Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Linki z prywatnej rozmowy dla innych znajomych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Linki z prywatnej rozmowy dla innych znajomych

    Mam pytanie co do funkcjonowania strefy. Zauważyłem, że jeden z linków którym podzieliłem się w prywatnej rozmowie z jednym z numerem, jest widoczny na strefie dla innych znajomych. Czy to tak ma wyglądać, gdzieś w opcjach można wyłączyć? Jedyna opcja to ręczne kasowanie wpisów, ale to kiepskie rozwiązanie bo przez chwilę i tak to jest widoczne dla innych.

    #2
    Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć?

    Komentarz


      #3
      Nie zauważyliśmy takich sytuacji. Podczas przesyłania linków przez okno rozmowy komunikatora, pokazuje się dla obydwu stron, wysyłającego i odbierającego wiadomość z linkiem, opcja dzielenia się nim na Strefie. Jednak kliknięcie jej nie powoduje od razu zamieszczenia linka na Strefie - trzeba jeszcze zatwierdzić tą czynność. W związku z tym aby wystąpiła sytuacja, o której piszesz potrzebne było działanie Twoje lub Twojego znajomego.

      Inna możliwość jest taka, że utożsamiasz Strefę z widoczną na beta.gg.pl, po prawej stronie w opcjach Rozmowy i Strefa, zakładką oznaczoną jako "Strefa linki twoje i znajomych". Zwróć uwagę, że ta lokalizacja pokazuje wszystkie linki. Nie oznacza to jednak, że one wszystkie są zamieszczone w Strefie Twoich znajomych. Te, które tam zamieściłeś lub zamieścili inni są na Strefie. Są jednak też inne, których nie wysłano na Strefę i są one widoczne tylko dla tych, którzy przesłali je sobie w rozmowie. Dodatkowo jak je podświetlisz to na górze ukaże się opcja "podziel się ze znajomymi" umożliwiająca ich zamieszczenie na Strefie (uwidocznienie wszystkim znajomym).

      Komentarz


        #4
        Oki, rzeczywiście, zbieżność nazw mnie zmyliła.

        Komentarz

        Pracuję...
        X