Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rakieta

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rakieta

    Graficznie jest to ładnie zrobione, ale jednak w kwestii użytkowania - widzę kłopot. Chodzi mi o widok kosmosu. Można go uzyskać tylko mając telefon skierowany w górę ( ekranem w dół ), co powoduje niewygodę nie tyle w przeglądaniu i szukaniu " Rakiet ", co właśnie w wysyłaniu ich ( trzeba pisać mając telefon w nienaturalnej pozycji ). Jedynie leżąc w łóżku jest to w miarę wygodne, ale sądząc po ilości odnalezionych dotąd prze ze mnie rakiet w kosmosie ( ZERO - NIC ) nikt z tego nie korzysta. Lepsze by było zastosowanie horyzontu i przesuwanie pomiędzy gruntem planety a kosmosem bez konieczności wywracania telefonu. Wygodniej przede wszystkim.

    #2
    Przeglądając mape z rakietami był taki mały czarny punkcik.. Po kliknienciu crash aplikacji

    Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

    Komentarz


      #3
      Mam pytanie. Zauważyłem ( nie wiem czy słusznie ), że nastąpiła zmiana. Kiedyś można było szukając " Rakiet " kilkakrotnie trafić na tą samą. Obecnie taka przeczytana " Rakieta " mam wrażenie - znika.
      I teraz pytanie - czy znika tylko dla mnie, czyli osoby, która ją odczytała, ale inne osoby dalej mają szansę ją odnaleźć i odczytać, czy też znika bezpowrotnie dla wszystkich ?

      Pytam, ponieważ zauważyłem zdecydowanie mniej odszukanych " Rakiet " - zupełnie właśnie jakby jedno odszukanie usuwało całkowicie tą " Rakietę "
      Ew. coraz mniej ludzi je wysyła

      Komentarz


        #4
        Coś jest nie tak z funkcją " Rakieta " ( pisałem wyżej ). Jednak po szczegółowym sprawdzeniu problem wygląda inaczej. Wchodząc na " Rakieta " po załadowaniu tła praktycznie od razu jakaś Rakieta wpada mi w zasięg. Po otwarciu wiadomości i kliknięciu " Szukaj dalej " ta Rakieta ZNIKA i nie można znaleźć ŻADNEJ INNEJ. Dopiero po wyjściu klawiszem Wstecz i ponownym włączeniu " Rakieta " znów praktycznie od razu jakąś łapię. Dodam, że szukając innej Rakiety po odczytaniu jednej przesuwam ekran w każdym kierunku przez jakiś czas - więc to że nowa Rakieta jest odnajdywana po wyjściu i ponownym wejściu w kafelek jest chyba jakimś błędem po ostatniej aktualizacji. Na początku wszak można było nieraz szukając trafić kilka razy na tą samą - teraz na żadną.

        Jeżeli w zamyśle było aby po odczytaniu Rakiety nie można było jej ponownie odnaleźć podczas szukania kolejnej w ramach tego samego uruchomienia " Rakieta " - to coś poszło nie tak ( choć koncepcja słuszna ).

        Komentarz


          #5
          Sprawdzamy działanie tej opcji. Rozumiem, że w Twoim odczuciu jest lepiej niż poprzednio, choć te sytuacje z brakiem wyszukiwania następnej rakiety w "szukaj dalej" oraz odnajdywaniem natychmiast rakiety po wyjściu i powrocie do opcji, wymagają dopracowania?

          Przy okazji zapytam wszystkich, jak waszym zdaniem powinna działać ta opcja aby była ciekawa i funkcjonalna?

          Komentarz


            #6
            Tzn nie jest lepiej. Teraz po odnalezieniu rakiety i otwarciu jej, aby można było znaleźć następną trzeba wyjść do kafelków ( czyli wyjść z " Rakieta " )i ponownie uruchomić tą funkcję. Inaczej nie można znaleźć innej. chyba nie było Waszą intencją, aby urzytkownik za każdym razem opuszczał i ponownie wchodził do funkcji.

            Komentarz

            Pracuję...
            X