Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aplikacja Toki.im nie chce się uruchomić!

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aplikacja Toki.im nie chce się uruchomić!

    Witam, mam problemy z uruchomienia toki, przy próbie włączenie pojawia się komunikat : "Aplikacja Toki (proces pl.toqtoq) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie"

    Anroid : 2.2.1
    Telefon - HTC Wildfire

    #2
    Chyba będziesz musiał załączyć logi. Wykonasz je tą aplikacją. Uruchom ją (opcja Record), a następnie uruchom Toki. Po wystąpieniu błędu wróć do wspomnianej aplikacji, zapisz logi na karcie i wrzuć je w załączniku do posta.

    Komentarz


      #3
      2013-03-06-01-01-56.txt

      Komentarz


        #4
        Niestety jest to problem z utworzeniem bazy danych, w której trzymane są profile, kontakty, itp. Tym steruje sam Android. Spróbuj po prostu zainstalować ponownie aplikację. Jeśli nadal będzie występować błąd, to spróbuj odinstalować jakieś inne aplikacje z pamięci telefonu. Może jest po prostu za mało miejsca na utworzenie tej bazy.

        Komentarz


          #5
          Mi taki błąd wyskakuje w minecrafcie, gdy chce go uruchomic.
          Mam procesor v6 on wymaga v7
          Może to ten problem?

          Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

          Komentarz


            #6
            To okno to ogólna informacja o błędzie, który uniemożliwił dalsze działanie aplikacji. Jaki to konkretnie błąd dopiero widać w logach. Poczekamy aż Retnax się wypowie.
            Ja polecam zamiast pousuwać, to poprzenosić aplikacje na kartę pamięci (oczywiście te, które nie muszą działać przy starcie telefonu).

            Komentarz


              #7
              Skasowanie aplikacji i zainstalowanie toki na nowo pomogło.

              Komentarz


                #8
                a mi wyskakuje "HTTP 502" jak chce zatwierdzic avatar w wstepnym logowaniu....

                Komentarz


                  #9
                  To znaczy teoretycznie chwilową niemoc serwerów. Daj znać, czy problem sam się nie rozwiążę za chwilę.

                  Komentarz


                    #10
                    toki wywala 502 503 901 902 404 800
                    różnie jak ma humor.....

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X