Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapełniona "skrzynka" osób ignorowanych Oo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zapełniona "skrzynka" osób ignorowanych Oo

    Witam, jeżeli to nie jakiś bug (raczej nie - sprawdziłem na drugim koncie) to chyba jestem pierwszą osobą która spotkała się z tym problemem xD. Dzisiaj pojawił mi się komunikat jak chciałem zablokować i zgłosić kolejnego bota. Przy próbie dania ignora na telefonie wyskakuje dokładnie komunikat o treści - "za dużo kontaktów na liście. Usuń niepotrzebne kontakty i spróbuj ponownie".

    Policzyłem pi razy drzwi numery ignorowane i będzie tego w przedziale od 4500 do 5000tys numerów w tej skrzynce ^.^ (to głównie te pierdzielone boty i inne takie)
    Czy jest jakiś sposób aby opróżnić tą skrzynkę? Na kompie jest katalog GG - C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\GG i są tam katalogi i różne pliki programu. Może któryś plik trzeba edytować lub nawet usunąć i tym sposobem da się problem rozwiązać?
    Ktoś z obsługi technicznej pomoże?
    Ostatnio edytowany przez Toxic83; [ARG:4 UNDEFINED].
    Jeden numer od 15 lat

    #2
    Cześć Toxic83 kontakty niestety należy odignorować pojedynczo w Ustawienia --> Prywatność

    Komentarz


      #3
      To ja dodam, że blokowanie botów nie ma totalnie sensu. One same z siebie i tak nie piszą. Dodatkowo żywotność numerów botów jest bardzo krótka, przez co takie zignorowanie jedyne co robi, to zajmuje pozycje na liście kontaktów. Ale zgłaszać je jak najbardziej należy!

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez iwona Zobacz posta
        Cześć Toxic83 kontakty niestety należy odignorować pojedynczo w Ustawienia --> Prywatność
        Ja mam w związku z tym bardzo konkretną sugestię (bo jest to niedoróbka, która w GG najbardziej mnie drażni): po wejściu w listę tych kilkuset czy nawet kilku tysięcy ignorowanych i wybraniu konkretnego numeru (np. w celu usunięcia), po powrocie do pełnej listy automatycznie wracam na jej samą górę :/
        Strasznie to irytujące, zwłascza jeśli ignorowanych jest dużo, bo za każdym razem trzeba przewijać mnóstwo rekordów, żeby wrócić do danego miejsca. BARDZO proszę, zróbcie z tym coś, przecież obecne rozwiązanie to jakieś nieporozumienie, a sprawa prosta do załatwienia.

        Komentarz


          #5
          Murka dziękujemy za Twoją sugestię, przekażemy ją do odpowiedniego działu.

          Komentarz

          Pracuję...
          X