Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gg 2022

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Gg 2022

    Witam serdecznie chciałbym zapytać kiedy i czy w ogóle wprowadzicie możliwośc oplacenia GG premium przez sms ja rozumiem ze lepiej przelewem ale nie mam zamiaru podawać moim danych do karty jakiemuś komunikatorowi wystarczająco dużo GG i tak o mnie wie wystarczy popatrzec na uprawnienia które potrzebuje aplikacja np na Android ale no jak to jest ze 2022 roku nie można opłacić smsem konta ? świat idzie do przodu inne portale czy tez komunikatory wprowadzaja nowości aktualizacje a wy z prowadzeniem jednej funkcji męczycie sie pół roku to jak to jest chciałbym by ktoś z właścicieli GG mi wyjasnil ten fenomen

    #2
    GG pisało już tutaj o tym. Zaloguj się do swojego gg na stronie gg.pl i możesz aktywować premium sms-em.

    Komentarz


      #3
      Ale mi chodzi o aplikacje na telefon kiedy to bedzie dostepne a nie przez strone ....

      Komentarz


        #4
        Wątpię żeby dodali to w aplikacji. Zalogować się na stronę raz na miesiąc to raczej nie problem, przez telefon też da się zalogować więc ja nie widzę potrzeby dodawać w aplikacji 😉
        Zapraszam na czaty https://gg-czaty.pl/czaty 😉

        Komentarz


          #5
          My nie możemy tego dodać w telefonie. Zasady Google mówią o tym, że płatności w aplikacji na telefon mogą być realizowane jedynie za pośrednictwem Google.

          My też nie mamy żadnych danych o osobie, która kupiła Premium w telefonie. Znamy jedynie czas, kwotę oraa numer zamówienia. Innych danych Google nam nie udostępnia.

          Komentarz


            #6
            Dzięki! Nie wiedziałem, że można na stronie kupić przez premium sms, też nie jestem zbyt skłonny podawać danych z karty. Kolorowanki dla dzieci zawsze są na czasie!

            Jesteś mamą? Odwiedź portal StylMamy w którym znajdziesz wiele fajnych rzeczy dla siebie!
            Ostatnio edytowany przez serialowiec; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              Może się komuś przyda... W GG ściągniętym na kompa też już jest możliwość aktywacji swojego Premium sms-em. Aaaa i Blikiem oczywiście (PayU)

              Komentarz


                #8
                Kupując GG Premium przez aplikację na Androidzie/iOS dane z karty podajesz Googlowi/Apple'owi. My do nich nie mamy dostępu. Można również kupić doładowanie Google Play na stacjach benzynowych. Ceny GG Premium przez SMS są wyższe, niż przy innych sposobach płatności. Wynika to z bardzo wysokich prowizji, pobieranych przez operatora (chyba aż 50%, z tego co pamiętam).

                Zamieszczone przez Pelson Zobacz posta
                (...) wystarczy popatrzeć na uprawnienia które potrzebuje aplikacja np na Android (...)
                Czy mógłbyś wymienić uprawnienia, które budzą Twoje obawy?

                Komentarz

                Pracuję...
                X