Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odbieranie plików graficznych i filmów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Odbieranie plików graficznych i filmów

    Może temat nie dotyczy komputera z systemem Windows, ale jestem odbiorcą plików na tym systemie... Jeśli osoby wysyłają mi filmiki i zdjęcia z telefonów (nie znam ich modeli ani systemu) na GG, to ja czasami je widzę, a czasami nie widzę obrazu i tylko jest info, abym pobrał coś tam HEIC... Czemu tak się dzieje? Od razu mówię, że te same osoby mi te pliki wysyłają...
    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 935

    #2
    Problem z wyświetlaniem obrazów i filmów, które są wysyłane w formacie HEIC może być spowodowany tym, że Twój system w komputerze nie obsługuje tego formatu plików.
    Format HEIC jest używany głównie przez urządzenia Apple i nie jest powszechnie wspierany przez wszystkie systemy operacyjne.
    Aby otworzyć te pliki, możesz spróbować zainstalować odpowiednie oprogramowanie do konwersji lub przeglądania plików HEIC,
    lub poprosić nadawcę, aby wysłał pliki w bardziej uniwersalnym formacie, takim jak JPG lub PNG.

    Komentarz


      #3
      czyli rozumem, że osoby nieświadome wysyłają mi pliki heic... a jak więc można sprawdzić ten format pliku na telefonie?
      Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 935

      Komentarz


        #4
        Aby otworzyć te pliki, możesz spróbować zainstalować odpowiednie oprogramowanie do konwersji lub przeglądania plików HEIC,
        lub poprosić nadawcę, aby wysłał pliki w bardziej uniwersalnym formacie, takim jak JPG lub PNG.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
          cyli rozumem ze osoby neswadome wysylajo mi pliki heic... a jak wec mozna sprawdzic ten format pliku na telefone?
          ja tu zapytalem o cos innego...
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 935

          Komentarz


            #6
            nie mogę usuwać tutaj wcześniejszych postów więc dopisze i sprecyzuje; pytałem o to jak osoba na telefone moze rozpoznac format heic przed wysłaniem pliku?
            Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
            mam numer GG 935

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta

              ja tu zapytalem o cos innego...
              Wejdź w ustawienia pliku wtedy będziesz widział jego format, zawsze możesz też wyszukać w Internecie jak to się robi dla Twojego telefonu.
              Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                rozumiem... spoko
                Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
                casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                mam numer GG 935

                Komentarz

                Pracuję...
                X