Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Player filmów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Player filmów

    Lata temu rzuciłem na forum kilka pomysłów. Przeszły bez echa a szkoda bo chyba miały potencjał. Jakiś czas temu wpadł mi do głowy nowy pomysł który mógłby ożywić GG. Player filmów. W necie często widzę pytania - Gdzie znajdę film X? Gdzie mogę oglądnąć film Y? Itd. Wystarczy dodać do GG Player filmów na którym będzie można oglądać i udostępniać materiały wideo i odpowiedzą na ww. pytanie będzie - ZaGGadaj do mnie, to ci go udostępnię. Udostępnianie czy to z własnego dysku, chmury, hostingu czy jakiegoś streamingu (ale bez podawania do nich haseł). Jak już będzie Player to nie pozostanie nic innego jak wprowadzić coś na wzór Watch2Gether. https://w2g.tv/?lang=pl Nawet będąc na drugim końcu świata można sobie oglądnąć z kimś bliskim jakiś filmik, np. rodzinny.
    No ale pewnie taki Player nigdy nie powstanie bo póki co GG wygląda ja cerowanie starego swetra.Szkoda pieniędzy na nowy dlatego łata się stary by jeszcze posłużył. Myślę że ratunkiem dla GG byłaby możliwość stosowania wtyczek. To m. in. dzięki nim GG było popularne. Społeczność raz dwa stworzyłaby wtyczki które przyciągnęłyby ludzi.

    #2
    Dziękujemy za przekazanie nam Twoich pomysłów Gie [również tych z 2015 roku].
    Z ręką na sercu stwierdzamy, że każdy z nich jest bardzo ciekawy i wart uwagi. Czy jednak możliwy do realizacji?

    Miejcie na uwadze, że nie zawsze jesteśmy w stanie wdrożyć każdy przedstawiony nam pomysł.

    A uwierzcie, są takie dni, że napływa ich do nas bardzo dużo.
    Każdy taki pomysł zapisujemy z nadzieją, że w przyszłości, któryś z tych pomysłów uda nam się zrealizować [jeżeli nie w identycznej formie, to podobny].

    Obecnie skupiamy się na tym co dla nas i dla Was najważniejsze, czyli: bezpieczeństwie, usprawnianiu działania aplikacji i rozmowach audio/wideo na Androidzie. Do tego dochodzą inne, dodatkowe rzeczy o których jeszcze nie mówimy/piszemy głośno.

    Uwierzcie, chcielibyśmy wprowadzić do aplikacji sporo nowości ale nie zawsze mamy takie możliwości.

    Mamy jednak nadzieję, że aplikacja będzie się rozwijała jeszcze szybciej, i z roku na rok będzie nam przybywać nowych funkcjonalności.

    Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie Wasze pomysły [Twoje również Gie]!

    Komentarz

    Pracuję...
    X