Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wieczne ładowanie ... (cierpliwości daj nam Panie ;) )

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wieczne ładowanie ... (cierpliwości daj nam Panie ;) )

    A u mnie nie działa ta cała Strefa - wiecznie jest " ładowanie " jak włączę zakładkę strefy. Próbowałem wysyłać link na drugi testowy numer GG i nic. I na moim, i na tym drugim " ...Trwa ładowanie " ( pod wiadomo co ładuje chyba ). To może jednak dacie opcje wyłączenia i ukrycia tej aplikacji Skoro nie działa to po co to trzymać i wkurzać użytkownika byle badziewiem ?

    #2
    Możesz opisać zagadnienie bardziej szczegółowo? Wysyłasz link poprzez opcję "podziel się " wyskakującą w oknie rozmowy GG, czy też może dodajesz linka na strefę z poziomu beta.gg.pl? Jeżeli chodzi o ostatni przypadek podaj z jakiej przeglądarki korzystasz i czy próbowałeś korzystać z innej?

    Komentarz


      #3
      Po ostatniej aktualizacji GG ustało " wieczne ładowanie " po włączeniu zakładki Strefy z komunikatora. Szczerze mówiąc już mi nie zależy na tym czy to działa, czy nie. Chcę komunikatora a nie choinkę i używam AQQ - GG włączam sporadycznie po tym jak dodajecie coś nowego, żeby zobaczyć czym znów na siłę " uszczęśliwiacie " użytkowników. Zastanowię się nad ponownym częstszym używaniem GG jak faktycznie dacie możliwość WŁASNEJ konfiguracji a widzę to tak:
      Pobieram " goły " komunikator a pozostałe dodatki gdy będę któryś z nich chciał to sobie DOINSTALUJĘ później z możliwością ODINSTALOWANIA w przypadku gdy coś mi nie będzie pasować. No i podstawa to pełna prywatność komunikatora - usuwanie rozmów z zakładki " Ostatnie " przede wszystkim.

      A póki co to tylko obserwuję jak ten twór GG11 stacza się po równi pochyłej na dno. Wszystkim znajomym odradzam korzystanie z Waszego komunikatora.
      Szkoda - pierwsze wersje GG11 zapowiadały się pozytywnie

      Komentarz


        #4
        afk

        Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
        po ostatniej aktualizacji gg ustało " wieczne ładowanie " po włączeniu zakładki strefy z komunikatora. Szczerze mówiąc już mi nie zależy na tym czy to działa, czy nie. Chcę komunikatora a nie choinkę i używam aqq - gg włączam sporadycznie po tym jak dodajecie coś nowego, żeby zobaczyć czym znów na siłę " uszczęśliwiacie " użytkowników. Zastanowię się nad ponownym częstszym używaniem gg jak faktycznie dacie możliwość własnej konfiguracji a widzę to tak:
        Pobieram " goły " komunikator a pozostałe dodatki gdy będę któryś z nich chciał to sobie doinstaluję później z możliwością odinstalowania w przypadku gdy coś mi nie będzie pasować. No i podstawa to pełna prywatność komunikatora - usuwanie rozmów z zakładki " ostatnie " przede wszystkim.

        A póki co to tylko obserwuję jak ten twór gg11 stacza się po równi pochyłej na dno. Wszystkim znajomym odradzam korzystanie z waszego komunikatora.
        Szkoda - pierwsze wersje gg11 zapowiadały się pozytywnie
        popieram w 100%

        Komentarz


          #5
          Usuwanie rozmów z zakładki Ostatnie zostało wprowadzone już w wersji iOS i Android i to zapewne nie koniec.

          @northareth skoro włączasz program od czasu do czasu aby zobaczyć co nowego zostało dodane to jest to z mego punktu widzenia trochę dziwna motywacja w zestawieniu z Twoim ogólnym stanowiskiem wskazującym potrzebę udostępnienia opcji usuwania wszystkiego co jest dodatkowe względem komunikatora.
          W tej chwili nasi użytkownicy mają do czynienia z platformą, a nie tylko prostą aplikacją komunikatora. Dlatego też pewne moduły platformy są konieczne w aplikacji GG.

          Dodatkowo skoro Strefa nie przypadła Ci do gustu to może warto rozpocząć konstruktywną dyskusję jak ją zmienić aby odpowiadała oczekiwaniom.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
            W tej chwili nasi użytkownicy mają do czynienia z platformą, a nie tylko prostą aplikacją komunikatora. Dlatego też pewne moduły platformy są konieczne w aplikacji GG.
            I to jest podstawowy błąd moim zdaniem. Zróbcie jak pisałem - "goły" komunikator dla wszystkich, a dla tych co chcą i potrzebują platformy możliwość doinstalowania pozostałych zabawek.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
              I to jest podstawowy błąd moim zdaniem. Zróbcie jak pisałem - "goły" komunikator dla wszystkich, a dla tych co chcą i potrzebują platformy możliwość doinstalowania pozostałych zabawek.
              Popieram w 100 %

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
                Dodatkowo skoro Strefa nie przypadła Ci do gustu to może warto rozpocząć konstruktywną dyskusję jak ją zmienić aby odpowiadała oczekiwaniom.
                Proszę bardzo. Jeśli chodzi o Strefę, to uważam ją za zbędną z prostej przyczyny. Tą samą funkcję mamy dzięki opisom i ustawieniom widoczności. Po co więc powielać?
                Poza tym i tak popularnością ani funkcjonalnością nie będziecie lepsi od FB, a macie już tam konto i swoją społeczność.

                Jak chcecie się bawić w społecznościówkę, to bierzcie przykład z lepszych i bardziej doświadczonych. Taki FB np. ma na telefon, oraz na PC osobną aplikację do obsługi portalu i osobną jako sam komunikator. Aczkolwiek działanie jednej i drugiej wzajemnie się uzupełniają. ALE MOŻNA OSOBNO !!! Messenger bez dodatków !!! Ale u Was tok myślenia jest taki, żeby napchać wszystko do jednego worka i jakoś to będzie. po co dać wybór ??? Jeszcze nie daj Boże okazałoby się, że z portalu korzystają same " asy " jak w Mojej Generacji i to też tylko znikomy procent użytkowników. A tak - i statystyki można podbić ( mają portal w komunikatorze - to znaczy korzystają ), i cieszyć się jacy to zajefajni jesteśmy, bo mamy własny portal.
                Niestety - im coś bardziej skomplikowanego, tym większa szansa, że nie będzie działać jak trzeba a i normalny użytkownik się zniechęci. Dziś ludzie nie lubią skomplikowanych rzeczy. Ma być prosto i szybko - w GG11 tego właśnie brak. Dublowane funkcje, brak personalizacji, a zwłaszcza przymuszanie do pewnych rzeczy - tak się nie zdobywa stałego klienta.
                Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dopisek

                Komentarz


                  #9
                  @up - święte słowa.
                  Szkoda tylko, że nikt z GG Network nie odpisał. Bo niby co mieli odpisać? Że w w/w poście został opisany stan faktyczny i przeprosić? To by było do nich nie podobne..... Pomimo tego, że wiedzą, że to jest prawda od ponad pół roku ani jednej odpowiedzi. To jest tchórzostwo, brak umiejętności przyznania się do winy i jej naprawienia. To byłoby fair

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X