Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strona internetowa w ustawieniach GG 12

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Strona internetowa w ustawieniach GG 12

    Witam po co w ustawieniach zaawansowanych widnieje rubryka "Strona internetowa" skoro i tak to nie widnieje w GG 12 na profilu w katalogu publicznym wyszukiwarki?

    Załączone pliki
    Prywatne wiadomości pisać na GG:468166 lub Skype:onet-skypesetup.exe20

    #2
    Zamieszczone przez AdrianGlowacki Zobacz posta
    Witam po co w ustawieniach zaawansowanych widnieje rubryka "Strona internetowa" skoro i tak to nie widnieje w GG 12 na profilu w katalogu publicznym wyszukiwarki?
    Adrian słuszna uwaga ta rubryka jest dedykowana dla profili firmowych. Zgłosiliśmy to do odpowiedniego działu i będziemy wprowadzać poprawki w tym zakresie
    Dziękujemy

    Komentarz


      #3
      No i widzisz AdrianGlowacki teraz ficzer "export archiwum do pliku txt" znowu sie przesunie na dalszy plan, bo cos tam sobie wypatrzyles...
      no wielkie dzieki...
      PS. Chcialem ale nie moglem sie powstrzymac od tego komentarza
      PS2. to ja juz dawno wypatrzylem ze nie dzialaja "chmurki" w kliencie linuxowym. W sumie export archiwum tez byl wczesniej zgloszony,
      wiec mam nadzieje ze bedziecie wprowadzac poprawki zgodnie z kolejnoscia zgloszen ...

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
        W sumie export archiwum tez byl wczesniej zgloszony,
        wiec mam nadzieje ze bedziecie wprowadzac poprawki zgodnie z kolejnoscia zgloszen ...
        W pierwszej kolejności zajmujemy się zgłoszeniami, które mają na celu poprawienie działania aplikacji
        W przypadku pozostałych zgłoszeń bierzemy pod uwagę to, ile pracy/czasu zajmie nam ich wprowadzanie. Czasami są takie zgłoszenia, które można wprowadzić przy okazji wprowadzania innych poprawek/zmian


        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
          No i widzisz AdrianGlowacki teraz ficzer "export archiwum do pliku txt" znowu sie przesunie na dalszy plan, bo cos tam sobie wypatrzyles...
          no wielkie dzieki...
          PS. Chcialem ale nie moglem sie powstrzymac od tego komentarza
          PS2. to ja juz dawno wypatrzylem ze nie dzialaja "chmurki" w kliencie linuxowym. W sumie export archiwum tez byl wczesniej zgloszony,
          wiec mam nadzieje ze bedziecie wprowadzac poprawki zgodnie z kolejnoscia zgloszen ...
          Jak widzę, nic się nie ruszyło na temat "Exportu archiwum GG".
          Właśnie, takie posty jak tego użytkownika są realizowane w trybie natychmiastowym, a nasze, są odstawione na boczny tory.

          Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
          W pierwszej kolejności zajmujemy się zgłoszeniami, które
          mają na celu poprawienie działania aplikacji
          W przypadku pozostałych zgłoszeń bierzemy pod uwagę to, ile pracy/czasu zajmie nam ich wprowadzanie. Czasami są takie zgłoszenia, które można wprowadzić przy okazji wprowadzania innych poprawek/zmian
          Pani odpowiedź zaczyna mnie irytować, ile można czekać na taką nieskomplikowaną opcję?​​​​​​​

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez poprostuOna Zobacz posta

            Jak widzę, nic się nie ruszyło na temat "Exportu archiwum GG".
            Właśnie, takie posty jak tego użytkownika są realizowane w trybie natychmiastowym, a nasze, są odstawione na boczny tory.


            Pani odpowiedź zaczyna mnie irytować, ile można czekać na taką nieskomplikowaną opcję?​​​​​​​
            Obecnie nie mamy tego w planach. Pochłania nas temat dotyczący rozmów audio/wideo https://forum.gg.pl/forum/informacje...l%C4%85darkowa

            Komentarz

            Pracuję...
            X