Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Transfer pobierania 16kB/s - dlaczego?

Rozmowny

Transfer pobierania 16kB/s - dlaczego?

Witam, mam pytanie, szukałem jakiegoś regulaminu albo coś, ale nie znalazłem... Dlaczego prędkość pobierania pliku z dysku GG jest na poziomie 16kB/s?

Doświadczony GGadacz
    Może nie stać ich na lepsze łącze?

Wysyłane z mojego 701 za pomocą Tapatalk 2

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Właśnie też na to zwróciłem uwagę. Prędkość pobierania z folderu Publiczne jest tragiczna, żeby nie powiedzieć żałosna. Mam nadzieję, że się to zmieni.
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 16.02.2013 o 14:31

Cytat Zamieszczone przez MPJ93 Zobacz posta
    Witam, mam pytanie, szukałem jakiegoś regulaminu albo coś, ale nie znalazłem... Dlaczego prędkość pobierania pliku z dysku GG jest na poziomie 16kB/s?
    MPJ93: Masz na myśli pobieranie plików dostępnych publicznie, Twoich plików poprzez komunikator bądź GG.pl czy Twoich plików synchronizowanych do folderu lokalnego na Twoim komputerze?

Rozmowny
    Mam na myśli pliki, które są dostępne w katalogu publicznym i pobieram je z linku.

Mam na myśli pliki, które są dostępne w katalogu publicznym i pobieram je z linku.
    Ok. W poniedziałek zweryfikuję, jakie aktualnie limity prędkości na ściąganie poprzez linki publiczne obowiązują i wtedy odpowiem w tym temacie.

Domyślnie prędkość ściągania poprzez linki publiczne oscyluje wokół 500 kB/s. Jednakże istnieje mechanizm, który aktywuje czasowo niższą prędkość (16 kB/s) w sytuacji, w której ściągnięto dużo danych poprzez linki publiczne od danego użytkownika w ostatnim czasie. Niższa prędkość jest automatycznie deaktywowana po pewnym czasie (w zależności od ostatniego natężenia ściągania danych od użytkownika).

Rozmowny
    Aha, czyli 16kB/s to była obcięta prędkość. A można prosić jakieś konkrety? Czyli..., ile to obcięcie prędkości trwa? Dzień, dwa, tydzień...? No i tak z ciekawości ile trzeba pobrać z jednego linku (bo tak to rozumiem, że jak dużo osób pobierze z jednego linku to prędkość spada do 16kB/s) żeby włączył się ten mechanizm?

Aha, czyli 16kB/s to była obcięta prędkość. A można prosić jakieś konkrety? Czyli..., ile to obcięcie prędkości trwa? Dzień, dwa, tydzień...? No i tak z ciekawości ile trzeba pobrać z jednego linku (bo tak to rozumiem, że jak dużo osób pobierze z jednego linku to prędkość spada do 16kB/s) żeby włączył się ten mechanizm?
    Niższa prędkość obowiązuje w jednym z dwóch przypadków:
    1. W ostatnich 24 godzinach (z dokładnością do jednej godziny) pobrano za pośrednictwem linków publicznych od użytkownika udostępniającego 10 GB lub więcej danych.
    2. W ostatnich 30 dniach (z dokładnością do jednego dnia) pobrano za pośrednictwem linków publicznych od użytkownika udostępniającego 100 GB lub więcej danych.

Niewykluczona jest jednak zmiana prędkości oraz limitów w bliższej przyszłości.

Rozmowny
    Ok, rozumiem. A można jeszcze wiedzieć jak długo obowiązuje obniżenie prędkości w tym pierwszym przypadku?