Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z kasowaniem archiwum

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  #16
  Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
  Folder AppData jest standardowo ukryty, w opcjach folderów musisz sobie zaznaczyć żeby wyświetlało foldery ukryte.
  Mam pytanie a jak to zrobić,gdzie są te opcje?

  Komentarz


   #17
   Możesz to znaleźć w panelu sterowania, lub odpalić sobie dowolny folder i w win7 klikasz na organizuj i dalej to już widzisz co kliknąć. W starszych systemach troszkę inaczej (od dawna nie mam, nie pamiętam). Jak już w win7 włączysz opcje folderów, to: -> widok -> ukryte pliki i foldery -> Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski. Są tam też różne inne opcje chowania różnych rzeczy.

   Komentarz


    #18
    Problem z usuwaniem rozmów z archiwum

    Witam, mam następujący problem, mianowicie - usunąłem ostatnio stare, mało ważne rozmowy z archiwum i myślałem, że pozbyłem się ich raz na zawsze. Ale się myliłem - loguję się dzisiaj do GG za pomocą przeglądarki i w archiwum widzę nadal te tematy, które wczoraj usunąłem.

    Dodam jeszcze, że te kontakty (osoby), z którymi prowadziłem te rozmowy już dawno usunąłem, a pozostałości po rozmowach z nimi nie chcą się usunąć. Miał ktoś z Was taki sam problem ? Dziękuję za wszelką pomoc.

    Pozdrawiam,

    Mike Candys

    Komentarz


     #19
     Mike, z jakiego poziomu usuwałeś rozmowy, o których piszesz? Zaloguj się proszę na stronie gg.pl, wyłączając wcześniej GG zainstalowane na komputerze, spróbuj usunąć wskazane rozmowy i opisz co się dzieje.

     Komentarz


      #20
      Otóż usuwałem je z poziomu przeglądarkowego GG, a wersji stacjonarnej (czyli instalki) już dość długo nie używałem. Jeśli chodzi o usuwanie, to nic się nie zmieniło.

      Komentarz


       #21
       Hej
       Mam taki sam problem rozmowe z archiwum ( instalka ) usuwam daje podwierdzenie Usun - niby usuwa a tu rozmowa dalej jest juz 10 razu usuwałem i nic. Uprzedzam odrazu - nie chce usuwac wszystkich rozmow z archiwum tylko ta jedna, czekam na jakies sensowne rozwiazanie /
       P.s. Niezle jak sam Mike Candys korzysta z GG ))

       Komentarz


        #22
        Paulina, dzięki za pomoc, widać problem rozwiązał się sam


        Zamieszczone przez Kuba0 Zobacz posta
        P.s. Niezle jak sam Mike Candys korzysta z GG ))
        Fajnie, prawda ?

        Niestety, z fanami rozmawiam osobiście, a nie przez GG

        Komentarz


         #23
         Witam,
         ja też mam problemy z kasowaniem archiwum. Najdziwniejsze jest to, że dotyczy to wyłącznie kilku kontaktów. Z archiwum online udało mi się skasować wszystkie konwersacje ze wszystkimi kontaktami. Natomiast w archiwum otwieranego z poziomu stacjonarnego konwersacje z jednego tylko dnia, tylko z trzema kontaktami są wciąż widoczne. Sprawdzałam i na telefonie i przez stronę - tam ich nie mam. A na komputerze, nawet po deinstalacji i ponownym instalowaniu gg, te trzy konwersacje są. Mam wyłączone archiwizowanie rozmów i bardzo mi na tym zależy, by moje konwersacje nigdzie się nie archiwizowały. Zależy mi także, by pozbyć się tych zapisanych stacjonarnych rozmów - żeby było śmieszniej, choć nie dla mnie, usunąć właśnie nie mogę tych rozmów, na usunięciu których najbardziej mi zależy Zapomniałam dodać, że podczas prób usuwania tych konwersacji z archiwum z poziomu stacjonarnego otrzymuję komunikat: "Nie udało się usunąć tej konwersacji. Spróbuj ponownie później"
         Ostatnio edytowany przez akoslewan; [ARG:4 UNDEFINED].

         Komentarz


          #24
          C:\Users\Ewelinek\Gadu-Gadu\Ja

          tu jest ten plik do archiwum. Trzeba go usunąć. Ale nie daję 100% gwarancji na to że się powiedzie...


          Mi też zależy żeby nie było nic na moim komputerze związanego z archiwum gg. Ale widać w nowszej wersji to szwankuje ;/

          A jak mam usunięte archiwum online to jak zainstaluje gdzieś gadu nie ściągnie mi się to co mam na lokalnym?

          Komentarz

          Pracuję...
          X