Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy założyłem swój numer GG?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kiedy założyłem swój numer GG?

    Witam.
    Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić kiedy założyłem swój numer gadu gadu?
    Pozdrawiam.

    #2
    nie ma takiej mozwliosci

    Komentarz


      #3
      Nie ma takiej opcji . Ja pamiętam, że to było ponad 10 lat temu, czyli kupa czasu
      Można zaryzykować takie oto twierdzenie - kredyty samochodowe http://www.doradztwo-kredytowe.com.p...ty-samochodowe są jak najbardziej w porządku, naprawdę nie wydaje się, aby ktoś z nas miał jakikolwiek problem z tym związany, bądźmy optymistami.

      Komentarz


        #4
        Niestety już nie sprawdzisz, może napisz do administracji to zrobią wyjątek i jakoś to poszukają

        Komentarz


          #5
          Jak posiadasz starą starą wersję GG to posiadasz plik tree.dat jak go nie nadpisałeś to jest on datą założenia GG
          Ew. data Maila od GG.

          W moim przypadku plik tree.dat jest na dacie 02.01.2009r 18:54
          Co się zgadza, wtedy założyłem GG jeszcze o 18:54 dostałem pierwszą wiadomość - od jakiegoś nie znanego nr - z jakimś spamem abym w coś kliknął itd :p
          Takie były początki tej długiej przyjaźni która trwa do dziś i przerodziła się w ponad 2,5 mln wiadomości

          Komentarz


            #6
            ja mam 15.04.2007, to chyba jednak nie jest to bo znacznie dłużej korzystam z gg

            Komentarz


              #7
              4 lata temu

              Komentarz


                #8
                A czy da się odzyskać starą listę kontaktów ? Mam numer założony wiele lat temu niestety nie mogę poradzić sobie z odzyskaniem kontaktów.

                Komentarz


                  #9
                  Temat zmusił mnie do przypomnienia sobie daty założenia gg - nie udało się, ale wiem, że minimum 15 lat mam ten numer. Wtedy gg był jeszcze normalnym komunikatorem, a nie miejscem, gdzie erotomani gawędziarze szukają "przyjaciółek" na równi z "friendami"

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez grazynakat Zobacz posta
                    A czy da się odzyskać starą listę kontaktów ? Mam numer założony wiele lat temu niestety nie mogę poradzić sobie z odzyskaniem kontaktów.
                    Napisz do nas zgłoszenie na bok@gg.pl z numerem swojego GG i opisem sytuacji, sprawdzimy co się stało i spróbujemy znaleźć jakieś rozwiązanie

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Cobrad Zobacz posta
                      Temat zmusił mnie do przypomnienia sobie daty założenia gg - nie udało się, ale wiem, że minimum 15 lat mam ten numer. Wtedy gg był jeszcze normalnym komunikatorem, a nie miejscem, gdzie erotomani gawędziarze szukają "przyjaciółek" na równi z "friendami"
                      Informacje o dacie założenia danego konta GG znajdują się w wiadomości powitalnej na skrzynce mailowej, na której został zarejestrowany nr GG jeżeli jeszcze tego maila posiadasz będziesz znał datę założenia konta GG

                      Komentarz


                        #12
                        Obawiam się, że już nie mam dostępu - trudno przeżyję Ale dziękuję za informację p.s. "znała"

                        Komentarz


                          #13
                          Ja chyba też swój założyłem z 15 lat temu
                          https://www.firmino.pl/faktura-walutowa/

                          Komentarz


                            #14
                            taka opcja była by na pewno przydatna na wielu użytkowników
                            filmy online

                            Komentarz


                              #15
                              Ja swój numer GG założyłem 18 lat temu O masakra xD

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X