


@Ayama To Forum na którym Sobie pomagamy

@playaz44 Wybacz ale twój kod wywala błąd na początku nawet edytuje po swojemu to wywala błąd.

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

@Majcon Źle dałem "}"


ADMINISTRACJĘ proszę o zamknięcie wątku lub jego kasacje

function bot($text)
{
global $P;
$ret = false;
$text = preg_replace('/[^0-9 ]/', '', $text);
$x = explode(' ', $text);
$x = array_filter($x);
foreach($x as $d){
if($P->isBot($d) === true){
$ret = true;
}
$z .= $d;
if($P->isBot($z) === true){
$ret = true;
}
}
return $ret;
}
if(bot("000zapraszam na czat gg:35081293 000") === true){
echo "reklama";
}else{
echo "Brak reklamy";
}
if(bot("000 zapraszam na czat gg:000 000") == true){
echo "reklama";
}else{
echo "Brak reklamy";
}
$text = "zapraszam na czat gg:35 08 12 93 231 415 526634"; //tekst wysłąny do bota xd $text = preg_replace('/[^0-9 ]/', '', $text); $x = explode(' ', $text); $x = array_filter($x); foreach($x as $d){ if($P->isBot($d) === true){ die("wypad z reklamą"); } $z .= $d; if($P->isBot($z) === true){ die("wypad z reklamą"); } }
$text = "zapraszam na czat gg:35081293 231 415 526634"; //tekst wysłąny do bota xd $text = preg_replace('/[^0-9 ]/', '', $text); $x = explode(' ', $text); $x = array_filter($x); foreach($x as $d){ if($P->isBot($d) === true){ die("wypad z reklamą"); } }
$text = preg_replace("/[^[:digit:]]/", "", $text);
if($text != $nr_czatu) {
if(preg_match("/[[:digit:]]{4,12}$/", $text)) {
if($P -> isBot($text) == true) {
// kod na banowanie etc
}}}
Przetwarzamy dane osobowe użytkowników naszej witryny, poprzez wykorzystanie plików cookie i innych technologii, w celu świadczenia naszych usług i analizy aktywności w witrynie. Dodatkowe szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Klikając „ZGADZAM SIĘ” poniżej, wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności oraz opisane tam praktyki dotyczące przetwarzania danych osobowych i plików cookie. Przyjmujesz również do wiadomości, że to forum jest hostowane w Polsce i wyrażasz zgodę na gromadzenie, przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych w Polsce, gdzie hostowane jest to forum.
Zostaw komentarz: