Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Toki od nowa sie uruchamia nie mozna ustawic avatara

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Toki od nowa sie uruchamia nie mozna ustawic avatara

    Mam problem, gdy chce utworzyc konto w Toki i dochodze do ustawienia avatara to czy wybiore opcje wyboru z aparatu czy z galeri to potem toki uruchamia sie od nowa i avatar nie zostaje ustawiony, tak jakby toki nie dziala w tle i uruchamia sie od nowa nie pamietajac poprzedniej sesji, co zrobic?

    #2
    Prawdopodobnie proces Toki jest zabijany przez małą ilość wolnej pamięci RAM w telefonie. Zamknij wszystkie aplikacje jakie masz uruchomione w telefonie i wtedy spróbuj.
    Podaj też model telefonu jaki posiadasz i wersję Androida.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
      Podaj też model telefonu jaki posiadasz i wersję Androida.
      tu mnie zaskoczyles, po co w profilu przy rejestracji uzupelnia sie te pola skoro mam teraz to pisac drugi raz?

      p.s. uruchomilem ponownie tel i wybralem obrazek przy pomocy 'Galeri' standardowej apce , jak wybieralem przy pomocy QuickPick to nie dalo rady, teraz juz dziala.

      poprawic by sie zdalo tylko ta rakiete ktora nie dziala w wersji poziomej, to jest tragedia

      Komentarz


        #4
        Wybacz, w Tapatalku nie widziałem jaki masz telefon
        W wersji poziomej nie działa i tak ma być - telefon musi być skierowany w dół lub w górę w zależności od tego czy chcesz widzieć rakiety na niebie czy ziemii. Skoro działa to temat zamykam

        Komentarz

        Pracuję...
        X