Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opcja w "ruletce" losuj tylko losujących/spełniasz kryteria

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Opcja w "ruletce" losuj tylko losujących/spełniasz kryteria

    Chodzi o to, że wiele osób losuje i ma status pogadam, gdy ja losuję (mając 34 lata) to większość osób ma w opisie "tylko do 25 lat" lub nie odpisuje a piszą "odpisze każdemu" lub piszą ale od razu, że jestem za stary. To jest mega irytujące jak na 50 losowań wszystkie są niedopasowane. Muszę wchodzić za każdym razem w profil i sprawdzać czy ma status dostępna (a ma jedna na 100, pozostałe pogadam). Wolał bym aby te 100 losowań zakończyło się niepowodzeniem niż złym losem.

    Proponowana opcja powinna działać, że mogę wylosować tylko tych co mnie wylosowali, dodatkowo druga (lub połączona z tą) zapamiętywać ostatnie kryterium wyszukiwania i z tych osób losować.

    Wtedy by nie było tak, że losuję w wieku 25-40 a dostaję osoby, które losują ...-30 gdzie ja mam 34.

    #2
    W pierwszej kolejności losowane są osoby z Ruletki, gdzie obie strony podają kryteria. Osoby ze statusem "Pogadam" dolosowywane są tylko w wypadku gdy nie znajdzie się dopasowania wśród ludzi losujących w Ruletce. Osoby ze statusem "Pogadam" brane są z katalogu publicznego. W katalogu publicznym ludzie nie podają kryteriów losowania, więc pod uwagę brane są tylko Twoje kryteria - w związku z tym może zdarzyć się sytuacja w której dolosowane zostaną osoby, które nie chcą z Tobą rozmawiać.

    W przyszłości planujemy wprowadzenie dodatkowych kryteriów wyszukiwania oraz rozbudowanie opcji "Losuj rozmówcę", wtedy weźmiemy pod uwagę również Twoje sugestie.

    Komentarz


      #3
      Tylko zeby ta opcja dzialala sensownie, to gg by musialo miec tyle uzytkownikow co w czasach swietnosci... Ciekawe ile osob uzywa w ogole tej funkcji.
      A dobieranie osob ze statusem "pogadam" to tez niczego nie gwarantuje, bo ponoc uzytkownicy androida ustawiaja ten status, po to aby nie zostac wylogowanym. Tak przynajmniej bylo kiedys.
      Pawel to ze ktos jest w "Twoim przedziale wiekowym", to nie znaczy ze Ty jestes "w przedziale wiekowym tej osoby"...
      Moze warto by w ustawieniach tej funkcji, lub ogolnie w kliencie gg dac opcje, przyjmuj polaczenia od osob w przedziale wiekowym .... czy tez innych kryteriow z katalogu publicznego. Wiem ze wpisac sobie mozna dowolny wiek, czy inne dane ale zawsze by to ograniczylo liczbe "wiadomosci".
      Jak wprowadzicie jakies funkcjonalnosci, to dajcie uzytkownikow wiedziec, za pomoca przypominajki...

      A w wyszukiwarce w katalogu publicznym to by sie przydalo kryterium odnosnie statusu wyszukiwanych osob.
      Ostatnio edytowany przez epsilon; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Gdy będziemy rozbudowywać opcję Losuj rozmówcę, z pewnością wrócimy do Waszych pomysłów.
        Choć wiemy, że nie każdy lubi otrzymywać wiadomości z Przypominajki to będziemy się starać używać jej również właśnie w celu informowania Was o nowych funkcjonalnościach w GG.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
          Gdy będziemy rozbudowywać opcję Losuj rozmówcę, z pewnością wrócimy do Waszych pomysłów.
          Choć wiemy, że nie każdy lubi otrzymywać wiadomości z Przypominajki to będziemy się starać używać jej również właśnie w celu informowania Was o nowych funkcjonalnościach w GG.
          Hej! Uda się w przyszłym roku czy jak już zostaniecie bez użytkowników?

          Komentarz


            #6
            Na ten moment mamy ważniejsze wydania, między innymi możliwość rozmów audio/video. Obecnie, nie jesteśmy w stanie oszacować dokładnej daty.

            Komentarz


              #7
              Pod klientem linuxowym tez bedzie mozliwosc rozmow audio/video?
              A co do przypominajki, to zrobcie tak aby sie dalo ja wlaczyc/wylaczyc w kliencie.

              Komentarz


                #8
                W pierwszej kolejności rozmowy audio/video pojawią się w systemie Android, odnośnie aplikacji komputerowych nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie w tej chwili.

                Komentarz


                  #9
                  masakra, wprowadzenie każdej nowości, nawet tej najdrobniejszej zajmuje wam rok czasu jak nie lepiej

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
                    Pod klientem linuxowym tez bedzie mozliwosc rozmow audio/video?
                    A co do przypominajki, to zrobcie tak aby sie dalo ja wlaczyc/wylaczyc w kliencie.
                    Można wyłączyć. Menu GG>Centrum Powiadomień>Przypominajka Ja może na 5 min wyłączyłem. Mi te przypomnienia kompletnie nie przeszkadzają, częściej ratują

                    Komentarz


                      #11
                      Agat nie widze takiej opcji w kliencie linuxowym. Moge chyba tylko zignorowac ten kontakt. Mnie narazie tez przypominajka nie przeszkadza.

                      Komentarz


                        #12
                        Opcja wyłączenia przypominajki jest już dostępna po zalogowaniu na stronie gg.pl --> GG --> Centrum Powiadomień.

                        Komentarz


                          #13
                          Ja bym z chęcią zobaczył opcję wybierania województwa w Ruletce. Jestem z Lubuskiego a losuje mi osoby z każdego innego województwa, tylko nie z tego co ja jestem.

                          Komentarz


                            #14
                            Planujemy dodanie województw w "opcjach wyszukiwania" w ruletce.

                            Komentarz


                              #15
                              Ponad 7 lat temu podałem sugestię dodatkowych opcji wyszukiwania. M. in. województw.
                              https://forum.gg.pl/forum/serwisy-zw...9345#post29345
                              GG musi być bardzo skomplikowane że nie można wprowadzić tak oczywistych opcji do profilu każdego użytkownika.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X