Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Jako operator pokoju i użytkownik podpisuję się pod powyższym _blanka

    Komentarz


      #17
      Jestem nowym użytkownikiem Polchat.pl, zarejestrowanym od kilku lat, ale realnie obecnym na Polchacie od niewiele ponad tygodnia. Nie sądzę, że formuła chata przeżyła się.

      Jestem za tym, aby serwis Polchat.pl istniał nadal, to nie są wcale wielkie koszty.

      EDIT: Podpisuję się pod postem Feki. Jestem gotów wesprzeć Polchat.pl finansowo.
      --
      Pozdrawiam
      Mistreated (użytkownik pokoi "40", "50+" itp.)
      Ostatnio edytowany przez Mistreated; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #18
        Podpisuję się pod wątkiem. Obecna na Polchacie od X 2005.

        Komentarz


          #19
          To oczywiste ze podpisuje sie po tym apelem.. z calych sil...

          Mors

          Komentarz


            #20
            również jako użytkownik polchatu podpisuje się pod ty jestem z wami

            Komentarz


              #21
              Witam.

              Obiema rękoma podpisuję się pod postem Evila oraz pozostałych osób, które wypowiadają się w temacie.
              Apelujemy do Was [GG] o interwencję i zainteresowanie się bądź chociaż udzielenie nam informacji, pod czyją "opieką", na daną chwilę, znajduje się portal.
              Z tego miejsca, mogę obiecać, iż zrobię wszystko co z moich sił, by Polchat.pl w dalszym ciągu istniał i rozwijał się.

              Operator, Master .. a przede wszystkim UŻYTKOWNIK. ; ] portalu, bo nie da się przypisać mnie do konkretnego pokoju.



              Pozdrawiam, ZABLOKUJ vel. Neciaa_.


              PS: Nie dajmy całkiem zniszczyć czegoś, co było budowane latami, miejsca, gdzie sporo z nas spędziło wiele pięknych chwil swojego życia, gdzie poznaliśmy wspaniałych ludzi, którzy stali się naszym realnymi znajomymi bądź nawet Przyjaciółmi.... Walczmy o to, co stało się częścią naszego życia....
              Być może i brzmi to naiwnie czy "śmiesznie", jednak wydaje mi się, że nie tylko ja mam takowy sentyment .. co zresztą widać po wszystkich powyższych postach. Może w końcu GG raczy zainteresować się POLCHATEM??.. Na to liczymy!
              Ostatnio edytowany przez ZABLOKUJ; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ale pogrubienie jest zbędne ;)

              Komentarz


                #22
                Jestem uzytkownikiem polchatu od 3.5 roku. Podpisuję się pod resztą .
                Walczmy o Polchat!
                [PL_slonko]
                Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ale pogrubienie jest zbędne :D

                Komentarz


                  #23
                  Jako stała użytkowniczka serwisu polchat również podpisuję się pod powyższym. Serwis polchat.pl zasługuje na odrobinę uwagi, na jakąkolwiek możliwość rozwoju.

                  Komentarz


                    #24
                    Dołączam się do apelu. Panowie z GG - proszę o reakcję. Jeśli Wy macie gdzieś polchat - ja będę mieć gdzieś wasze GG.

                    Komentarz


                      #25
                      Podpisuje się pod moimi poprzednikami, jako użytkownik serwisu polchat, ponieważ sądze że Polchat ma potencjał aczkolwiek nie ma kto się nim zajmować ; )

                      Komentarz


                        #26
                        Witam,

                        Chciałbym i ja swoimi obiema rękoma i 'nogoma' podpisać się pod tym i tak też czynię!
                        Portal PolChat.pl miał, ma, a przede wszystkim MA potencjał. Wystarczy się niem zaopiekować, a ludzi dobrej woli nie brak. Więc liczymy na pomoc!

                        oddany user i operator.

                        Komentarz


                          #27
                          Ja jax23 jako stały użytkownik Polchatu podpisuje się pod tym i zrobię wszystko by Polchat.pl w dalszym ciągu istniał i rozwijał się

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez Feki Zobacz posta
                            Jak nie to nie - sami sie tym zajmiemy, wystarczy nam błogosławieństwo GG w tym temacie. Sami kupimy serwery, utrzymamy i załatamy dziury. I to będzie NASZ problem, a nie GG.
                            Feki, Ty to się już lepiej nie ośmieszaj. Wy nie mieliście nawet ~200 zł na opłacenie helpdesku. Więc gdzie Ty mi to mówisz o pokryciu kosztów CAŁKOWITYCH? Chyba nie zdajesz sobie sprawy, z tego co piszesz i z powagi sytuacji. Strona jest do naprawy, forum do zrobienia, help desk do zapłaty... Mam dalej wymieniać? Już chyba taniej wyszłoby zrobić jakiś nowy, mniejszy portal.

                            Owszem, myślę, że dla każdego z nas Polchat znaczył/znaczy bardzo dużo, szczególnie dla tych, którzy spędzili tam wiele lat. Ale od dawna nie jest to portal, w którym widzę jakąkolwiek przyszłość. Bo nie oszukujmy się, on przyszłości nie ma. Poza tym, myślę, że taka forma przedstawienia zaistniałego problemu jest conajmniej śmieszna. Tak poważne problemy kieruje się na mejla, czy nawet za pośrednictwem telefonu. Bo wchodzi się tu i czyta się 10 letnie dzieci, którym odebrano piaskownice..

                            Co do GG - Myślę, iż nie ma sensu już inwestować w ten portal z wielu powodów. Głównie z braku środków na to, braku odpowiednich osób, które by to odpowiednio pokierowały, a nawet z powodu gwałtownego spadku społeczności. Bo bądźmy sobie szczerzy - czy warto ratować coś dla (nie wiem, 40?) osób, które po prostu nie mogą pogodzić się z tym, że jednak ten portal upadł? Trzeba iść dalej, czat to nie wszystko. Było miło, skończyło się, czas spakować zabawki i dorosnąć. Jak nie chcecie dorosnąć, to są też inne portale.
                            Ostatnio edytowany przez zxcvkf; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              #29
                              Twoje "200 zł" doskonale świadczy o poziomie wiedzy jaki posiadasz na temat tego portalu. Reszta na poziomie 10-letnich dzieci, o których tak ciepło myślisz. Bez komentarza.
                              sigpic

                              Komentarz


                                #30
                                Polchat.pl w tej chwili to przede wszystkim pokój "Sado maso club". Tam jest zazwyczaj największa frekwencja. Pozostałe pokoje, poza pokojem "Polchat", generalnie świecą pustkami. Zresztą to także są niemal wyłącznie pokoje erotyczne typu "Zmuszanie do seksu", "Poniżanie" czy "Suki".
                                Jeżeli celem właściciela portalu jest propagowanie sadyzmu i masochizmu, to oczywiście inwestujcie w niego i próbujcie reanimować trupa, którego lata świetności ewidentnie minęły. Pomimo tego, że zaglądam na Polchat od wielu lat, a może właśnie dlatego, że tak długo i widzę co się tam dzieje, jestem przeciwko rozwijaniu tego miejsca.
                                Jeżeli właściciel Polchatu.pl zechce się nim zająć w przyszłości to radzę, aby uważnie przyjrzeć się sytuacji na tym portalu, a także bardzo ostrożnie wyznaczać osoby, które mają dostęp do jakichkolwiek danych użytkowników.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X