Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokowanie słów przez GG ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Blokowanie słów przez GG ?

    Wiecie może czemu GG blokuje słowo "teletubisie"? xD A może znacie jakieś inne?

    Chodzi tu dokładnie o fragment "bisi". Hmmm. Fuszera!
    Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    mi nie blokuje ;|
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

    Komentarz


      #3
      Mi też nie blokuje

      Komentarz


        #4
        gg lub botapi (czort go wie) blokuje niektore slowa ze wzgledu zapewne na te pieprzone linki do arus zechcial dawac nie wiem jakie slowa blokuje ale wiem ze na nasze dobro blokuje mozliwosci dawania nr IP na czatach czy botach troche z drugiej zas strony jest to uciazliwe bo pisalem spama o duzej wielkosci wypisujac po koleji co ma byc w nowosciach (dla przykladu) np.
        1. ble ble
        2. ble ble
        3. Majcon to facet
        itp.itd.

        No i oczywiscie nie wyslalo mi bo sadzac po blokadzie jest nie do konca dorobiona
        Uwazam ze w tym przypadku gg zrobilo cos na wzor usuwania wszystkiego procz liczb i kropek i sprawdzania czy wystepuja a jak tak to blokada
        Tak jest tez w przypadkach wysylania privow na czatach nie trzeba dawac duzo kropek czy liczb wystarcza pojedyncze wiadomosci a juz jest blokada np
        "/Priv Majcon hej urodzilem sie w 17.07.1880"

        Wielu userow botow sie na to juz zaczyna skarzyc ale z drugiej zas strony lepsze to niz zawiechanie sie botow przez pana (tak z malej p) ArusiA

        Komentarz


          #5
          Czemu akurat ja ;|


          Mi nic nie blokuje wszystkie wiadomości dochodzą
          CzatGG: Kliknij!
          Moje GG: Kliknij!

          Komentarz


            #6
            Rozkminilem przyczynę blokady tego

            Może wiecie czy też nie ale jeżeli kogoś nie mamy w znajomych (kontaktach na gg) i owa osoba wyśle nam jakiś numer gg to jest on ukrywany pod xxxx ale prawdopodobnie nie tylko to jest blokowane są też słowa typu IQ czy jak podał woźniak bisie czy też właśnie adresy IP tylko wtym przypadku wiadomość nie jest zmieniane xxx a kompletnie blokowana

            Dlatego wujek u Ciebie nie mogłem napisac IQ a u siebie tak gdyż mój bot posiada mnie w znajomych sprawę przekaże na maila bo tu raczej odpowiedzi się nie doczekamy
            Ostatnio edytowany przez Majcon; [ARG:4 UNDEFINED].
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              #7
              nie no... śmiechu warte

              Komentarz


                #8
                wiem jestem geniuszem <3
                CzatGG: Kliknij!
                Moje GG: Kliknij!

                Komentarz


                  #9
                  a czemu akurat IQ? :o
                  Najlepsze CzatyGG na
                  SuppBocie
                  (gg:48909067) pod
                  komendą /Au

                  Komentarz


                    #10
                    IQ dlatego iż ponieważ gdyż tak wyszło


                    Pragnę poinformować że blokowanie słów typu IQ czy BISIE na botach po 5 latach? ( nie wiem ale ztego co pamiętam już kilka lat temu miałem z kolegą beke z Teletubisi) zostało usunięte ;P
                    CzatGG: Kliknij!
                    Moje GG: Kliknij!

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X