Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My Chcemy Nasz Kochany POLCHAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #62
      Podpisuje się.

      Użytkownik serwisu, Meg.

      Komentarz


        #63
        Carrusel, większość czerwonych nicków jest tak dobra, że jeszcze pozwolono Ci siedzieć.

        Poprawka, nie miałeś mnie na 'mucie', a na 'ignorze'. I tak, Wy trollujecie. Mówicie, żeby się tym nie interesowali, ale...
        Gdzie wtedy Wy się podziejecie? Mówicie, że coś znajdziecie, tak? To weźcie zróbcie dobrze i sobie i nam i znajdźcie to już w tej chwili

        Komentarz


          #64
          bez względu na to, czy da to jakieś skutki czy nie, warto jest podpisać się pod tym apelem.
          zawsze trzeba walczyć. zwłaszcza, że mamy o co [nawet jeśli dla niektórych mogłoby się to wydawać śmieszne].
          Nie pozostaje mi, więc nic innego jak dać swój podpis.

          Pouu.

          Komentarz


            #65
            Podpisuje się pod APELEM wspóużytkowników Polchatu... Pozdrawiam ela_mc

            Komentarz


              #66
              Jakby nie było jakiś efekt jest i odzew ze strony GG. Momentalnie najpilniejsze błędy zostały poprawione. Za to dziękujemy, oczywiście kwestia dalszego rozwoju serwisu jest niepewna.
              sigpic

              Komentarz


                #67
                Podpisuję się pod apelem kolegów i koleżanek z czatu.

                MM_

                Komentarz


                  #68
                  Zamieszczone przez Hackenbush Zobacz posta
                  zxcvkf , [..]!

                  Polchat ma przed soba przyszlosc. Wrogie przejecie jak to nazywamy, nie jest niczym dobrym i rujnuje spolecznosc polchata.
                  Pozdrawiam znajomych z polchata!

                  Hack
                  Po pierwsze, nabierz trochę szacunku, jeżeli piszesz w moją stronę, bo tak odnosić się możesz do swoich kolegów ze szkoły. Boli Cię, iż ktoś ma inne zdanie? Masz problem. Po drugie, wskaż mi w którym miejscu Polchat ma swoją przyszłość? Bo chyba nie wiesz o czym mówisz, człowieku.


                  Zamieszczone przez nowa36 Zobacz posta
                  a gdyby tak zbojkotować GG ...jest tyle innych komunikatorów..przecież nie można tak sobie zniszczyć czegoś co funkcjonuje już tyle lat
                  Hahaha... Czy Ty wierzysz w to co piszesz? Myślisz, że GG zauważyłoby jakby im 40 osób przestało korzystać z komunikatora, jeżeli mają swoich użytkowników z kilka milionów? No nie sądze.


                  Zamieszczone przez Bysiek Zobacz posta
                  I mi nie pozostało nic innego jak podpisać się pod apelem, wszystkimi możliwymi członkami
                  Martwi mnie to, że nasze troliki nawet tutaj próbują szkodzić, ale z drugiej strony... Czym byłby polchat bez trolli? To tak jak życie bez problemów, które wtedy życiem nie jest
                  Jednak... Cieszy mnie bardzo postawa użytkowników, którzy w dużo większej grupie się zebrali i walczą o swoje... W zwartym szyku przywędrowali aż tutaj, więc to powinno dać GG do myślenia, że jednak warto zainteresować się naszym serwisem.
                  Popieram również słowa Zablokuj, oraz kilku innych osób, że polchat nie jest tylko chatem... Poznajemy tutaj wiele nowych i ciekawych osób, a te znajomości nie raz przekładają się na świat realny (Prawda Neciu?).
                  Czytając powyższe posty jak i moje słowa... GG powinno zrozumieć, że nie może pozwolić na odebranie nam naszego drugiego 'domu' ; )

                  Serdecznie pozdrawiam... Bysiek, Master i op dwóch pokoi głównych. Również były operator pokoju POLCHAT

                  Następna osoba, która nie potrafi uszanować odmiennego zdania od swojego i przy tym jeszcze uważa ją za trolla. Postawa 15 latka. BTW kogo interesuje gdzie macie opa? Chwalicie się tym, czy co?

                  Zamieszczone przez Bysiek Zobacz posta
                  Carrusel, większość czerwonych nicków jest tak dobra, że jeszcze pozwolono Ci siedzieć.

                  Poprawka, nie miałeś mnie na 'mucie', a na 'ignorze'. I tak, Wy trollujecie. Mówicie, żeby się tym nie interesowali, ale...
                  Gdzie wtedy Wy się podziejecie? Mówicie, że coś znajdziecie, tak? To weźcie zróbcie dobrze i sobie i nam i znajdźcie to już w tej chwili
                  Jak narazie to wy trollujecie i zaśmiecacie forum gg jakimiś żałosnymi petycjami z wpisami nastolatków z glitery.pl, albo Pottera, zamiast wysłać inteligentnego mejla, albo skontaktować się przez telefon, skoro mejlem nie skutkuje. Co do znalezienia czegoś hmm... Nie pomyślałeś, że większość nie będzie niczego szukać, że oleje to i zacznie życie bez czatu i że niektórzy pójdą swoją drogą? No tak, nie pomyślałeś.


                  Niektórzy są tak zaślepieni w ten czat, że do nich nie dociera co się dzieje... To aż przykre.

                  Mam nadzieję, że to wszystko z mojej strony,
                  mimo wszystko miłego wieczoru.
                  Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: cytat niecywilizowanej wypowiedzi

                  Komentarz


                    #69
                    Witam... A czy GG pomyślało o tym,że może zarabiać na czacie? Przecież można wstawić gdzieś jakiś pasek z reklamami. Nie wiem jak teraz,bo od kilku lat nie zaglądam,ale tak kiedyś było na czacie onetowskim. Może z lekka to drażniące,ale myślę,że do przeżycia. A mając do wyboru pasek z reklamami lub likwidacja czatu jestem oczywiście za tym pierwszym. Nie jestem informatykiem i nie znam się na tym,ale założę się, że to do zrobienia,a przy liczbie ludzi przewijających się przez czat myślę,że reklama byłaby dobrym wyjściem. My mielibyśmy swój czat, a oni mieliby dzięki niemu zarobek i wilk byłby syty i owca cała. Na polczacie jestem od jakiś 3 lat i uważam,że faktycznie to świetny czat. Podpisuje się pod apelem i mam nadzieję,że nasz czat przetrwa, bo świetnych ludzi dzięki niemu poznałam. Pozdrawiam...

                    Komentarz


                      #70
                      Witam i ja Anabellaa się wpisuje Pozdrawiam cieplutko

                      Komentarz


                        #71
                        Podpisuje się pod tym apelem, jako wieloletni użytkownik.

                        Pozdrawiam
                        Blawatka

                        Komentarz


                          #72
                          halfop pokoju Sierpc podpisuję się każdą ręką i nogą pod tym pozdrawiam Dzikus

                          Komentarz


                            #73
                            Podpisuję się oboma rękami. Polchat jest pod dobrą opieką i jestem z niego b zadowolona. Byłoby fatalnie, gdyby wystapiły jakies trudności.

                            Komentarz


                              #74
                              dołączam do grona ludzi,którzy pragną jak ja by polchat istniał nadal ku zadowoleniu rzeszy użytkowników.Pozdrawiam

                              Komentarz


                                #75
                                Witam, ja również podpisuję się pod rozsądnymi postami.

                                ŚMIESZY mnie to co niektórzy tutaj wypisują - jakie 40 osób to społeczność POLCHATU?! Doskonale wiemy, że nie jest to prawdą.
                                Poza tym POLCHAT różni się od innych takich portali. Wchodząc pierwszy raz, kilka lat temu, z zamiarem 'zajrzenia tylko' pomyślałam ''pewnie ludzi jak wszędzie a przede wszystkim zboczeńców z którymi nie idzie porozmawiać'' - MYLIŁAM SIĘ, z czego ogromnie się cieszę bo poznałam wiele osób, które warto było poznać, które warto spotkać na czacie, w realu a przede wszystkim jedną osobę, której bez polchatu bym nie poznała! Ilu ludzi poznało też przyjaciół, swoje drugie połówki na tym portalu? Teraz mają dzieci, tworzą rodziny.. Uważam, że czat jest potrzebny a zwłaszcza taki NORMALNY jak POLCHAT, co jest ogromnym plusem!

                                PS. Bez odzewu bo nie wchodzę w BEZSENSOWNE dyskusję z ludźmi, którzy tylko czekają aby pokazać, że nadal mają żal o coś (bardzo często bezpodstawny) i że NIBY czat ich nie interesuję a tak naprawdę przebywają na nim i jakoś szczególnie im to nie przeszkadza a wręcz odwrotnie (skądś się również dowiedzieli o tym wątku i nie wierzę, że nagle po latach AKURAT zajrzeli na polchat).
                                Eot.

                                Pozdrawiam.
                                Ostatnio edytowany przez Zamyslona; [ARG:4 UNDEFINED].

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X