Cytat Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
Widzicie jednak chyba, że zespół zajmujący się aplikacjami mobilnymi nie próżnuje. W ostatnim roku poza aplikacjami na nowe urządzenia ukazało się dużo aktualizacji dla obecnych już na rynku aplikacji.
Ale raczej niezbyt często ktoś programuje jednocześnie dla iOS, Androida i Javy. Zresztą duże firmy powinny mieć osobnych, bo wtedy zwykle lepiej znają specyfikę platformy z perspektywy użytkownika i pozwala to właśnie na dostarczanie aktualizacji w sensownych ramach czasowych. W tej chwili wygląda to tak, jakby jeden czy dwóch programistów zajmowało się wszystkimi mobilnymi aplikacjami i tylko posiadacze telefonów z Androidem i iOS cały czas dostają nowe wersje. O reszcie raz na jakiś czas się "zapomina".

Gdy Facebook odbiera Wam coraz więcej użytkowników nie powinniście dawać im dodatkowych powodów do odejścia. Na mojej liście znajomych online bywa już tylko 2-3 technicznych (którzy i tak są też na FB czy Google Talk), reszta już od dawna siedzi tylko na FB. Większość z nich to osoby nietechniczne (dorobili się już jednak smartfonów czy tabletów), które tu nie zaglądają i nie wiedzą jak wygląda proces tworzenia aplikacji, ilu ludzi potrzeba, itd. Dla nich po prostu olaliście ich platformę, a Facebook nie.

Ja sam na iPadzie z GG nie korzystam ze wględu na nieaktualizowany program. Jakoś daję sobie radę z Bejive z podłączonym FB i GTalk, żeby mieć wszystko w jednym miejscu. W transporty GG po Jabberze bawić mi się nie chciało, bo to zbyt zawodne rozwiązanie. Wasz komunikator ostał się u mnie jedynie na komputerze i telefonie.