Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie mogę ściągnąć ani otworzyć plików

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie mogę ściągnąć ani otworzyć plików

    Nie wiem za bardzo, w jakim temacie umieścić ten post, ale niech będzie tu.

    Mam od kilku dni taki problem, że nie mogę otworzyć ani pobrać żadnych zdjęć i filmików, które znajomi mi wysyłają. Gdy klikam "Pobierz" lub "Otwórz", wyskakuje mi błąd o treści
    {"result":{"errorMsg":"publink managed page not visited","status":2}}

    #2
    Dobrze, już jakoś poradziłem sobie z tym problemem. W linku do pliku wystarczy zamienić "ggapp.com" na "gg.pl".

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez kacper3100 Zobacz posta
      Nie wiem za bardzo, w jakim temacie umieścić ten post, ale niech będzie tu.

      Mam od kilku dni taki problem, że nie mogę otworzyć ani pobrać żadnych zdjęć i filmików, które znajomi mi wysyłają. Gdy klikam "Pobierz" lub "Otwórz", wyskakuje mi błąd o treści
      {"result":{"errorMsg":"publink managed page not visited","status":2}}
      Cześć, podaj proszę wersję aplikacji, w której pojawia się taki błąd.

      Komentarz


        #4
        Hej. Ja korzystam z wersji przeglądarkowej.

        Komentarz


          #5
          kacper3100 czy korzystasz z webGG ze strony https://www.ggapp.com/ czy https://www.gg.pl/?

          Komentarz


            #6
            gg.pl

            Komentarz


              #7
              Czy ten problem nadal ma miejsce? Jeżeli tak to odezwiemy się wiadomości prywatnej by ustalić szczegółowe informacje.

              Komentarz


                #8
                Występuje nadal problem, ale inny. Po kliknięciu "Open" zamiast obrazka pokazuje się ikona braku zdjęcia. Po kliknięciu "Download" jest ten sam problem, co był wcześniej.

                Ale radzę sobie z nim, zamieniając "ggapp.com" na "gg.pl" z adresu.

                Komentarz


                  #9
                  kacper3100 wysłaliśmy do Ciebie wiadomość prywatną.

                  Komentarz


                    #10
                    Powyższy problem pojawia się w przeglądarce Chrome. Winą są ciasteczka, które nie zapisują się w przeglądarce lub z jakiegoś powodu nie przekazują do samej strony pobierania pliku. Można tego uniknąć wybierając w Chrome opcję "cross cookie". Jeśli zezwolimy na takie ciasteczka, to wszystko powinno zacząć działać.
                    Problem ten nie pojawia się w przeglądarce Firefox.

                    Komentarz


                      #11
                      Naprawiliśmy problem dotyczący pobierania plików w domenie ggapp.com.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X