Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • MajsterAkaYuth
    odpowiedział(a)
    Podpisuje się pod moimi poprzednikami, jako użytkownik serwisu polchat, ponieważ sądze że Polchat ma potencjał aczkolwiek nie ma kto się nim zajmować ; )

    Zostaw komentarz:


  • Adamik
    odpowiedział(a)
    Dołączam się do apelu. Panowie z GG - proszę o reakcję. Jeśli Wy macie gdzieś polchat - ja będę mieć gdzieś wasze GG.

    Zostaw komentarz:


  • otulona
    odpowiedział(a)
    Jako stała użytkowniczka serwisu polchat również podpisuję się pod powyższym. Serwis polchat.pl zasługuje na odrobinę uwagi, na jakąkolwiek możliwość rozwoju.

    Zostaw komentarz:


  • madzia654
    odpowiedział(a)
    Jestem uzytkownikiem polchatu od 3.5 roku. Podpisuję się pod resztą .
    Walczmy o Polchat!
    [PL_slonko]
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ale pogrubienie jest zbędne :D

    Zostaw komentarz:


  • ZABLOKUJ
    odpowiedział(a)
    Witam.

    Obiema rękoma podpisuję się pod postem Evila oraz pozostałych osób, które wypowiadają się w temacie.
    Apelujemy do Was [GG] o interwencję i zainteresowanie się bądź chociaż udzielenie nam informacji, pod czyją "opieką", na daną chwilę, znajduje się portal.
    Z tego miejsca, mogę obiecać, iż zrobię wszystko co z moich sił, by Polchat.pl w dalszym ciągu istniał i rozwijał się.

    Operator, Master .. a przede wszystkim UŻYTKOWNIK. ; ] portalu, bo nie da się przypisać mnie do konkretnego pokoju.



    Pozdrawiam, ZABLOKUJ vel. Neciaa_.


    PS: Nie dajmy całkiem zniszczyć czegoś, co było budowane latami, miejsca, gdzie sporo z nas spędziło wiele pięknych chwil swojego życia, gdzie poznaliśmy wspaniałych ludzi, którzy stali się naszym realnymi znajomymi bądź nawet Przyjaciółmi.... Walczmy o to, co stało się częścią naszego życia....
    Być może i brzmi to naiwnie czy "śmiesznie", jednak wydaje mi się, że nie tylko ja mam takowy sentyment .. co zresztą widać po wszystkich powyższych postach. Może w końcu GG raczy zainteresować się POLCHATEM??.. Na to liczymy!
    Ostatnio edytowany przez ZABLOKUJ; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ale pogrubienie jest zbędne ;)

    Zostaw komentarz:


  • listonosz1
    odpowiedział(a)
    również jako użytkownik polchatu podpisuje się pod ty jestem z wami

    Zostaw komentarz:


  • Mors
    odpowiedział(a)
    To oczywiste ze podpisuje sie po tym apelem.. z calych sil...

    Mors

    Zostaw komentarz:


  • R0R
    odpowiedział(a)
    Podpisuję się pod wątkiem. Obecna na Polchacie od X 2005.

    Zostaw komentarz:


  • Mistreated
    odpowiedział(a)
    Jestem nowym użytkownikiem Polchat.pl, zarejestrowanym od kilku lat, ale realnie obecnym na Polchacie od niewiele ponad tygodnia. Nie sądzę, że formuła chata przeżyła się.

    Jestem za tym, aby serwis Polchat.pl istniał nadal, to nie są wcale wielkie koszty.

    EDIT: Podpisuję się pod postem Feki. Jestem gotów wesprzeć Polchat.pl finansowo.
    --
    Pozdrawiam
    Mistreated (użytkownik pokoi "40", "50+" itp.)
    Ostatnio edytowany przez Mistreated; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • _blanka
    odpowiedział(a)
    Jako operator pokoju i użytkownik podpisuję się pod powyższym _blanka

    Zostaw komentarz:


  • Feki
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez nxn Zobacz posta
    Super że chcecie coś robić z portalem! tylko tu się nasuwa pytanie czy aby GG się opłacało coś z tym robić Portal nie przynosi zysków, wszystko się 'sypię' jak to piszecie, więc znów trzeba w to inwestować, jak do dziś nic nie zdziałał ten portal to czy ma sens znów się w niego pchać? Ja rozumiem że to do was przywiązanie ale Ja osobiście nie widzę przyszłości w tym portalu. Pozdrawiam ale życzę powodzenia.
    Jak nie to nie - sami sie tym zajmiemy, wystarczy nam błogosławieństwo GG w tym temacie. Sami kupimy serwery, utrzymamy i załatamy dziury. I to będzie NASZ problem, a nie GG.

    Zostaw komentarz:


  • vectra
    odpowiedział(a)
    Ja jako serwer-operator Polchat oczywiście podpisuję się pod powyższym
    pozdrawiam
    vectra

    Zostaw komentarz:


  • nxn
    odpowiedział(a)
    Super że chcecie coś robić z portalem! tylko tu się nasuwa pytanie czy aby GG się opłacało coś z tym robić Portal nie przynosi zysków, wszystko się 'sypię' jak to piszecie, więc znów trzeba w to inwestować, jak do dziś nic nie zdziałał ten portal to czy ma sens znów się w niego pchać? Ja rozumiem że to do was przywiązanie ale Ja osobiście nie widzę przyszłości w tym portalu. Pozdrawiam ale życzę powodzenia.

    Zostaw komentarz:


  • ki_
    odpowiedział(a)
    Witam.

    Z zaistaniala sytuacja rowniez sie pod tym podpisuje.

    KI, Operator jednego z glownych pokoji servisu polchat.pl

    Pozdrawiam.

    Zostaw komentarz:


  • Lucek_Cholera
    odpowiedział(a)
    Podpisuje sie jako staly czlonek polchatu od 6 lat. Przeszedlem z polchatem wiele dobrych chwil i nie chcialbym aby zostal zniszczony.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X