Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oddam pół kórlestwa...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • poprostuOna
    odpowiedział(a)
    JustynaBOK Ok, rozumiem.

    Zostaw komentarz:


  • Meduza
    odpowiedział(a)
    poprostuOna odpowiedzieliśmy Ci, w tym wątku https://forum.gg.pl/forum/gg-na-komp...port#post48837
    Na przyszłość sugerujemy napisać jeden post. Nie ma konieczności pisania kilku postów, w tym samym temacie.

    Zostaw komentarz:


  • poprostuOna
    odpowiedział(a)
    Witam, ponad rok minął od mojej odpowiedzi, przez ten czas nic nie wdrożyliście, widać jak traktujcie użytkowników, skupiacie się wyłącznie na zupełnie niepotrzebnych rzeczach w GG.

    Zostaw komentarz:


  • Meduza
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta


    JustynaBOK po jakim czasie usuwacie archiwum/konto jesli uzytkownik jest nieaktywny?

    Umowa o świadczenie Usługi może zostać rozwiązana w przypadku niekorzystania (rozumianego jako brak logowania do Usługi) nieprzerwanie przez okres co najmniej trzystu sześćdziesięciu pięciu (365) dni.

    Zostaw komentarz:


  • poprostuOna
    odpowiedział(a)
    ​​​​​​
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    No wiesz, nie "siedzialem i czekalem" tylko uzywalem pod linuxem gg za pomoca wine... a roznie to dzialalo...
    Rozumiem

    ​​​​​​
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    Obawiam sie, ze przecietny programista to sobie moze nie dac rady, a lepsi nie pracuja za miske ryzu...
    wiec nie wiem czy warto.
    Może tak być.

    ​​​​​​
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    Ale to masz duzo rozmowcow czy raczej duzo wiadomosci w obrebie paru osob? Jak to drugie, to coz
    najlepsza opcja jest windows albo uruchomienie linuxa w wersji live-cd, instalacja linuxowego klienta gg,
    pozniej zgodnie z tym jak opisalem i zapis na pendrive.
    A potem wyciagasz plyte z linuxem i nie ma sladu, bo wszystko bylo w RAM-ie.
    Trochę mam, ale i tak będzie dużo pracy z tym, a co do Linuxa, nigdy nie miałam z nim styczności, musiałabym przyjrzeć się bliżej tematu.

    ​​​​​​
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    Podejrzewam, ze GGTeam ma raczej ograniczona liczbe programistow (+ograniczona liczbe stazystow-programistow )
    i nie beda mieli zasobow aby zajac sie problemem ktory dotyczy promila uzytkownikow...
    Słabo, ale ta opcja kiedyś była, ale nie oszukujmy się, na pierwszym miejscu, GG dodaje swoje nowości które, wg mnie są kompletnie nieprzydatne.

    ​​​​​​
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    Wiec moze po prostu nie usuwaj konta. Zaloguj sie raz na pol roku, zeby konta nie zamkneli...
    Dobrze

    ​​​​​​
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    po jakim czasie usuwacie archiwum/konto jesli uzytkownik jest nieaktywny?
    A co do pytania, znalazłam taką informację w regulaminie:

    Dział IV: Warunki zawierania umowy i rozpoczęcia świadczenia Usługi oraz rozwiązywania umowy.
    Punkt 9. Umowa o świadczenie Usługi może zostać rozwiązana przez Fintecom w przypadku niekorzystania z niej (rozumianego jako brak logowania do Usługi) nieprzerwanie przez okres:Co najmniej 12 miesięcy Co najmniej 24 miesięcy – w przypadku numerów GG zakupionych w Oficjalnym Sklepie GG.
    https://www.gg.pl/info/regulamin/
    Ostatnio edytowany przez poprostuOna; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Korekta tekstu.

    Zostaw komentarz:


  • epsilon
    odpowiedział(a)
    poprostuOna
    No wiesz, nie "siedzialem i czekalem" tylko uzywalem pod linuxem gg za pomoca wine... a roznie to dzialalo...

    Obawiam sie, ze przecietny programista to sobie moze nie dac rady, a lepsi nie pracuja za miske ryzu...
    wiec nie wiem czy warto.

    Ale to masz duzo rozmowcow czy raczej duzo wiadomosci w obrebie paru osob? Jak to drugie, to coz
    najlepsza opcja jest windows albo uruchomienie linuxa w wersji live-cd, instalacja linuxowego klienta gg,
    pozniej zgodnie z tym jak opisalem i zapis na pendrive.
    A potem wyciagasz plyte z linuxem i nie ma sladu, bo wszystko bylo w RAM-ie.

    Podejrzewam, ze GGTeam ma raczej ograniczona liczbe programistow (+ograniczona liczbe stazystow-programistow )
    i nie beda mieli zasobow aby zajac sie problemem ktory dotyczy promila uzytkownikow...

    Wiec moze po prostu nie usuwaj konta. Zaloguj sie raz na pol roku, zeby konta nie zamkneli...

    JustynaBOK po jakim czasie usuwacie archiwum/konto jesli uzytkownik jest nieaktywny?

    Zostaw komentarz:


  • poprostuOna
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    obawiam sie ze playaz44 ma racje, ze nie bedzie juz takiej funkcjonalnosci. Na Twoim miejscu, nie czekalbym tylko zaczal przenosic archiwum recznie. Na klienta linuxowego czekalem 13lat. Chyba nie masz tyle cierpliwosci.
    ​​​​​​Aż tyle czekałeś ?
    Wolałabym, żeby taka opcja powróciła jak kiedyś była, co szkodzi na przeszkodzie, żeby to przywrócić ?
    ​​​​​​
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    Moze jakis programista pomoglby Ci to zautomatyzowac...
    ​​​​​​Niestety nie, ale gdzieś znalazłam informację, że można wynająć programistę i zlecić mu napisanie takiego programu, oczywiście trzeba mu za to zapłacić.

    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    to otwierasz sobie okienko rozmowy w liscie kontaktow, nastepnie klikasz u gory okienka z trescia "wczesniejsze rozmowy", potem jeszcze raz i itd az dojedziesz do pierwszej wiadomosci. Jak sie okienko nie wykrzaczy, to klikasz prawym myszy i wybierasz kopiuj rozmowe. A potem wklejasz do notatnika czy worda... No i tak z kazda z osob na liscie. Jak sie okienko wykrzaczy gdzies (nie wiem jakie ma ograniczenia takie cofanie), to od tej daty przeklejasz recznie pojedyncze konwersacje. Do osob co masz je tylko w archiwum, to najpierw je dodajesz znowu do listy albo przeklejasz pojedynczo. Moze tez warto sobie spisac nr gg do pliku danej osoby. A jak juz masz w pliku rozmowy to sie mozna bawic w "formatowanie" tekstu... ​​​​​​
    Wiesz ile mam tych rozmów w archiwum ?
    Bardzo dużo, wieczność mi to zajmie, jakbym miała tak pojedynczo wszystko robić.
    GG mam zainstalowane wyłącznie na telefonie (Android) i to na nim chciałabym to zrobić, tylko tutaj jedną linijkę można skopiować wiadomości, nie ma tak jak na system Windows „Zaznacz wszystko”.
    Pozostają jeszcze dwie opcje (Na telefonie), robienie screenów, ale to bezsensu czytać wiadomości ze screena, ewentualnie, wiadomości, że screena przerobić na tekst i zapisać je w pliku tekstowym, oraz, zaznaczenie obraszaru tekstowego i exportowanie do pliku tekstowego, przy tych dwóch opcjach jest dwa razy roboty i zadanie czasochłonne.​​​​​​​

    Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
    Pomyślimy o tym
    ​​​​​​​Nie ma co się zastanawiać, trzeba zacząć coś robić w tym kierunku.

    Zostaw komentarz:


  • Meduza
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    To moze GGTeam przygotowalby jakis Roadmap z funkcjonalnosciami wraz z postepem, jak to jest w wielu projektach.
    Pomyślimy o tym

    Zostaw komentarz:


  • epsilon
    odpowiedział(a)
    To moze GGTeam przygotowalby jakis Roadmap z funkcjonalnosciami wraz z postepem, jak to jest w wielu projektach.

    @poprostuOna obawiam sie ze playaz44 ma racje, ze nie bedzie juz takiej funkcjonalnosci.
    Na Twoim miejscu, nie czekalbym tylko zaczal przenosic archiwum recznie. Na klienta linuxowego czekalem 13lat.
    Chyba nie masz tyle cierpliwosci.

    Moze jakis programista pomoglby Ci to zautomatyzowac...
    A jak nie znasz zadnego, to otwierasz sobie okienko rozmowy w liscie kontaktow, nastepnie klikasz u gory okienka
    z trescia "wczesniejsze rozmowy", potem jeszcze raz i itd az dojedziesz do pierwszej wiadomosci. Jak sie okienko
    nie wykrzaczy, to klikasz prawym myszy i wybierasz kopiuj rozmowe. A potem wklejasz do notatnika czy worda...
    No i tak z kazda z osob na liscie. Jak sie okienko wykrzaczy gdzies (nie wiem jakie ma ograniczenia takie cofanie),
    to od tej daty przeklejasz recznie pojedyncze konwersacje.
    Do osob co masz je tylko w archiwum, to najpierw je dodajesz znowu do listy albo przeklejasz pojedynczo.
    Moze tez warto sobie spisac nr gg do pliku danej osoby.
    A jak juz masz w pliku rozmowy to sie mozna bawic w "formatowanie" tekstu...

    Zostaw komentarz:


  • poprostuOna
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wasky. Zobacz posta
    Bardzo byśmy chcieli zrobić każdą funkcjonalność, którą chcą mieć użytkownicy.
    To trzeba wprowadzić w końcu tę opcję, bo ona jest przydatna, w moim przypadku jak najbardziej, na pewno innym użytkownikom ona też się przyda.

    Zamieszczone przez Wasky. Zobacz posta
    Ponieważ w GG jest Archiwum, funkcja eksportu staje się mało ważną funkcjonalnością i wolimy przeznaczyć czas pracy programistów na inne, ważniejsze funkcjonalności.
    Mamy tylko dostęp do archiwum, gdy jesteśmy zalogowani na GG, nie działa one w trybie offline, natomiast, What'sapp oferuje archiwum też w trybie offline.
    A te ważniejsze rzeczy, to co, wprowadzanie abonamentu, reklamy, żetony tak ?​​​​​

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Bardzo byśmy chcieli zrobić każdą funkcjonalność, którą chcą mieć użytkownicy. Jednak nie mamy nieograniczonych zasobów (w postaci programistów) i musimy wybierać pomiędzy rzeczami ważnymi i ważniejszymi. Ponieważ w GG jest Archiwum, funkcja eksportu staje się mało ważną funkcjonalnością i wolimy przeznaczyć czas pracy programistów na inne, ważniejsze funkcjonalności.

    Zostaw komentarz:


  • poprostuOna
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wasky. Zobacz posta
    GG ma Archiwum Online. Masz dostęp do wiadomości z dowolnego miejsca, gdy zalogujesz się na swoje konto GG.
    To wiem, ale mi chodzi, żeby pobrać całe archiwum GG i usunąć całkowicie konto GG.

    Zamieszczone przez Wasky. Zobacz posta
    Whatsapp nie ma takiej opcji - gdy zalogujesz się na Whatsappa na nowym telefonie, nie masz swojej historii wiadomości.
    Jest taka opcja, wystarczy zrobić kopię zapasową na dysku Google, a przy ponownym logowaniu na nowym telefonie ją przywrócić.

    Zamieszczone przez Wasky. Zobacz posta
    Dlatego też Whatsapp ma możliwość eksportu wiadomości.
    Ta opcja jest na plus, na dodatek, można wysłać export wiadomości bezpośrednio na @.
    Tylko dlaczego Wy nie chcecie dodać takiej opcji ?
    W czym tkwi problem ?

    Zamieszczone przez Wasky. Zobacz posta
    U nas eksport archiwum jest niepotrzebny.
    Zależy komu, mi jest potrzebny.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    GG ma Archiwum Online. Masz dostęp do wiadomości z dowolnego miejsca, gdy zalogujesz się na swoje konto GG. Whatsapp nie ma takiej opcji - gdy zalogujesz się na Whatsappa na nowym telefonie, nie masz swojej historii wiadomości. Dlatego też Whatsapp ma możliwość eksportu wiadomości. U nas eksport archiwum jest niepotrzebny. Nie planujemy takiej funkcjonalności.

    Zostaw komentarz:


  • poprostuOna
    odpowiedział(a)
    @JustynaBOK Minęło ponad cztery miesiące od mojej wypowiedzi, do dziś nie ma w GG opcji eksportu wiadomości z archiwum GG .
    Dlaczego, nie możecie, tego zrobić jak kiedyś było ?
    Nie rozumiem tego naprawdę, nawet What'sapp ma taką możliwość, ale Wy oczywiście nie.
    Cały czas wdrażacie nowości, reklamy, konta firmowe, żetony, a ostatnio nawet status „Słoneczka w maseczce” .

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Jacek, tak jak pisała Justyna, eksport archiwum z lokalnego pliku na serwer powinien działać. Dodam jeszcze, że dzieje się to w tle, bez żadnej informacji dla użytkownika i przy dużych archiwum może trwać dość długo. Nie pamiętam niestety, czy rozmowy w archiwum online pojawiały się od razu, czy trzeba było czekać na zakończenie całego eksportu. Robiliśmy tę funkcję wieki temu (wtedy, gdy wystartowaliśmy z archiwum online). Zostaw najlepiej kompa na noc z włączonym GG i sprawdź rano, czy się archiwum wyeksportowało.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X