Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plagiat jak nic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Plagiat jak nic

    Wprawdzie przed wejsciem w ten dzial nie bylo napisane zeby pisac tylko o problemach wiec pisze informacyjnie o osobie która ma małą twórczosc w wymyslaniu no i musi kopiowac pomysly innych.
    Mowa o nicku BRT (dzis Xeen) na samym poczatku dostal bana u mnie za dzialanie na szkode ... ble ble kopiowaniem pomsylow potem przyszedl jak sadzilem skruszony i powiedzial ze sie zmienil ale to co dzis zobaczylem wrecz wprawilo kompletny usmiech na mej twarzy....

    Czaty maja to do siebie by glownie sie na nich czatowalo, ja chcac isc dalej dorzucilem wiecej rozbudowanych gier, by bylo ciekawiej system monet wirtualnych by placono nimi za komendy ktore mozna zyskac z gier, jednym slowem by trzymac czatowiczow bo wiadomo ze siedzac dla gier ale jak temat rozmowy ciekawy sie zrobi to sie wtracą.

    Otóż BRT skopiował ..... duzo, mizernie ale duzo. Poke, kieszonkowiec, like, poleca, zapros i wiele innych które jako pierwsze wymyslil i wprowadzil serwis Dragonis

    Szczerze nie czepiałbym sie ale jak sie wejdzie na jego czat i widzi to praktycznie wszystko jest podobnie jak u mnie nawet glupie info zaraz po dodaniu nowego nicku typu "nasz czaty gg maja to do siebie ze posiadaja czatowe gry jesli nie chcesz widziec spamu gier wpisz /ig ..."

    Boze czlowieku o nicku BRT nie potrafisz nawet tekstu informacyjnego wymyslec innego a nie slowo w slowo kopiowac od innych?
    Czy ty wogóle wiesz co robisz?

    Nowy Czat GG u nas gdzie przesiadywał był rzekomo zarejestrowany na jego siostrę ale stamtad (majac na nim wladze) kopiowal pomysly


    Szczerze mowiac ze z 1 strony jest to pocieszajace ze ktos cie kopiuje, bo wiesz ze zrobiles cos co jest dla innych dobre lub tak sadza (nie wspominajac o suppbocie ktory jest prawie identyczny z moim, nawet majac ten sam kolor tekstow ale do wielu koment nie mial dostepu wiec jest jego mocno okrojony)

    Z 2 zas strony jest to wkurzajace na maxa bo nawet kolorki, dokladny tekst wszystko jest kopią. Nie mowie o funkcji dzialaniu komend a o informacji np to co wyzej "nasze czaty gg maja to do siebie ze posiadaja ...." czy cos tam kompletna kopia nooooo


    Dzieki temu czlowieku wiem przynajmniej ze wielu jednak nie zaluguje na druga szanse a GG Network prosze o wiecej informacji i szczegolow jak mozna dana osobę zglosic na prokurature lamiac polskie prawo z roku 1994 o prawie autorskim aby pociagnac go do jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za swe czyny. Nie robilbym tego ale 2 raz ten sam dawniej wybaczony blad to juz przesada

    Prosze o info ....
    Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Wszystko fajnie ale przecież on prostego kodu napisać nie umie http://forum.gg.pl/showthread.php?20...a%C5%9Bciciele więc mógł skopiować sam tekst echo'';
    Co do kolorów teraz w każdej przeglądarce są "opcje programistyczne" więc też nie ma problemu by kolor dobrać taki sam

    Komentarz


      #3
      co do kolorów to tak napisałem bo kazdy raczej uzywa tego co mu sie podoba moze tez lubi polaczyc czerwien z niebieskim co niektorym wydaje sie to idiotyczne, no ale dokladne teksty dla przykladu, na czacie mamy strefe rozrywkowa czyli mozliwosc zdobycia czego jak sie pisze u nas to klucze im wiecej piszesz tym wieksza szansa ze je masz a jak masz to otwierasz nimi tzw sejfy. podczas znalezienia klucza masz komunikat <brawo> znalazles klucze do tajemnych sejfow.... ble ble ble

      I wlasnie o to chodzi ze nawet ten glupi komunikat jest identyczny z tym co u nas, jak wiekszosc innych komunikatow.
      Ostatnio dostalem czesc prywatnej wiadomosci od jego znajomego w ktorej bylo wprost napisane ze chce zmieniac tresci komend bo kazdy mu pisze ze to od dragonisa sciagniete.

      Nie zal mi tych co kopiuja nie majac swej tworczosci i tym samym pokazujacych ze nie potrafia czegos zrobic sami ale zal mi naprawde tych co w glowie nie maja nawet 1% mysli by wymyslec swoj wlasny tekst informacyjny

      Komentarz


        #4
        jak byś umiał czytać (chociaż w to wątpie) to byś zobaczył że mam inaczej. Może podobnie do Ciebie ale inaczej. I wiesz co? Szkoda tekstu marnować na Ciebie. Pozdro dla Ciebie
        Najlepsze CzatyGG na
        SuppBocie
        (gg:48909067) pod
        komendą /Au

        Komentarz


          #5
          Bartek powiedz tak oficjalnie czy ty robisz z siebie pośmiewisko specjalnie czy masz tak już od urodzenia??

          Przecież każdy kto był u Ciebie mówił ze masz praktycznie kompletnie tak samo jak ja, nie wnikam już o nazwy komend o kradziez pomyslu na poke czy kieszonkowca, kolo czy ruletki, like, zapros czy wiele innych co masz a czego miec nie powinnes. Piszesz na swym forum ze tworzysz czaty dla ludzi ale jesli to prawda to powiedz dlaczego masz platne rangs BOSS i VIP (juz nie powiem skad zaje.... BOSSA i kto go wymyslil), nie dosc ze twoj boss i vip robi w 70% dokladnie to co u mnie (czyli np obniza czas czekania na gry) to jeszcze ten cennik... nie no nie mowie bys nie zarabial ale nie potrafisz zarabiac na swych pomyslach tylko kradniesz je innym? Nie piszesz czatów dla ludzi piszesz dla siebie by miec zysk i nie kloc sie ze jest inaczej...

          Co do twej wypowiedzi ze masz podobnie ale nie tak samo, to odp ci ze i owszem nie masz juz dokladnie tych samych komunikatow co ja mialem i zmieniles je a ponizej masz zamieszoczony jeden z tickietow jakie musialem czytac od twoje kolegi który pisal z toba na prwatnym GG o kopiowaniu mych pomysłów

          "
          Czytanie Tickietu o ID: 453 { 22.03.2015 19:44:00 }
          Typ: Kontakt
          Status: Odpowiedź Usera
          GG: (ukryte dla postu na forum)
          Nick: (ukryte dla postu na forum)
          Treść:
          Wiadomość od: (ukryte)
          >>>Wiadomość prywatna<<< Wiadomosc Globalna Od [##XeeN]:

          Witam.

          Apropo do Serwisu Dragonisu (który i tak upadnie ja się o to postaram ).

          Każdy kurwa od niego kopiuje a on do mnie pretensje. Jak chcesz Mati to mogę skopiować. Daj tylko znak. Ogarnij do mnie bo nikt u Ciebie nie zamówi już Czatu. Ostrzegam.

          Nie hacknę Cię bo TYLKO to obiecałem. Ale chyba złamie tą obietnice. Napisz swój skrypt od podstaw a nie na podstawie Tomka (Walkalma jak dobrze pamiętam nick)

          Funkcje otrzymywania wiadomosci globalnych, prywatnych oraz zaproszen mozesz wylaczyc za pomoca komendy /Zgoda

          Odpowiedz od: Administracji Dragonis
          widzialem to

          Wiadomość od: (ukryte)
          lajcik tylko pokazuje. Ale szczerze mowiac jestem za by go *****. Już zmienia treści bo ma pełne gacie


          "

          Zapewne wiesz juz kto byl tworca tickieta....

          Prosze cie tylko o jedno nie kituj ze nie miales slowo w slowo tak jak ja bo jest wiele tickietow i screnow przeslanych na emaila do pozniejszego zuzycia ktore sa jasnymi dowodami ze slowo w slowo kopiowales cos czego nie powinnes......



          P.S jakos nie wyszlo mi IMG wiec dalem link do jednego z scrennow gdzie BRT prosi o pomoc w wymyslaniu pomyslow gdyz kazdy twierdzi ze wszystko ma z dragonisa, lecz on sam oczywiscie bedzie sie klocil
          Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawka bledow

          Komentarz


            #6
            Aż przykro patrzec na te Twoje marne wypociny, bo nawet nie jesteś w stanie napisać nic konkretnego na swoją obronę. Jedyne Twoje słowa które wciąż powtarzasz to że nic nie kopiuje. A niestety wszystko to akurat dobrze wiesz że kłamstwo czym sam sobie szkodzi i wyrabiasz opinię klamcy, oszusta i myślę że nawet złodzieja. Defakto może niektóre słowa masz inne na swoim skrypcie ale to nadal kopia skoro piszesz że są.podobne. Bo dobrze wiemy że nie same słowa są kopia a głównie komendy tzw nowości. Czyli pomysly Mateusza kopiuje bo sam jesteś mało inteligentny by stworzyć coś własnego. Przykładem jest tu ranga boss. Niro sama ranga a to.co nam daje. Czyli jej atrybuty słowo w słowo i każdy punkt masz tak samo.zrobiony co wczoraj mogliśmy zobaczyć dzięki jednemu z twoich userów który życzliwie nam je przekazał. Klucze poke kieszonkowiec wszystko tak na prawdę jest dziełem Dragonisa. Nie.Rozumien jednego. Twojego toku myślenia i postępowania. Myślisz że ludzie są aż tak głupi że będą naiwnie wierzyć tobie i z tobą zostaną 4ever ? Pamiętaj że skończą się nowości dostępne dla Twojego wglądu skończy się kopiowanie i skończy się żywot brt bo już nie będzie z czego ściągać i przyciągać ludzi którzy i tak pomimo iż idą do ciebie zawsze wracają na stare śmieci bo niestety ale jesteś na tyle prymitywny że już nic własnego nie wymyslisz kończą się dobra czasy także szykują dupe bo niedługo Przyjmiesz na nią parę kopniakow. Powodzenia życzę i pozdrawiam wiesz czym bejbe :*
            44 1111 40 /Au
            Najlepsze Czaty GG

            Komentarz


              #7
              "Wiadomosc Globalna Od: Administracji Serwisu Aliens - CzatyGG:

              UWAGA

              Niestety popsułem wszystkie komendy na moi Czacie od XeeN i dlatego usuwam wszystkie boty. Wybaczcie mi.

              Funkcje otrzymywania wiadomosci globalnych mozesz wylaczyc za pomoca komendy /Zgoda"

              Czy nie mógłbyś wymyślać lepszych wymówek?

              To już mój ost post w tym temacie bo nie chce robic z siebie to co ty juz zrobiłeś z samego siebie ale mógłbyś nie wciskać swym userom takich rzeczy bo jakby nie patrzec to oni sa dla nas a nie my dla nich, bez nich nasze boty raczej nie mialyby sensu, wiec jakby nie patrzec jestesmy sobie potrzebni na wzajem.

              "Wiadomosc Globalna Od: Administracji Serwisu Aliens - CzatyGG:

              Nowości będą wgrywane po świętach. A do świąt zostanie wgrane to co w /new a reszta po świętach

              Funkcje otrzymywania wiadomosci globalnych mozesz wylaczyc za pomoca komendy /Zgoda"

              Nie ma to jak "usuwam" lecz wgrywam dalej

              Juz nie odpowiadajac w tym temacie chciałbym byś odpowiedział na 2 dosc ciekawe wg mnie pytania....

              W jaki sposob mozna popsuc wszystkie komendy na raz i i dlaczego akurat kasacja wszystkich botów skoro zepsules je na jednym czacie??

              Komentarz


                #8
                jakbyś zobaczył na date kiedy to było to byś ogarnął. a zapomniałem. Czytać nie umiesz. Wybacz.
                Najlepsze CzatyGG na
                SuppBocie
                (gg:48909067) pod
                komendą /Au

                Komentarz


                  #9
                  Oj dziecko wstydz się. Znów kolejna Twoja niby nowość to możliwość zakupu rang specjalnych. A słyszałam że suppbota też już skopiowales :-D napisze : Kurwa czy Cie do reszty *****alo ?! Bo brak mi słów
                  44 1111 40 /Au
                  Najlepsze Czaty GG

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Ayama Zobacz posta
                    Oj dziecko wstydz się. Znów kolejna Twoja niby nowość to możliwość zakupu rang specjalnych. A słyszałam że suppbota też już skopiowales :-D napisze : Kurwa czy Cie do reszty *****alo ?! Bo brak mi słów
                    Może i tak. Ale nie przeklinaj. ;d
                    Najlepsze CzatyGG na
                    SuppBocie
                    (gg:48909067) pod
                    komendą /Au

                    Komentarz


                      #11
                      Dobra koniec już tego.

                      Bot gg:48179200 miałbyć tylko twoją kopią skryptu z butelką i z grami i z wszystkim to co masz ponieważ miał być TYLKO do gry w butelkę, ale że zablokowałeś Czat Sylwii to robiłem dalej "kopie", potem niby ten cały "Plagiat". Gdybyś nie zablokował Czatu od Sylwii to bym nie było "Plagiatu".

                      Ta KOPIA to była tylko po to żeby ludzie myśleli że to Czat Sylwii i grali w /butelka i dlatego teraz Czat wygląda bardzo podobny do Twojego.

                      Pozdrawiam XeeN (dawniej BRT)
                      Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Lekkie dodanie czegoś.
                      Najlepsze CzatyGG na
                      SuppBocie
                      (gg:48909067) pod
                      komendą /Au

                      Komentarz


                        #12
                        Wydaje mi sie ze to dopiero poczatek

                        Czaty GG u nas sa blokowane w nastepujacych kryteriach.
                        1. Zlamano regulamin z ktorym kazdy nowy zalozyciel powinien sie zapoznac - czat GG z mozliwoscia kaucyjnym odblokowaniem w wiekszosci przypadkow
                        2. Zlamano polskie prawo na czacie GG a obsluga nie zaaregowala ani nie ukarala danej osoby w terminie dluzszym niz 3 dni od czasu zlamania prawa - blokada bez mozliwosci odblokowania czata i czat przeznaczony do kasacji po 1 mc czasu
                        3. Podejrzenie o zlamanie regulaminu - max czat blokowany jest na okres 3 dni w celu zweryfikowania czy bylo zlamanie regulaminu jak nie bylo to odblokowanie i rekompensata +3 mc waznosci czata GG jak bylo to sprawdzenie czy zlamano polskie prawo tez jak tak nie ma juz czata jak nie to blokada kaucyjna

                        W przypadku czatu sylwii zlamano pk 2 dot. - weryfikacja nie byla latwa wzieto pod uwage czas lokowania sie zalozyciela czata i twoja aktywnosc na czacie oraz sprawdzono wszystkie logi z okresu 30 dni wstecz by ustalic to ze twoj staff 100 byl glownie w tym celu bys mogl swobodnie kopiowac to czego nie powinnes
                        Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          #13
                          Ja o czymś innym ty o czymś innym
                          Najlepsze CzatyGG na
                          SuppBocie
                          (gg:48909067) pod
                          komendą /Au

                          Komentarz


                            #14
                            Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
                              Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.
                              1. A skąd mam pewność że to zrobi?
                              2. Skrypt to tylko zabawa a nie jakieś cudo.
                              3. Gry to tylko zabawa.


                              Tyle na temat i dziękuję dobranoc

                              - - - Updated - - -

                              Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
                              Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.
                              1. A skąd mam pewność że to zrobi?
                              2. Skrypt to tylko zabawa a nie jakieś cudo.
                              3. Gry to tylko zabawa.


                              Tyle na temat i dziękuję dobranoc
                              Najlepsze CzatyGG na
                              SuppBocie
                              (gg:48909067) pod
                              komendą /Au

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X