Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Ukrywaj przy opcji "Tylko dla znajomych". Prosmy o powrót tej opcji!

Rozmowny
    ja miałem tą opcje i kontakty w których na gg10 były ukrywane, na gg beta też były ukrywane, dopiero w gg10 musiałem to wszystko poprawiać

Cytat Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
    widzi jeśli nie masz włączonej dodatkowo opcji "Pokazuj status tylko znajomym"
    ha tylko jak to się stało, że to nie było odhaczone, skoro to kiedyś zaznaczałem ? nie wiem jak to samo się odhaczyło

podobnie mam zresztą z moimi danymi mam ukryte aby nie pokazywać a ktoś niedawno nowy wprowadzony do kontaktów wyrecytował mi dane osobiste, które powinny być ukryte, a mam tą opcję zaznaczoną, ale to tak na marginesie

Jak najbardziej potrzebuję opcji ukrywania statusu dla KONKRETNYCH, WYBRANYCH KONTAKTÓW z listy gadu-gadu.

Dziwi mnie fakt usunięcia tej opcji w nowym gadu-gadu i postuluję, aby wprowadzić ponownie opcję ukrywania swojego statusu dostępności dla konkretnych kontaktów. Myślę, że nikomu nie zaszkodziłaby, a pomóc może niejednemu użytkownikowi, który nadal preferuje (jeszcze przynajmniej...) opcję łączenia się z siecią gg przez oficjalnego klienta...
    Ostatnio edytowane przez nimnim ; 21.02.2013 o 21:46

Rozmowny
    Coś mi się wydaje, że nic z tego, zgłaszane było już dawno i zero zmian w aplikacji. Odrzucili to i tyle w temacie. A szkoda, bo nie jednemu by to się przydało.

Paulina
    Go
    Hej, opcja ta została wprowadzona. Wybieramy PPM na danym kontakcie >> Profil >> Znajomy - opcje >> Ogranicz dostęp.
    Przy wyłączonej opcji "Pokazuj status nieznajomym" (GG >> Ustawienia >> Moje konto >> Ustawienia prywatności) ukrywany jest status i opis, natomiast przy włączonej tej opcji, tylko opis.

Rozmowny
    to fajnie, a da się to zrobić na GG dla Androida?

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    @up - oczywiście, że się da
    tylko kwestia kiedy to nastąpi.......

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Rok czekania na tak podstawową funkcje związaną z prywatnością... Ehh.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów