Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nazwa na Serwis pod Czaty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nazwa na Serwis pod Czaty

    Witam.

    Mam takie pytanie. Zakładam swoje Czaty GG i myślę nad ich nazwaniem. Ktoś ma może jakieś pomysły?

    Pozdrawiam
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    (gg:48909067) pod
    komendą /Au

    #2
    czaty ByRyTy
    007 czacie zglos sie
    Nie najlepsze Czaty GG
    Czaty Fado (sprawdz pierw znaczenie slowa fado )

    Nie no nazwa raczej powinna byc twoja a nie inspirowana innymi propozycjami, szczerze mówiac jak nie wiesz jaka nazwa i z czym ją polaczyc to po co ci wgl nazwa?

    Komentarz


      #3
      po to żeby nie było np sam Czat ale np Czat serwis a brak pomysłów.
      Najlepsze CzatyGG na
      SuppBocie
      (gg:48909067) pod
      komendą /Au

      Komentarz


        #4
        CzatGG by Wazniak, polecam

        A tak serio to możesz sb nazwę wymyślić z dupy, jednak musisz tej nazwy uzywać wtedy jako znak rozpoznawalny i złapać ten rozgłos bo jak będziesz nie wyróżniającym się szarakiem to i tak nazwy nikt nie pozna, a raczej będą twoje czaty rozpoznawać po twoim nicku.

        Co do pomyslu to nie wiem.. Tengo Chat? Esperanto Chat? xChat? chat4all? Zone69? Jeden kij

        Komentarz


          #5
          a Czat Aliens ?
          Najlepsze CzatyGG na
          SuppBocie
          (gg:48909067) pod
          komendą /Au

          Komentarz


            #6
            Dla mnie spoko ale nie mieszaj ang z pol czyli Chat aliens

            Komentarz


              #7
              No albo dać "Czat NickWłaściciela" i w miejscowości "Aliens".
              Najlepsze CzatyGG na
              SuppBocie
              (gg:48909067) pod
              komendą /Au

              Komentarz


                #8
                chat aliens bedzie spoko nie ma to jak tzw obce czaty ludzie wrecz beda sie tlumami rzucac by wejsc na "chat obcy" sadzac iz odnajda tam predatora albo spotkaja tego tam miesniaka z pierwszej czesci (nie no zartuje wiec do mej wypowiedzi prosze podejsc z dystansem)

                Moja nazwa wziela sie z ...... zreszta sam nie wiem skad (chyba z lubnosci danych stworzen) ale nikt juz praktycznie nie pisze czaty wujciomattta tylko czaty Dragonisa wiec wiem ze nazwa byla chwytliwa bo jest uzywana, ci co mnie znaja z pisania ze mna to potrafia wklepac moj nick zamiast nazwy dragonis ale glownie jest uzywana nazwa a nie moj nick.

                Wiec zastanow sie czy chce rozglosnic siebie czy serwis jak siebie w nazwie uzyj swego nicku jak serwis stworz cos co bedzie dla ciebie OK i chwyci innych za jaja



                Widzac co masz na czacie, informacje, teksty, komendy nazwij serwis "Kopia Dragonis" bo czlowieku masz widocznie tak małą glowe do czerpania pomyslow ze musisz kopiowac to od innych ! Nawet glupie teksty informacyjne slowo w slowo skopiowane czy ty masz 7 lat ze nie potrafisz wymyslec wlasnego tekstu??
                Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dopisanie kocowki

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez WujcioMattt Zobacz posta
                  chat aliens bedzie spoko nie ma to jak tzw obce czaty ludzie wrecz beda sie tlumami rzucac by wejsc na "chat obcy" sadzac iz odnajda tam predatora albo spotkaja tego tam miesniaka z pierwszej czesci (nie no zartuje wiec do mej wypowiedzi prosze podejsc z dystansem)

                  Moja nazwa wziela sie z ...... zreszta sam nie wiem skad (chyba z lubnosci danych stworzen) ale nikt juz praktycznie nie pisze czaty wujciomattta tylko czaty Dragonisa wiec wiem ze nazwa byla chwytliwa bo jest uzywana, ci co mnie znaja z pisania ze mna to potrafia wklepac moj nick zamiast nazwy dragonis ale glownie jest uzywana nazwa a nie moj nick.

                  Wiec zastanow sie czy chce rozglosnic siebie czy serwis jak siebie w nazwie uzyj swego nicku jak serwis stworz cos co bedzie dla ciebie OK i chwyci innych za jaja



                  Widzac co masz na czacie, informacje, teksty, komendy nazwij serwis "Kopia Dragonis" bo czlowieku masz widocznie tak małą glowe do czerpania pomyslow ze musisz kopiowac to od innych ! Nawet glupie teksty informacyjne slowo w slowo skopiowane czy ty masz 7 lat ze nie potrafisz wymyslec wlasnego tekstu??
                  Do tej końcówki się myślisz. Mati nie mam tak samo tylko mam inaczej no może podobnie do Ciebie ale ja pisze inaczej niż Ty tego swojego Smoka.
                  Najlepsze CzatyGG na
                  SuppBocie
                  (gg:48909067) pod
                  komendą /Au

                  Komentarz


                    #10
                    fakt masz znacznie wiecej błędów i nie-dociagniec rzeczywiscie piszesz inaczej, a raczej przerabiasz kod wampirka a nie piszesz chociaz jedno nie wyklucza drugiego

                    Komentarz


                      #11
                      Pisze od zera. Wampirek w c**j błędów ma.
                      Najlepsze CzatyGG na
                      SuppBocie
                      (gg:48909067) pod
                      komendą /Au

                      Komentarz


                        #12
                        z calym szacunkiem ale watpie by ktokolwiek w to uwierzyl patrzac na twoje pytania na tym forum.
                        Sa one tak oczywiscie i banalne ze nikt (chyba) praktycznie nie wierzy ze jestes w stanie od zera cos napisac...


                        No tak ale ja przeciez rzekomo tez nie pisalem od zera tylko mam podstawke walkmana (ktorego zreszta nawet nie znam) - tak przynajmniej twierdziles w globalach powiedz mi tylko kto ci tak nagadal ? Pewnie sam walkman co?

                        Komentarz


                          #13
                          Nie on. I nie ważne kto. Anonim.

                          - - - Updated - - -

                          Zamieszczone przez WujcioMattt Zobacz posta
                          z calym szacunkiem ale watpie by ktokolwiek w to uwierzyl patrzac na twoje pytania na tym forum.
                          Sa one tak oczywiscie i banalne ze nikt (chyba) praktycznie nie wierzy ze jestes w stanie od zera cos napisac...


                          No tak ale ja przeciez rzekomo tez nie pisalem od zera tylko mam podstawke walkmana (ktorego zreszta nawet nie znam) - tak przynajmniej twierdziles w globalach powiedz mi tylko kto ci tak nagadal ? Pewnie sam walkman co?
                          a co do tego to ja nie pisze skryptu na trzeźwo (i może dlatego zadaje głupie pytania).
                          Najlepsze CzatyGG na
                          SuppBocie
                          (gg:48909067) pod
                          komendą /Au

                          Komentarz


                            #14
                            WujcioMattt pisał swój skrypt własnymi siłami i mogę za to poświadczyć własnym imieniem. Wiem bo sam podpowiadałem mu od samego początku co i jak i też miałem dostęp do jego FTP'a i tez wiem jak wygląda czyli inaczej jak wampira i kolejnej osoby która go kopiowala czyli walkmana.

                            Hmmm.. To może dlatego że piszesz po alkoholu wydaje Ci się ze stworzyłeś coś sam. Że juz nie wspomnę o jakości kodu bo sam wiem po sobie jak się pisze po %% xdd

                            Raczej się w tej sprawie na forum nie wypowiadałem w każdym razie ode mnie już na pomoc licz bo to co robisz jest po prostu świńskie i chamskie. Sam przez wiele czasu zmagałem się z tym co WujcioMattt i mnie krew zalewała. Pozdro Na przyszłość. Nq

                            Komentarz


                              #15
                              @Wazniak96 brakło Ci tam "nie"
                              @BRT kopiuj wklej to nie jest pisanie od zera
                              CzatGG: Kliknij!
                              Moje GG: Kliknij!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X