Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak archiwum.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak archiwum.

    W wersji desktopowej, mimo przeprowadzonych rozmów nie widzę, jak wejde w "Archiwum" żadnych rozmów, mimo że w "Ostatnie" są ale nie wczytuje ich w ogóle... Zaś w wersji WEB, są normalnie rozmowy przeprowadzone i można je dopiero stamtąd usuwać itd. Powinno być to także w wersji desktopowej.

    Jeszcze ogólne pytanie dotyczące archiwum, czy to w aplikacji mobilnej czy PC.

    Jeśli mamy włączone archiwum online, to czy lokalnie też coś zapisuję, czy tylko wyłącznie w chmurze? Jak wyłączamy online, to lokalnie rozumiem jest wtedy?

    #2
    Wersja desktopotowa, z tego co pisał Botmonster jeszcze nie obsługuje archiwum online, wyświetla jedynie archiwum lokalne

    Komentarz


      #3
      Archiwum online jest dostępne online w komunikatorze masz tylko opcję ostatnie, która tylko częściowo spełnia funkcje archiwum. Jeśli nie będziesz archiwizował wiadomości, to ostanie i tak będziesz miał, ale będzie to tylko wykaz tego z kim rozmawiałeś lub kto na przykład do Ciebie dzwonił, ale w przypadku rozmów tekstowych nie będziesz miał treści tych wiadomości.

      Komentarz


        #4
        Rozumiem, to skoro archiwum online mam włączone, to będzie poakzywało mi tylko lokalnie zapisane na dysku? Bo na razie mam pusto w archiwum. To samo się tyczy wersji mobilnej, są ostatnie rozmowy, ale nie da się ich usunąć. Dodajcie usuwanie.

        Komentarz


          #5
          witam , chciałbym wyczyścić archiwum online. czy jest to możliwe ?? moja wersja mobilna pobrała mi archiwum mimo tego ,że nie chciałem go mieć. W ustawieniach mam włączone,żeby nie zapisywał rozmów. proszę o pomoc w powyższej kwestii. pozdrawiam

          Komentarz


            #6
            Usuwanie archiwum jest możliwe z poziomu beta.gg.pl oraz z poziomu mobilnej wersji na androida 3.0.2 dostępnej tu lub w Android Market.
            Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              A czy będzie możliwość podglądu archiwum online i jego usuwania z poziomu GG na desktop? Na iOS rozumiem, że to też będzie wprowadzone równocześnie z innymi wersjami, tylko, że w appstore musi aplikacja swoje odczekać?

              Komentarz


                #8
                W stacjonarnej wersji GG również można wejść w archiwum i po kliknięciu PPM usunąć konkretną lub wszystkie rozmowy z danym osobnikiem Co do iOS nie mam jeszcze informacji, spróbuję się dowiedzieć.

                Edit: W wydaniu, które pojawi się najprawdopodobniej w najbliższym tygodniu, powinna pojawić się możliwość usuwania archiwum z poziomu aplikacji.
                Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  No niestety, w stacjonarnej wersji nigdzie nie widziałem, abym miał dostęp do archiwum online. Jedynie wszystkie rozmowy przeprowadzone przez protokol GG, widzę na beta.gg.pl i na GG na iPhonie.

                  Komentarz


                    #10
                    Jak wybierzesz GG >> Archiwum to nic nie widzisz?

                    Komentarz


                      #11
                      1. Właśnie wszedłem przed chwilą i pojawiły się jakieś rozmowy, choć nie są wszystkie jak na beta.gg.pl w archiwum online. Poza tym dzisiaj i wczoraj rozmawiałem i tych rozmów na GG na stacjonarnym już nie widzę. Z jakimś opóźnieniem są pobierane z serwera?

                      //EDIT: Rozłaczyłem się z siecią GG i włączyłem ponownie, pojawiły się, czyli jakieś usprawnienia jeszcze w tym archiwum by się przydały na stacjonarym

                      2. Teraz mamy archiwum online, mówię ogólnie,, czy to wersja mobilna, czy stacjonarna. Czy lokalne archiwum też jest, czy tylko wyłącznie na serwer się zapisuje?

                      3. Brak kopiowania w archiwum.
                      Ostatnio edytowany przez madhunt3r; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #12
                        Archiwum nie zapisuje się lokalnie, tylko na serwerze. Rozmowę skopiować można skrótami klawiszowymi, ale nie kopiują się nazwy kontaktów, możesz to potwierdzić?

                        Komentarz


                          #13
                          Tak potwierdzam

                          A co jeśli serwer padł, czego nie życzę, a potrzebujemy mieć dostęp do archiwum? Archiwum online naprawde fajna sprawa, jak ktoś odznaczy archiwum online w opcjach to co? Nigdzie się nie zapiszą? Ew powinna być opcja lokalnego zapisywania, ale tylko opcja, kto chce to ma na serwerze, przez co nie zajmuje nic to miejsca w tel, czy na komputerze, bądź Ci którzy chcą mieć wszystko lokalnie

                          Komentarz


                            #14
                            Zgłaszałam już tę sugestię, dzięki
                            Błąd z archiwum zgłaszam.

                            Komentarz


                              #15
                              Dziś mogę w 100% potwierdzić, że rozmowy wczoraj wieczorem przeprowadzone przez protokół GG, nie widnieją w stacjonarnym GG->Archiwum. Zaś są widoczne w mobilnym GG i na beta.gg.pl

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X