Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapełniona "skrzynka" osób ignorowanych Oo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Meduza
    odpowiedział(a)
    Murka dziękujemy za Twoją sugestię, przekażemy ją do odpowiedniego działu.

    Zostaw komentarz:


  • Murka
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez iwona Zobacz posta
    Cześć Toxic83 kontakty niestety należy odignorować pojedynczo w Ustawienia --> Prywatność
    Ja mam w związku z tym bardzo konkretną sugestię (bo jest to niedoróbka, która w GG najbardziej mnie drażni): po wejściu w listę tych kilkuset czy nawet kilku tysięcy ignorowanych i wybraniu konkretnego numeru (np. w celu usunięcia), po powrocie do pełnej listy automatycznie wracam na jej samą górę :/
    Strasznie to irytujące, zwłascza jeśli ignorowanych jest dużo, bo za każdym razem trzeba przewijać mnóstwo rekordów, żeby wrócić do danego miejsca. BARDZO proszę, zróbcie z tym coś, przecież obecne rozwiązanie to jakieś nieporozumienie, a sprawa prosta do załatwienia.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    To ja dodam, że blokowanie botów nie ma totalnie sensu. One same z siebie i tak nie piszą. Dodatkowo żywotność numerów botów jest bardzo krótka, przez co takie zignorowanie jedyne co robi, to zajmuje pozycje na liście kontaktów. Ale zgłaszać je jak najbardziej należy!

    Zostaw komentarz:


  • Iwona
    odpowiedział(a)
    Cześć Toxic83 kontakty niestety należy odignorować pojedynczo w Ustawienia --> Prywatność

    Zostaw komentarz:


  • Toxic83
    rozpoczął temat Zapełniona "skrzynka" osób ignorowanych Oo

    Zapełniona "skrzynka" osób ignorowanych Oo

    Witam, jeżeli to nie jakiś bug (raczej nie - sprawdziłem na drugim koncie) to chyba jestem pierwszą osobą która spotkała się z tym problemem xD. Dzisiaj pojawił mi się komunikat jak chciałem zablokować i zgłosić kolejnego bota. Przy próbie dania ignora na telefonie wyskakuje dokładnie komunikat o treści - "za dużo kontaktów na liście. Usuń niepotrzebne kontakty i spróbuj ponownie".

    Policzyłem pi razy drzwi numery ignorowane i będzie tego w przedziale od 4500 do 5000tys numerów w tej skrzynce ^.^ (to głównie te pierdzielone boty i inne takie)
    Czy jest jakiś sposób aby opróżnić tą skrzynkę? Na kompie jest katalog GG - C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\GG i są tam katalogi i różne pliki programu. Może któryś plik trzeba edytować lub nawet usunąć i tym sposobem da się problem rozwiązać?
    Ktoś z obsługi technicznej pomoże?
    Ostatnio edytowany przez Toxic83; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X