Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Cały polchat jest zabawa dla kilkudziesieciu osób z "elity", głównie sopów, a reszta userów jest tam potrzebna jak zadra ...... Operatorzy wprawdzie nic z tego nie mają, ale bez swoich wirtualnych funkcji. które służą głównie odreagowywaniu na userach problemów życia codziennego, pozostanie im pieczenie tortów i bycie popychadłem w świecie realnym. Dobrze by się stało, gdyby przewietrzyć nieco ten czat, podziękować starym wyjadaczom, którzy z publicznego czatu zrobili swoją prywatną oborę i pod czyimś bacznym nadzorem z zewnątrz, zacząć wszystko od nowa, Gorzej już nie będzie, a nowa ekipa przez jakiś czas będzie się starać,a jak znów się rozbryka jak obecna, wywalić na zbity ryj i rozdać funkcje kolejnym.

    Komentarz


      #92
      Właśnie widać jak otwarci na użytkowników są administratorzy polchat.pl i operatorzy poszczególnych pokojów, za każdą wypowiedź osoby która ma odmienne zdanie odpisują innym, nawet na te z merytorycznymi argumentami, których sami nie potrafią przedstawić:
      idź sobie stąd / Ty nie wiesz jak jest
      Trolle wyzywające innych userów od trolli, nie wiem gdzie wy ludzie uczyliście się praw jakimi rządzi się normalna dyskusja. Będąc użytkownikiem polchat.pl ~9 lat, jak i równolegle stałym userem różnych sieci IRC, musze powiedzieć iż poziom polchatu (który kiedyś był równie wysoki jak na IRC) osiągnął dno. Kilkukrotnie dostałem na forum.polchat.pl ostrzeżenia za wypowiadanie się na temat i pokazywanie wad, nie zgadzanie się ze zdaniem operatorów, którzy też nagminnie łamali regulamin czatu. Przy każdym argumencie negującym ich zachowania zasłaniali się oni tym:
      1.3 Tzw. Sapacze, tj. posty atakujące Administrację bez poparcia odpowiednimi dowodami są niedozwolone.
      Często jednak miałem te "dowody", mieli je też inni użytkownicy, ale administracja nagminnie rozdawała warny jeśli ktoś miał całkiem inne zdanie lub wizję dot. polchatu, kasowała tematy aby nie było dowodów i dalej udawała że nic się nie dzieje, że żaden problem nie istnieje. Po ostanim włamaniu/padzie forum przeniesiono na zewnętrzny serwer polfan.pl, wątpię aby to było zgodne z polityką serwisu.
      Pomijając to, że przez 3 lata poziom się pogarszał, doszedł jeszcze brak konserwacji serwisu, problemy z działaniem większości usług + niekontrolowane pady.
      Pośród operatorów i użytkowników utworzyła się zamknięta klika urzędująca w pokoju o nazwie "polchat", wiekszość zarządców pokojów głównych w tym momencie to "koleżcy" sopów serwisu, mają oni niejakie fory we wszystkim, są jakby inną kat. użytkowników, a uzyskali to poprzez wynoszenie na piedestał imć sopów.
      Reasumując, jeśli gadu-gadu chce jeszcze cokolwiek zainwestować w polchat.pl, polecam zmianę doborowego towarzystwa, które zwie i chwali się tym każdemu wszem i wobec serwer operatorami, ponieważ to jedna z największych gangren tego portalu, przez kilka lat nic, dosłownie nic nie zostało zrobione, wszelkie skargi zlewane itd.
      Panowie serwer operatorzy nie posiadają żadnej wiedzy nt. zastosowanych technik informatycznych, jak i o samej budowie i działaniu serwera czatu, a z zarządzaniem serwisem też u nich kiepsko.
      Załamało mnie też przymusowe "rozwiązywaniązywanie spraw mailowo i tylko mailowo", pewnie wynikało to z tego, że maila którego się wysłało widział tylko adresat i odbiorca, a tym był SOP, więc automatycznie prościej było olać temat niż jeśli ktoś się produkował na forum.polchat.pl, gdzie posty przed usunięciem mógł widzieć każdy. Taka to polityka "otwartych drzwi".
      Na koniec pewnie zostanę jak każdy mający inne zdanie strollowany poprzez:
      idź sobię stąd, nic nie wiesz
      lub
      to nie było tak! gdzie masz dowody?
      Forum do dziś nie zostało przywrócone po włamaniu, chociaż wystarczy tylko przywrócić bazę danych która ma przecież backupy, bo ciężko jest widocznie serwer operatorom poświęcić na to kilka minut pracy, ale pewnie się zasłonią brakiem dostępu do serwera.

      PS. Udawanie, że problemy nie istnieją, nie rozwiąże tychże.
      Ostatnio edytowany przez ulala; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: rozwiązywaniązywanie

      Komentarz


        #93
        Zamieszczone przez ulala Zobacz posta
        Właśnie widać jak otwarci na użytkowników są administratorzy polchat.pl i operatorzy poszczególnych pokojów, za każdą wypowiedź osoby która ma odmienne zdanie odpisują innym, nawet na te z merytorycznymi argumentami, których sami nie potrafią przedstawić:
        Trolle wyzywające innych userów od trolli, nie wiem gdzie wy ludzie uczyliście się praw jakimi rządzi się normalna dyskusja. Będąc użytkownikiem polchat.pl ~9 lat, jak i równolegle stałym userem różnych sieci IRC, musze powiedzieć iż poziom polchatu (który kiedyś był równie wysoki jak na IRC) osiągnął dno. Kilkukrotnie dostałem na forum.polchat.pl ostrzeżenia za wypowiadanie się na temat i pokazywanie wad, nie zgadzanie się ze zdaniem operatorów, którzy też nagminnie łamali regulamin czatu. Przy każdym argumencie negującym ich zachowania zasłaniali się oni tym:

        Często jednak miałem te "dowody", mieli je też inni użytkownicy, ale administracja nagminnie rozdawała warny jeśli ktoś miał całkiem inne zdanie lub wizję dot. polchatu, kasowała tematy aby nie było dowodów i dalej udawała że nic się nie dzieje, że żaden problem nie istnieje. Po ostanim włamaniu/padzie forum przeniesiono na zewnętrzny serwer polfan.pl, wątpię aby to było zgodne z polityką serwisu.
        Pomijając to, że przez 3 lata poziom się pogarszał, doszedł jeszcze brak konserwacji serwisu, problemy z działaniem większości usług + niekontrolowane pady.
        Pośród operatorów i użytkowników utworzyła się zamknięta klika urzędująca w pokoju o nazwie "polchat", wiekszość zarządców pokojów głównych w tym momencie to "koleżcy" sopów serwisu, mają oni niejakie fory we wszystkim, są jakby inną kat. użytkowników, a uzyskali to poprzez wynoszenie na piedestał imć sopów.
        Reasumując, jeśli gadu-gadu chce jeszcze cokolwiek zainwestować w polchat.pl, polecam zmianę doborowego towarzystwa, które zwie i chwali się tym każdemu wszem i wobec serwer operatorami, ponieważ to jedna z największych gangren tego portalu, przez kilka lat nic, dosłownie nic nie zostało zrobione, wszelkie skargi zlewane itd.
        Panowie serwer operatorzy nie posiadają żadnej wiedzy nt. zastosowanych technik informatycznych, jak i o samej budowie i działaniu serwera czatu, a z zarządzaniem serwisem też u nich kiepsko.
        Załamało mnie też przymusowe "rozwiązywaniązywanie spraw mailowo i tylko mailowo", pewnie wynikało to z tego, że maila którego się wysłało widział tylko adresat, a tym był SOP, a więc automatycznie prościej było olać temat niż jeśli ktoś się produkował na forum.polchat.pl, gdzie posty przed usunięciem mógł widzieć każdy. Taka to polityka "otwartych drzwi".
        Na koniec pewnie zostanę jak każdy mający inne zdanie strollowany poprzez: lub Forum do dziś nie zostało przywrócone po włamaniu, chociaż wystarczy tylko przywrócić bazę danych która ma przecież backupy, bo ciężko jest widocznie serwer operatorom poświęcić na to kilka minut pracy, ale pewnie się zasłonią brakiem dostępu do serwera.

        PS. Udawanie, że problemy nie istnieją, nie rozwiąże tychże.
        ulala wiesz pomyliłeś tematy my tutaj walczymy o portal podpisujemy się a nie wylewamy gorzkich zali naprawdę widać nie rozumiesz o co chodzi więc ja ci powiem isz w temacie bo mnie krew zalewa ,że zamiast pisać na temat to ty się wypłakujesz komu to potrzebne do szczęscia? .Zapewne nikt nawet nie zwróci uwagę na twojego posta .pozdro.

        Komentarz


          #94
          Zamieszczone przez Anabellaa Zobacz posta
          ulala wiesz pomyliłeś tematy my tutaj walczymy o portal podpisujemy się a nie wylewamy gorzkich zali naprawdę widać nie rozumiesz o co chodzi więc ja ci powiem isz w temacie bo mnie krew zalewa ,że zamiast pisać na temat to ty się wypłakujesz komu to potrzebne do szczęscia? .Zapewne nikt nawet nie zwróci uwagę na twojego posta .pozdro.
          Szybko, już zostałem strollowany...
          Ja napisałem cokolwiek na temat, ale Ty to już w ogóle. Wy walczycie o portal, ja też walczę o portal, gdyby mnie nie interesował to wtedy bym nie napisał nic. Po prostu krew mnie zalała kiedy, zauważyłem jak trollujesz innych użytkowników, sama nie pisząc w ogóle na temat.
          BTW Popraw składnię, bo się tego bełkotu czytać nie da.
          Ostatnio edytowany przez ulala; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #95
            Zamieszczone przez ulala Zobacz posta
            Szybko, już zostałem strollowany...
            Ja napisałem cokolwiek na temat, ale Ty to już w ogóle. Wy walczycie o portal, ja też walczę o portal, gdyby mnie nie interesował to wtedy bym nie napisał nic. Po prostu krew mnie zalała kiedy zauważyłem jak trollujesz innych użytkowników, sama nie pisząc w ogóle na temat.
            BTW Popraw składnię, bo się tego bełkotu czytać nie da.
            Fajnie tylko ,że ja twojego postu w ogóle nie zrozumiałam .Ty walczysz o Polchat? zamiast dać swoj wpis to ty poprostu obrazasz sopów wyzywając od gangren ,gdybyś posiadał ich wiedzę napewno zostałbyś dostrzeżony i wybrany na to stanowisko najlepiej jest narzekać i pisać nie na temat pozdrawiam.

            Komentarz


              #96
              Zamieszczone przez Anabellaa Zobacz posta
              Fajnie tylko ,że ja twojego postu w ogóle nie zrozumiałam .Ty walczysz o Polchat? zamiast dać swoj wpis to ty poprostu obrazasz sopów wyzywając od gangren ,gdybyś posiadał ich wiedzę napewno zostałbyś dostrzeżony i wybrany na to stanowisko najlepiej jest narzekać i pisać nie na temat pozdrawiam.
              Pardon, a SOPowie mają jakąś konkretną i potrzebną wiedzę, bądź odpowiednie kwalifikacje?
              To, że Ty nie zrozumiałaś treści wcale nie oznacza tego że nie zrozumieją jej inni.
              Jak pisałem wcześniej, zaczęło się trollowanie mnie poprzez pisanie że kogoś obrażam, litości. Czy nie widzisz iż przedstawiłem tylko swoje zdanie na ten temat?
              Na stanowisko SOPa nigdy nie kandydowałem, ponieważ po pierwsze nie chciałem, a po drugie nigdy nie było żadnych wyborów.
              Co do 'pisania nie na temat', to jak na razie przodujesz tutaj w tym.
              Ostatnio edytowany przez ulala; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #97
                Zapraszam wszystkich do wpisywania się .Walczmy o Polchat

                Komentarz


                  #98
                  Zamieszczone przez ulala Zobacz posta
                  Pardon, a SOPowie mają jakąś konkretną i potrzebną wiedzę, bądź odpowiednie kwalifikacje?
                  To, że Ty nie zrozumiałaś treści wcale nie oznacza tego że nie zrozumieją jej inni.
                  Jak pisałem wcześniej, zaczęło się trollowanie mnie poprzez pisanie że kogoś obrażam, litości. Czy nie widzisz iż przedstawiłem tylko swoje zdanie na ten temat?
                  Na stanowisko SOPa nigdy nie kandydowałem, ponieważ po pierwsze nie chciałem, a po drugie nigdy nie było żadnych wyborów.
                  Co do 'pisania nie na temat', to jak na razie przodujesz tutaj w tym.
                  Po 1. Sop nie każdy musi mieć wiedzę na temat funkcjonowania. Może to być np. pomoc w informacji itp. ?
                  po 2. Każdy ma prawo do swojego własnego zdania z małym wyjątkiem. Jeśli ów te zdanie nie obraża, nie szufladkuje organizację, organ, grupę czy jednostkę.
                  po 3. Kandydować nie można, wyborów nie było nigdy i zaiste nigdy nie będą. To sopy wybierają odpowiednią osobę. A czy ktoś jest w kręgu zainteresowań to tylko oni o tym wiedzą.
                  po 4. Przodować to robi osoba która tu się udziela "niby własnym zdaniem" lecz negatywnie, tworząc co chwile nowe konta.
                  po 5. Szkoda zdrowia i nerwów na wzajemne oczernianie się. Tu chodzi o pomoc, więc jeśli nie chcesz pomóc to nie pisz. Swoje poglądy zostaw dla siebie bądz w odpowiednim dziale do tego przeznaczonym.

                  Komentarz


                    #99
                    Zamieszczone przez Anabellaa Zobacz posta
                    Zapraszam wszystkich do wpisywania się .Walczmy o Polchat
                    Proszę o niespamowanie forum.
                    Każde namawianie do spamu lub spamowanie, zakończy się permanentnym banem na całe forum.
                    Rozumiem dyskusja wnosząca coś do tematu tak, spamowanie będzie odpowiednio "'nagradzane"
                    Ostatnio edytowany przez Andrzej-master; [ARG:4 UNDEFINED].
                    http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
                    Kliknij, a dowiesz się więcej.

                    Komentarz


                      Proszę o nie toczenia prywatnych sporów - to nie czat, a forum. Konflikty proponuję rozwiązywać za pomocą np. prywatnych wiadomości.
                      Przypominam: Temat nie jest o tym co się dzieje w serwisie polchat.pl, tylko o tym co dzieje się z tym serwisem.
                      http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
                        Po 1. Sop nie każdy musi mieć wiedzę na temat funkcjonowania. Może to być np. pomoc w informacji itp. ?
                        Teraz zauważyłem, że każdy SOP jest 'all-in-one', przynajmniej tak mówi strona polchatu, więc wypadałoby mieć jakiekolwiek podstawy.
                        Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
                        po 2. Każdy ma prawo do swojego własnego zdania z małym wyjątkiem. Jeśli ów te zdanie nie obraża, nie szufladkuje organizację, organ, grupę czy jednostkę.
                        Kto tak twierdzi? Kodeks karny? Kodeks wykroczeń? Pisząc o "gangrenie jaką są SOPowie" nie wymieniłem nikogo z imienia, nazwiska lub nicku. Poza tym nikogo nie obraziłem, post jest zgodny z regulaminem forum.
                        Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
                        po 3. Kandydować nie można, wyborów nie było nigdy i zaiste nigdy nie będą. To sopy wybierają odpowiednią osobę. A czy ktoś jest w kręgu zainteresowań to tylko oni o tym wiedzą.
                        Właśnie tutaj błędne koło się zamyka, jeśli mam nawet wiedzę i predyspozycje, ale inne zdanie niż administratorzy, to wtedy nie mam szans zaistnieć, bo nie przesiaduje w pokoju polchat, nie jestem oddanym fanatykiem teraźniejszej "ekipy". Czy nie jest tak?
                        Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
                        po 4. Przodować to robi osoba która tu się udziela "niby własnym zdaniem" lecz negatywnie, tworząc co chwile nowe konta.
                        Zawsze miałem własne zdanie na ten temat, w przeciwieństwie do Ciebie i innych ślepo zapatrzonych w obecny skład SOPów, poza tym to moje jedyne konto na tym forum, z poprzednimi postami/nickami nie mam nic wspólnego, ale miło jest usłyszeć iż ktoś ma podobne zdanie i piszę jeśli mu się nie podoba.
                        Swoje teorie chyba bierzesz prosto z kloaki, przynajmniej na takie mi wyglądają.
                        Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
                        po 5. Szkoda zdrowia i nerwów na wzajemne oczernianie się. Tu chodzi o pomoc, więc jeśli nie chcesz pomóc to nie pisz. Swoje poglądy zostaw dla siebie bądz w odpowiednim dziale do tego przeznaczonym.
                        Tak? Gdzie mam niby pisać, żeby cokolwiek było zauważone? Może na forum.polchat.pl lub forum.polfan.pl, żeby zobaczyć jak tematy szybko znikają?
                        Ktoś założył topic nt. polchatu, to piszę w tym temacie. Trzeba było tego nie robić, bo forum to nie grupa wsparcia, do tego by wystarczyła petycja czy ankieta...
                        Kończąc, wydaje mi się że próbuję pomóc bardziej niż Ty, ponieważ tylko wznosisz peany dla SOPów, zero krytyki, chociaż wiesz że jest źle. Dodatkowo próbujesz pogrążyć innego użytkownika, ośmieszyć, zmarginalizować temat i problemy.

                        ---------------------

                        Przepraszam administratorów, chciałem odeprzeć ten ostatni atak, od tej pory z mojej strony koniec na ten temat. Wasze wypowiedzi odczytałem dopiero po napisaniu posta.
                        Ostatnio edytowany przez ulala; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: tłumaczenie się

                        Komentarz


                          Polchatu w obecnej formie, jak widać bronią główni zainteresowani, czyli opy i ich znajomi. Pozostałe 95% userów to trolle, mają trzymać ryj na kłódkę i sikać ze szczęścia, że kilku cwaniaków zawłaszcza publiczny czat. Mam nadzieję, że właściciel serwera przyjrzy się uważnie obecnym mechanizmom działania polchatu pod "kierownictwem" samozwańczych sopów i coś z tym zrobi.

                          Komentarz


                            Do szkoły gimbusy, a nie na czatach... Ja jestem za tym,aby ten cały polchat został zmiażdżony z ziemią
                            Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: pogrubienie jest zbędne. Patrz post poniżej

                            Komentarz


                              Ok, uznaję, że od tej pory każdy będzie przedstawiał swoje zdanie odnośnie rozwoju serwisu oraz wizją jego przyszłości. Jak komuś jest obojętny los serwisu to niech siedzi cicho i nie spamuje, a jak ktoś ma argumenty za tym, żeby zamknąć Polchat, bo to zło i wytwór szatana to oczywiście może je podać, ale niech to coś wnosi chociaż do dyskusji. W temacie napisano, że GG Network nie reaguje na występujące problemy techniczne.

                              Dodam jeszcze, że forum to nie czat więc pogrubienia jak i zmiany kolorów są dozwolone jeśli mają coś wyróżnić w poście, ale nie używamy ich wobec całego postu. Od teraz będę za to warnował bezlitośnie, choć z przykrością.

                              Komentarz


                                Chciałbym przypomnieć, że temat na forum gadu gadu został założony po to, aby zwrócić uwagę firmy na jego rozwój i dalszą przyszłość. I to właśnie przez obecną administrację, jako, że nie godzimy się na dalszą stagnację serwisu i powolne niszczenie. Jak wielokrotnie podkreślaliśmy, w wielu przypadkach nie mamy możliwości naprawiania błędów czy też rozwijania serwisu.
                                Bardzo proszę o wpisy z odpowiednim szacunkiem, widzę, że administratorzy już się zainteresowali i będą usuwali takie osoby - tak jak między innymi było to robione na oficjalnym forum Polchatu.
                                Odnośnie braku zrozumienia działania serwisu przypominam, że w ekipie sops jest osoba, której to dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom mamy obecnie wersję trzecią serwera. Proszę o tym nie zapominać.
                                I nie bronimy Polchatu w obecnej formie - chcemy zmian, jak najbardziej.
                                Ekipa sops została zmieniona przy przejęciu serwisu przez Livechat, ludzie byli dobierani kolejno przez opiekuna projektu, każdy wtedy startował od zera, nikt nikogo nie znał, nie było koneksji. Oceniany był tylko wkład i zaangażowanie w serwis.

                                Dodatkowo zaznaczam, że na merytoryczne uwagi zawsze reagujemy w sposób merytoryczny (przynajmniej staramy się), czego przykład mamy na forum Polfanu i ostatnia sprawa.
                                Często z mojej strony widać linię obrony - nie wiesz, to nie wypowiadaj się. Niestety sporo treści jakie piszą "przeciwnicy Polchatu" znacząco mija się z prawdą i uwierzcie mi - nie uda się Wam oczernić osoby sprawujące funkcje s-operatora. W GG doskonale wiedzą jak wygląda sytuacja, a my chcemy im pokazać, że jesteśmy warci aby serwis dalej rozwijać. Niestety dajecie solidny przykład przeciwny temu i dlatego tylko szkodzicie.
                                Nawet tutaj na forum gg rzucacie tylko puste hasła sfrustrowanych od ostrzeżeń i banów osób. Nawet tutaj pokazujecie tylko, że to były słuszne decyzje, gdyż na rozwoju serwisu Wam kompletnie nie zależy. Liczy się tylko konstruktywna krytyka.

                                EDIT: przy okazji zaznaczam, że od powstania tego tematu nasze kontakty z GG nabrały tempa, zostało już poprawionych kilka tzw major bugów. Pozostało kilka, nieco mniejszych o których na pewno wiecie. W każdym razie na chwilę obecną z serwisu "da się korzystać w 70%". Pozostaje jeszcze sprawa planów GG odnośnie rozwoju serwisu, pokażmy więc - że warto.
                                Ostatnio edytowany przez Feki; [ARG:4 UNDEFINED].
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X