Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hosting pod czat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Hosting pod czat

    Cześć, zastanawiam się, czy pod firmę nie założyć hostingu pod właśnie skrypty, które są wywoływane przez inne serwisy, takie właśnie BotAPI i inne, teraz pytanie do Was, czego byście chcieli od takiego hostingu?
    Już niedługo...

    #2
    dostepnosci oraz czasu tzn zeby kod nie wywolywal sie dluzej niz 10 sekund czyli w miare dobra maszyne by nie bylo zbyt czesto wzrostu obciazenia serwera - to chcieliby glownie ci co pisza boty pod botapi

    Komentarz


      #3
      SSL !! xD

      Komentarz


        #4
        Co bym chciał od hostingu? Żeby miał dobra maszyna. Dobra czyli bez ŻADNYCH lagów tak jak np. Hekko
        Najlepsze CzatyGG na
        SuppBocie
        (gg:48909067) pod
        komendą /Au

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
          Co bym chciał od hostingu? Żeby miał dobra maszyna. Dobra czyli bez ŻADNYCH lagów tak jak np. Hekko
          a hekko jest niby takie najlepsiejsze od wszystkiego? bo mi się wydaje że nie serwer za 40 zł (130 zł rok smsami xd) był dużo gorszy od darmowego który kiedyś miałem tzn. sanfre (tam były lagi na darmowym nie)

          Komentarz


            #6
            Teraz nie ma lagów. Wiem bo też miałem "lagi" na początku. Pisałem CIĄGLE na maila i już nie ma
            Najlepsze CzatyGG na
            SuppBocie
            (gg:48909067) pod
            komendą /Au

            Komentarz


              #7
              Firehost to ci na spokojnie pociągnie. Kilka dyszek rocznie zapłacisz. Czat wcale nie stanowi aż takiego obciążenia.
              Tzn. kwestia tego jak intensywnie będziecie z tego korzystać.

              Komentarz


                #8
                Nosz ja pi****** -.- Jest od pisania o hostingach osobny wątek wśród przyczepionych to po kiego wała robicie co chwilę odnowy? Logika...

                Komentarz

                Pracuję...
                X