Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 115

Wątek: Serwis Polchat.pl

Podpisuje sie jako staly czlonek polchatu od 6 lat. Przeszedlem z polchatem wiele dobrych chwil i nie chcialbym aby zostal zniszczony.

Witam.

Z zaistaniala sytuacja rowniez sie pod tym podpisuje.

KI, Operator jednego z glownych pokoji servisu polchat.pl

Pozdrawiam.

Super że chcecie coś robić z portalem! tylko tu się nasuwa pytanie czy aby GG się opłacało coś z tym robić Portal nie przynosi zysków, wszystko się 'sypię' jak to piszecie, więc znów trzeba w to inwestować, jak do dziś nic nie zdziałał ten portal to czy ma sens znów się w niego pchać? Ja rozumiem że to do was przywiązanie ale Ja osobiście nie widzę przyszłości w tym portalu. Pozdrawiam ale życzę powodzenia.

Ja jako serwer-operator Polchat oczywiście podpisuję się pod powyższym
    pozdrawiam
    vectra

Cytat Zamieszczone przez nxn Zobacz posta
    Super że chcecie coś robić z portalem! tylko tu się nasuwa pytanie czy aby GG się opłacało coś z tym robić Portal nie przynosi zysków, wszystko się 'sypię' jak to piszecie, więc znów trzeba w to inwestować, jak do dziś nic nie zdziałał ten portal to czy ma sens znów się w niego pchać? Ja rozumiem że to do was przywiązanie ale Ja osobiście nie widzę przyszłości w tym portalu. Pozdrawiam ale życzę powodzenia.
    Jak nie to nie - sami sie tym zajmiemy, wystarczy nam błogosławieństwo GG w tym temacie. Sami kupimy serwery, utrzymamy i załatamy dziury. I to będzie NASZ problem, a nie GG.

Jako operator pokoju i użytkownik podpisuję się pod powyższym _blanka

Jestem nowym użytkownikiem Polchat.pl, zarejestrowanym od kilku lat, ale realnie obecnym na Polchacie od niewiele ponad tygodnia. Nie sądzę, że formuła chata przeżyła się.

Jestem za tym, aby serwis Polchat.pl istniał nadal, to nie są wcale wielkie koszty.

EDIT: Podpisuję się pod postem Feki. Jestem gotów wesprzeć Polchat.pl finansowo.
    --
    Pozdrawiam
    Mistreated (użytkownik pokoi "40", "50+" itp.)
    Ostatnio edytowane przez Mistreated ; 26.03.2012 o 22:58

Podpisuję się pod wątkiem. Obecna na Polchacie od X 2005.

To oczywiste ze podpisuje sie po tym apelem.. z calych sil...

Mors

również jako użytkownik polchatu podpisuje się pod ty jestem z wami

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów