Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Autostart Toki

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Autostart Toki

    Zauważyłem że Toki dopisuje się samo do autostartu systemu, ale żadne wiadomości nie docierają pomimo iż podałem login i hasło z GG. Dlaczego?

    *

    #2
    Zweryfikowaliśmy przesyłanie wiadomości i docierają prawidłowo. Rozumiem, że zalogowałeś się prawidłowo do zakładki/opcji GG i możesz zmieniać statusy. Czy twój problem dotyczy tylko wiadomości przesyłanych na GG, czy również w Toki? Wiadomości nie docierają, gdy jesteś zalogowany, czy może chodzi o wiadomości wysłane podczas Twojej nieobecności (wylogowany z toki)?

    Komentarz


      #3
      Kiedyś włączyłem telefon i w sumie nic nie robiłem. Za chwilę usłyszałem powiadomienie, przyszła wiadomość z GG na Toki. Informacja wyświetla się na belce. Sprawdziłem aplikacje uruchamiane przy starcie i widzę Toki. Myślałem że po wyłączeniu telefonu proces Toki startuje i odbiera wiadomości z GG jak wiadomości push. Ale teraz przestały do mnie docierać wiadomości z GG jeżeli Toki nie jest normalnie włączone i aktywne na wyświetlaczu. W autostradzie systemu jest dalej. Nie zmieniłem tego. Oczywiście jak Toki jest włączone mogę normalnie przez niego rozmawiać jak przez GG.
      Czy ja coś źle rozumie, czy coś nie działa.

      *

      Komentarz


        #4
        Możesz uściślić co masz na myśli wskazując "... jeśli Toki nie jest normalnie włączone i aktywne na wyświetlaczu". Czy przypadkiem nie robisz tego, że zupełnie się wylogowujesz z Toki? W takiej sytuacji powiadomienia nie powinny być przekazywane.

        Komentarz


          #5
          Nie, włączam klikając w ikonę, wychodzę klawiszem cofania.

          Komentarz


            #6
            To inaczej, czy wówczas, gdy nie dochodzą do Ciebie wiadomości w opcji GG na Toki, a masz włączoną aplikację tak jak piszesz, zaglądałeś do zakładki GG?
            Czy nadal masz w niej widoczne swoje kontakty czy też może ponownie wyświetla się opcja logowania do GG?

            Próbujemy powtórzyć sytuację związaną tym nieotrzymywaniem wiadomości jednak efekt na obecną chwilę jest taki, że jak jesteś zalogowany na GG i na Toki to wiadomości przychodzą zawsze jak nie jesteś zalogowany wówczas wiadomości z GG nie przyjdą.

            Komentarz


              #7
              Przypuszczam że się nie rozumiemy totalnie. Mówimy o dwóch różnych sprawach. Po prostu w sekwencji startowej androida zauważyłem uruchomienie procesu pl.toqtoq.app.ToqAutoStarter i zastanawiam się po co. Kiedyś przyszła do mnie wiadomość z GG a na belce pokazała się ikona Toki tak jakby Toki automatycznie logował się do GG przy starcie systemu.
              Oczywiście że mam zalogowane Toki do GG, Oczywiście dochodzą do mnie wiadomości jak mam Toki włączone i na ekranie mam ikony jak w chorym nowym windowsie dodawania kontaktów, lokacja userów, rakieta, szejk, GG, rozmowy.
              Co się dzieje jak nacisnę klawisz cofania (back) w telefonie? Aplikacja się całkowicie zamyka? Wylogowuje?

              Komentarz


                #8
                Aplikacja cały czas działa w tle. Możesz wymusić jej zamknięcie.
                Z GG nie musisz korzystać w Toki, możesz skorzystać z dedykowanej aplikacji w której kontrolujesz stan połączenia z GG

                Komentarz


                  #9
                  A więc chyba nie działa.

                  *

                  Komentarz


                    #10
                    I nagle ni z gruchy, ni z pietruchy wszystko zaczęło działać idealnie. Nie wiem co było powodem wcześniejszego zamętu. Nic nie robiłem, nic nie zmieniałem. Skoro chodzi to ok.

                    *

                    Komentarz


                      #11
                      Faktycznie nie zawsze przy autostarcie może być odpalana wtyczka GG. Zostanie poprawione.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X