Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Praca pod zablokowanym ekranem

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920

Praca pod zablokowanym ekranem

Proponuje zrobić w kolejnej wersji możliwość działania aplikacji pod zablokowanym ekranem. Weźmy np. Skype. Kiedy zablokuje ekran jestem ciągle dostępny, a kiedy ktoś do mnie dzwoni/pisze jest dźwięk. W GG rozłącza mnie i status zmienia na niedostępny.

Paulina
    Go
    Zgłosiłam. Czy w Skajpie status nie jest podtrzymywany sztucznie przez określoną ilość czasu?

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920
    Nie sadze. Kiedy zablokuje ekran na aplikacji Skype i ktoś do mnie dzwoni/pisze to wystarczy odblokować i można odebrać połączenie. Wychodzi na to ze działa pod wygaszonym ekranem
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

Paulina
    Go
    Kwiatku, na stronie supportu aplikacji Skype napisane jest: "Jeśli wyjdziesz z aplikacji, automatycznie zostanie ustawiony status 'niedostępny', ponieważ aplikacja nie może działać w tle.". U mnie wygląda to w taki sposób, że jak przejdę na kafelki poprzez znaczek windowsa, to nie widzę próby połączenia. Jak przejdę na kafelki i zablokuję ekran, to również nie widzę. A jak zostanę na aplikacji i zablokuję ekran, to słyszę sygnał połączenia. Nie wiem jak długo status jest podtrzymywany, nie mam niestety czasu tego sprawdzić.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920
    Dokładnie tak jak napisałaś, w dwóch pierwszych sytuacjach połączenie nie jest podtrzymowane, po system Windows Phone na to nie pozwala, aplikacja zostaje zamrożona. Jednak zostając na aplikacji i blokując ekran skype działa w tle, windows phone na to pozwala (tak samo jak np inne aplikacje w takiej sytuacji mogą korzystać z gps, internetu np. endomondo czy sports tracker). GG nawet w tej trzeciej sytuacji nie jest połączone

Sebeczek
    Model tel.
    HTC 7 Mozart
    Mała niespodzianka właśnie udało mi się zaaplikować do GG wspomnianą funkcję!

Od teraz GG może działać po zablokowaniu ekranu! Podobnie jak to jest w przypadku Skype.

Zamieściłem na swojej stronie zaktualizowaną wersję MODa, jakby ktoś chciał przetestować...
    Ostatnio edytowane przez Shreqg2 ; 15.09.2012 o 12:00
    www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia
    FW telefonu
    7.8
    Shreqg2, Tobie się udało, ale programiści odpowiedzialni za GG w Windows Phone tego nie zrobią - zwyczajnie nie przewidują takiej opcji w najbliższym czasie.