy jak wolisz koledzy na biezaco cie informuja co sie u nas dzieje. Znasz wiadomosci jakie sa w newsach, gdzie dostep maja tylko zalozyciele, i niektorzy userzy z suppbota.
                      Wiemy tez ze niektorzy z twoich znajomych wykupuja rangi specjalne u nas by informowac cie co ciekawszego maja od innych (zapewne bys mogl ulepszyc swego bossa czy vipa na swoim rzekomym kodzie), oczywiscie moglibysmy rezygnowac i im nie dawac, i nawet tak robilismy na poczatku ale to strata czasu mowiac szczerze bo niekazdego znamy i nie wiemy czy akurat ten i ten to twoj znajomy czy tez nie dlatego niech maja te rangi niech ci donosza a ty rozwijaj dalej swe postrzepione juz skrzydla zanim utniemy ci je na dobre...

                      Widzialem twoje statystyki widzialem ilosc botow wiem kto u ciebie ma bota a kto ma staff na czatach, moze sadzisz ze nie sprawdzamy twych nowosci jakie wprowadzasz ale sie mylisz. Sek w tym ze nigdy nie rozwiniesz sie jak Dragonis nawet na jego kopii zauwaz ze zaczales rozglasniac sie niedawno i jak sie nie myle od niedawna zakladasz czaty.

                      Na poczatku w dragonisie byl 1 czat userzy mogli testowac co chcieli bawic sie, gdy zapoczatkowano globalne zakladanie czatow dla kazdego w 2 dni mielismy juz ponad 30 botow, a w okolo 4 miesiecy ponad 15 tys uzytkownikow na all botach. (dzis ta liczba wciaz rosnie jakbys nie zauwazyl mimo ze maja mozliwosc odblokowania sie od bana globalnego wiec kont multi jest znacznie mniej niz na innych czatach gdzie nie ma tej mozliwosci)

                      uznaj te dane jak chcesz mozesz powiedziec ze sie panosze lub chwale ale to nie prawda chce ci w tym ost juz poscie tylko uswiadomic ze po przemysleniach wiem ze ZA CIENKI BOLEK JESTEŚ DLA MNIE
                      Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #26
                        DusieK i Ayama. Przestańcie proszę wtrącać swoje pięć groszy do tej kłótni bo robicie to w nie odpowiednim miejscu w dodatku nie potrzebnie. Podobnie BRT. Po kiego wała ciągniesz ten temat i próbujesz się usprawiedliwić skoro to nie ma sensu? Do tego jakim prawem piszesz tutaj na temat życia Ayamy? Jej życie i się proszę w nie nie wpierdzielaj. Wujcio też nie potrzebny był tu ten twój post ale przynajmniej w innym temacie zauważyłeś, że robicie offtop.

                        To prawda, że jestem po stronie Wujcia bo totalnie mnie żenuje twoja postawa BRT z tym kopiowaniem(myślę, że każdego to by wyprowadziło z równowagi) lecz to nie jest miejsce na rozwiązywanie takich problemów. I tyczy to się wszystkich. Starajcie się choć trochę trzymać etyki jaka panuje na forach.

                        Jeśli ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia w tej sprawie to piszta w temacie tym o plagiacie.

                        PS: Starałem się pisać ten post bezstronnie choć podkreśliłem moje stanowisko co do tej sprawy. Ani Dusek'a nie znam ani Ayamy żeby było wszystko jasne.
                        Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          #27
                          Wazniak96 ja nie miałem zamiaru wciskać swoich pięciu groszy tylko co zobaczę jakiś post to Ayama ciągle się powtarza .. to robi się już żenujące .. zgodzę się z BRT .. Ayama ma swoje lata a ino Czaty jej w głowach (ale miejsza z tym xD) .. a co do plagiatu, BRT do świętych nie należy, lecz nie tylko on kopiuje serwis Dragonis, wiele osób kopiowało, kopiuje i będzie ich kopiować .. (Tacy są ludzie) a BRT oberwało się tylko dlatego że jego skrypt wygląda tak samo jak od Dragonis (Polak xDD) i że miał już z nimi na pieńku
                          Wujcio musi się pogodzić z tym że ma tak fajny skrypt i że ludzie będą kopiować jego pomysły (np. komendę poke, kieszonkowiec, nawet treści bo się ludzią pomyśleć nie chce :p)

                          PS. Żeby nie było, nikogo nie bronię .. wyrażam tylko swoją opinie

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
                            Skoro piszesz z ą ć itd to pisze się GÓWNO i DusieK ma rację. Powtarzasz się. I żyjesz tylko czatami a nie życiem prywatnym. Wchodzę do Ciebie czy do Wujka (nie wiesz nawet kiedy ) i widzę. Obecnie Zalogowani: (1)
                            <##Ayama> ID:608 czy jakoś tak. Ogarnij Życie prywatne a później kogoś ogarnij :* taka mała rada bo zachowujesz się jak małolat. W sumie małolat (DusieK) jest mądrzejszy. Zachowujesz się jak dziecko.

                            Co do Ciebie na Twoim miejscu zająłbym się swoim życiem zamiast Pisać po nocach o innych
                            A co do kopiowania to całkiem podobne do Twoje do WujciaMattt, możesz poczuć się najlepszym "skrypterem", "programistą", którym i tak nigdy nie będzisz, bo do tych czatów wiele nie potrzeba.
                            Niektórzy nauczyli by się tego co potrzeba nawet w dzień i by taki czat napisali (W końcu z tego php to tylko parę prostych funkcji i składnię trzeba znać, a z sql jest niewiele co trzeba znać)

                            Komentarz


                              #29
                              Z tego co widzę to temat jest: "Informacja do admina o wysłaniu czegoś przez usera." a nie do naszych kłótni. Jak chcecie to na priv mogę podać swój numer i tam załatwimy problem
                              Najlepsze CzatyGG na
                              SuppBocie
                              (gg:48909067) pod
                              komendą /Au

                              Komentarz


                                #30
                                Prosiłem jasno żeby już nie zasyfiać tego tematu bo to co piszecie nie ma nic do rzeczy do tego tematu.

                                Powiem tylko tyle, że to nie jest usprawiedliwieniem. Co innego gdy funkcje ułatwiają pisanie na czacie lub obsługę czatu. Ale gry nie mają nic do tego. Tym bardziej, że są innowacyjne.

                                Jeśli oczekujecie mojego dalszego komentarza tak jak już pisałem zapraszam do tego tematu o plagiacie..

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X