Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przekierowanie poczty gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przekierowanie poczty gg

    Witam, w poniedziałek chciałem zalogować się na pocztę GG ale wyskoczył komunikat żeby przekierować pocztę na inne konto pocztowe . Przekierowałem pocztę na konto Gmaila i od tego czasu pojawiły się problemy ponieważ ani nie otrzymuje wiadomości na pocztę GG ani tez nie dochodzi poczta na Gmaila. Co mam zrobić ? Jak cofnąć to przekierowanie ?
    Ostatnio edytowany przez Robson1; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Czy kliknąłeś w link potwierdzający przekierowanie wysłany na gmail? Czy sprawdzałeś, czy te wiadomości nie są w folderze spam?

    Komentarz


      #3
      Poza pytaniami Pauliny dodam też wskazówkę.

      W jaki sposób testowałeś niedochodzenie wiadomości? Jeśli wysyłałeś wiadomość ze swojego konta Gmail na swój adres @gg.pl, który jest przekierowany na to samo konto Gmail, wiadomość nie dojdzie. Jest to specyfika działania Gmaila (jak i wielu innych dostawców) - rozpoznają, że ta wiadomość jest już zapisana w ich systemie (w wysłanych), więc wiadomości nie zapisują ponownie (w odebranych). Jeśli testowałeś w ten sposób, spróbuj wysłać wiadomość z innego konta.

      Jeśli jednak chcesz usunąć przekierowanie (warunek: przekierowanie musi być potwierdzone linkiem z wiadomości), należy wejść na https://poczta.gg.pl/przekierowanie/ i wybrać link "Usuń przekierowanie". Jeśli tego linka nie będzie, a będzie tylko pole do wpisania nowego adresu, to znak, że przekierowanie wcale nie zostało aktywowane.

      Komentarz

      Pracuję...
      X