Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Shake

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Shake

    Zauważyłem po ostatniej aktualizacji, że przypadkowe dotknięcie ekranu telefonu podczas wyszukiwania po wstrząśnięciu przerywa to wyszukiwanie. Przedtem tego nie było. Problem w tym, że przy dłuższym wyszukiwaniu ekran przygasa ( zależy jak kto ma ustawione szybko oczywiście ) i najprostszym sposobem jest właśnie dotknięcie ekranu aby go utrzymać podświetlonym. Obecnie jak pisałem przerywa to proces Shake.

    #2
    Jest to systemowe zachowanie, tzn. dotknięcie powoduje zamkniecie lub anulowanie operacji. Daną kwestię zgłosiliśmy jako sugestię, jednakże trudno stwierdzić, czy zmiany w tym zakresie będą możliwe.

    Komentarz


      #3
      Przydałoby się dodać podobnie jak w rozglądaniu opcje wyszukiwania osób shake-ujących pod względem płci.
      Często się zdarza, że mam ochotę wyszejkować jakąś dziewczynę a pokazuje mi chłopaka, lub co bardziej mnie drażni nie można się ani po avatarze, ani po nicku zorientować kto się wylosował. A tak, choć widziałem sporo chłopaków, którzy jako płeć podali "kobieta", byłaby większa szansa na trafny szejk. Wiem, że z założenia ma to być losowe, ale choć filtr płci byłby wskazany.

      Komentarz


        #4
        Przekazaliśmy sugestię

        Komentarz

        Pracuję...
        X