Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z botem AmiGGo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problemy z botem AmiGGo

    Chciałbym zapytać, czy bot AmiGGo napisał prawdę o ruletce? Treść w obrazku.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    #2
    Odpowiedź jaką udzielił Ci AmiGGo, niestety zawiera błędy.
    W Ruletce można być wylosowanym, nawet na statusie:"Niewidoczny".
    Pamiętaj jednak, że używanie statusu: "Niewidoczny" odstrasza potencjalnego rozmówcę.
    Dedykowany status dla osób losujących to: "Pogadam".

    Należy pamiętać, że AmiGGo nie jest bez wad. Nie każda jego odpowiedź, może być trafna.
    AmiGGo cały czas się uczy , mimo ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, nadal może popełniać błędy.
    Dokładamy starań, aby AmiGGo był coraz mądrzejszy i bardziej skuteczny w udzielaniu odpowiedzi na różne pytania.
    Jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość dla niego.
    Zachęcamy również do zadawania mu pytań na różne tematy, bo jest to doskonała okazja do nauki i doskonalenia jego umiejętności.

    Komentarz


      #3
      wem o tym i dlatego zapytalem tutaj... gdze i jak moge zglasac jego bledy?
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
        wem o tym i dlatego zapytalem tutaj... gdze i jak moge zglasac jego bledy?
        Nie ma konieczności zgłaszania jego błędów.
        Tak jak napisaliśmy wcześniej, dokładamy starań, aby AmiGGo był coraz mądrzejszy i bardziej skuteczny w udzielaniu odpowiedzi na różne pytania.

        Komentarz


          #5
          pytam bo napzykla microsoft zaleca by zglasac bledy bing ai
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta

            Nie ma konieczności zgłaszania jego błędów.
            Tak jak napisaliśmy wcześniej, dokładamy starań, aby AmiGGo był coraz mądrzejszy i bardziej skuteczny w udzielaniu odpowiedzi na różne pytania.
            jednak cos zglose bo cegos ne rozumem... cemu on podaje informacje o tlen.pl? obraz...
            Załączone pliki
            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
            mam numer GG 73977622

            Komentarz


              #7
              Też miałem podobny przypadek. Akurat na inny temat, ale również związany z GG. Chyba z 5 razy go poprawiałem i w końcu udzielił mi prawidłowej odpowiedzi. Myślę GG, że chyba lepiej żebyśmy jednak Wam tutaj wrzucali przykłady w których AmiGGo popełnia błędy, wtedy będziecie mogli go szybciej wyedukować

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Agat Zobacz posta
                Też miałem podobny przypadek. Akurat na inny temat, ale również związany z GG. Chyba z 5 razy go poprawiałem i w końcu udzielił mi prawidłowej odpowiedzi. Myślę GG, że chyba lepiej żebyśmy jednak Wam tutaj wrzucali przykłady w których AmiGGo popełnia błędy, wtedy będziecie mogli go szybciej wyedukować
                wcoraj go ucylem historii bo podal zle granice panstw to zapametal bo zapytalem o to po kilku godzinah... ale tego z tlen.pl to hyba byl za krutki okresu skoro udzelil zlej odpowedzi... uwazam ze powinno se zglasac jego bledy by bylo sybcej
                casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                mam numer GG 73977622

                Komentarz


                  #9
                  Ok, widzimy jednak potrzebę zgłaszania tych błędów.
                  Zatem będziemy wdzięczni za ich zgłaszanie.
                  Dziękujemy.

                  Komentarz


                    #10
                    zglasac to tutaj cy zrobic nowy temat?
                    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                    mam numer GG 73977622

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                      zglasac to tutaj cy zrobic nowy temat?
                      Tutaj

                      Komentarz


                        #12
                        spoko... tylko neh ktos zmeni nazwe tytulu... by bylo ladwej innym kojazyc ze mozna zglasac tutaj problemy z botem gg
                        casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                        mam numer GG 73977622

                        Komentarz


                          #13
                          newem czy bot gg do tego sluzy ale innego boty ai by sobe poradzily z tym polecenem...
                          Załączone pliki
                          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                          mam numer GG 73977622

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                            newem czy bot gg do tego sluzy ale innego boty ai by sobe poradzily z tym polecenem...
                            AmiGGo radzi sobie z tym poleceniem, może spróbuj ponownie.

                            Komentarz


                              #15
                              dobze juz dzala... ale trzeba poprawic uzyce nekturyh sluw
                              Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
                              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                              mam numer GG 73977622

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X