Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 11.0.0.6256 problem z logowaniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG 11.0.0.6256 problem z logowaniem

    Witam mam problem z zalogowaniem się do tej wersji gg, przy próbie zalogowania jest caly czas kręcące się kółko i napis trwa logowanie do gg, a po krótkiej chwili wyskakuje trwa ponawianie logowania i tak cały czas.

    #2
    Czy logowanie na stronie beta.gg.pl odbywa się prawidłowo?

    Jeżeli tak:

    Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C.
    Podaję ścieżkę:

    Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles

    Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application

    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

    Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili, oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
    Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

    Proszę pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony:
    http://beta.gg.pl/info/pobierz

    Komentarz


      #3
      Przepraszam że nie odpowiadałem tak długo, nie miałem zbytnio czasu.
      Paulina ten sposób nie działa u mnie, w ścieżce C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles znajdują sie profile, nie są ukryte. na stronie beta.gg.pl wszystko działa

      Komentarz


        #4
        Oki, w takim wypadku odinstaluj program z poziomu panelu sterowania, usuń z C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG katalog GG, zainstaluj program ponownie i sprawdź jego działanie.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
          Oki, w takim wypadku odinstaluj program z poziomu panelu sterowania, usuń z C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG katalog GG, zainstaluj program ponownie i sprawdź jego działanie.
          Tak! ten sposób mi pomógł i w końcu się zalogowałem. Dziękuję bardzo za pomoc! Pozdrawiam!

          Komentarz


            #6
            hej wiem ze temat jest raczej nieaktualny ale wystapily u mnie problemy z logowaniem. Otoz problem wyglada tak nigdy nie logowalem sie do gg jesli wylaczalem je nigdy sie nie wylogowywalem teraz jak wlaczam j pojawia sie komunikat ze jest bledne haslo jesli ktos pomoze bede bardzo wdziczny system windows 8

            Komentarz

            Pracuję...
            X