Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum nie synchronizuje się

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Archiwum nie synchronizuje się

    Archiwum w GG 11 nie wyświetla wiadomości z archiwum online. Wyświetla mi się informacja, że niby archiwum jest synchronizowane, ale wiadomości, które są na GG.pl nie widać w GG 11.

    #2
    Piszesz o wiadomościach przesyłanych przez komunikator na gg.pl, czy tez chodzi Ci o beta.gg.pl?

    Sprawdziliśmy kwestię przesyłania wiadomości przez gg.pl i pojawiają się one w archiwum online. Możliwe, że w tym przypadku mamy do czynienia z jakimś opóźnieniem w zakresie synchronizacji. Czy obecnie nadal występuje ta sytuacja?

    Komentarz


      #3
      nie no piszę w dziale dla GG PC i to w GG na Windows nie widać wiadomości wysłanych z innych klientów.

      Komentarz


        #4
        Niedokładnie się wyraziłem, sorry ale nadal nie do końca rozumiem,
        piszesz np. z gg.pl, beta.gg.pl lub mobilnego GG na GG11 (desktopowe) i co?

        Archiwum na GG11 się nie aktualizuje, choć odbiorca widzi przesłaną mu na komunikator wiadomość? Czy też chodzi o to, że wyświetla Ci się info o synchronizacji archiwum ale na GG11 w oknie rozmowy nie widzisz żadnej wiadomości, chociaż wiesz, że znajomy ją jak najbardziej przesłał?

        Komentarz


          #5
          Nie.
          Piszę z GG.pl/Komórki do osoby X.
          Potem wchodzę w archiwum osoby X na GG 11 - brak przeprowadzonej rozmowy.

          Czyli archiwum w GG 11 nie synchronizuje się z archiwum online mimo, że wyświetla się ta animacja informująca o trwającej synchronizacji.

          Komentarz


            #6
            Aby zebrać wszystko razem rozumiem, że:

            Piszesz z gg.pl (nie z beta.gg.pl) lub komórki z inną osobą, rozmowa przebiega poprawnie, widzicie to co do siebie wysyłacie i wszystko jest ok.
            Następnie uruchamiasz/lub sprawdzasz swoje GG11, konkretnie opcję GG/archiwum i tam nie ma tych rozmów. Informacja o synchronizacji archiwum wyświetla się natomiast po kliknięciu w kontakt z którym pisałeś, w szufladzie dodatkowych danych kontaktu.

            Komentarz


              #7
              Generalnie to skąd piszę nie ma znaczenia bo wiadomości w archiwum online są zawsze, ale w GG 11 ich nie widać (wyświetla mi tylko lokalne archiwum mimo rzekomej synchronizacji)
              Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                Przy wyłączonym komunikatorze usuń plik Archive.encsqlite z dysku. Następnie uruchom komunikator i zweryfikuj wyświetlanie archiwum.

                Komentarz


                  #9
                  @Qrix - to rozwiązanie pomogło?

                  Komentarz


                    #10
                    pomogło usunięcie całkowite profilu, nie sprawdzałem tego konkretnego pliku, ale zapewne on się usunął razem z całym profilem, dzięki za pomoc

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X