Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Brak możliwości opuszczenia konferencji.

Doświadczony GGadacz

Brak możliwości opuszczenia konferencji.

Witam, piszę z kolejnym problemem, a mianowicie chodzi o to, że z kolegami zrobiliśmy sobie konferencję (żeby obgadać sylwestra) no i sama opcja o opuszczeniu konferencji jest, ale nie działa. Klikam aby opuścić konferencję i wydaje się wszystko okej, bo rozmowa się wyłącza, ale gdy któryś z kolegów coś napisze to automatycznie przychodzi mi powiadomienie i w konferencji nadal jestem. I tak opuszczać ją mogę w kółko, a nadal nie działa.

Jak coś jest nie jasne to piszcie

GG 11.1.32.10147
    Windows 8 Enterprise
    Asus KJ52JU
    8gb ram
    Radeon 6370M 512mb
    Ostatnio edytowane przez dEB. ; 13.12.2012 o 23:49

Paulina
    Go
    dEB., a sprawdź proszę jakiej wersji GG używają Twoi rozmówcy. Opuszczenie konferencji działa prawidłowo w GG 11. Jeżeli natomiast któryś z Twoich rozmówców korzysta z GG 10, przy opuszczeniu jej przez jednego z rozmówców otrzyma info, że user ją opuścił, pojawi mu się nowe okno konferencji ze zmodyfikowaną ilością rozmówców z informacją, że teraz tutaj należy prowadzić rozmowę. Jeżeli będzie prowadził rozmowę w tym starym oknie (w którym de facto otrzymał info, że nie powinien jej prowadzić), to będziesz nadal otrzymywał wiadomości z konferencji.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Hmm, a czy w GG 10 nie było możliwości opuszczenia konferencji?? Bo jeśli tak, to czemu GG 10 nie widzi, że ktoś ją opuścił tylko dostaje jakiś komunikat tekstowy?

Paulina
    Go
    W GG 10 jest tak, że jeżeli jedna osoba opuści konferencję, w oknie tej konferencji otrzymasz info "Użytkownik [numer_GG] opuścił konferencję. Nie należy więcej wysyłać wiadomości w tym oknie rozmowy.", otworzy się nowe okno z nową konferencją z pozostałymi osobami z informacją "Użytkownik [numer_GG] opuścił konferencję. Dalszą komunikację należy prowadzić w tym oknie rozmowy.".

Doświadczony GGadacz
    Paulina to możesz mieć rację, bo pisał np. Mateusz i wyskakiwało mi jedno powiadomienie, włączam i wszystko ok, ale jak np. napisze jeszcze Maciek to przychodzi kolejne powiadomienie i drugie okno rozmowy. I automatycznie wrzuca mnie z powrotem do konferencji. Podejrzewam, że GG 10 mają, ale sprawdzę

Wczoraj miałem jeszcze taki problem z GG, że jak napisała do mnie dziewczyna to nie było powiadomienia i czekałem 10 minut aż odpisze i pomału się wkurzałem..włączyłem okno rozmowy i okazało się, że jednak odpisała tylko nie było dźwięku, ani powiadomienia. Gdy jej odpisałem to przychodził dźwięk przychodzącej wiadomości, więc coś się zacięło chyba

W poniedziałek będzie wydanie poprawkowe, problem z powiadamianiem powinien zniknąć.

Doświadczony GGadacz
    Oczywiście patrzcie na system WINDOWS 8, no chyba, że to nie robi różnicy
    Ostatnio edytowane przez dEB. ; 15.12.2012 o 01:25

Doświadczony GGadacz
    Mateusz ma WTW, a Maciek ma GG 10

Paulina
    Go
    Nie wiem w jaki sposób rozwiązane jest opuszczanie konferencji w WTW, Qrix, mógłbyś to sprawdzić?
    dEB., spytaj proszę Maćka, czy pisze we właściwym oknie.

Doświadczony GGadacz
    Oj..teraz to już nie bardzo możliwe, ale wydaje mi się, że to co napisałaś wyjaśnia już wszystko