Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bany na gg, komuniklator upada jak nigdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Bany na gg, komuniklator upada jak nigdy

    Brawo GG, wasz nowy skrypt zablokował wszystkich )) Oceny na Google Play lecą w dół, niedługo dobiją do zera Tak mnie też zablokowaliście, miałem parę kont i juz nima nic. A czemu? Czasem dziewczyny blokują za mój krzywy ryj, czasem geje piszą o dziwo i jak im odpowiadam że NIEEEEEEEEEEE to blok, jak się trafi pajac który coś chce wyłudzic czyli sprzedać to tez nie wytrzymuje nerwowo i jade z nimi. A zgłoszenia lecą, w tej chwili jestem całkowicie zablokowany, a za co? Za pisanie, czy coś kiedyś sprzedawałem? Tak na Alego i OLX, Czy pokazałem penisy i inne rzeczy? Nigdy! To za co mam bany? Za krzywy ryj? Czy jechanie z fejkami ciągle?? Wiecie że z taką strategią nikogo tu nie będzie? Połowa moich normalnych znajomych już tu nie ma bo zablokowaliście ich i mnóstwo normalnych którzy losują !!!! Jestem od bardzo dawna na gg ale to co sie teraz dzieje to po prostu sami się zaoracie. GG to teraz zbieranie danych a nie to co kiedyś, numery telefonów? Szkoda że zdjęcia dowodów osobistych nie chcecie. Proszę o odpowiedz w tym temacie a dodatkowo pogadamy o RODO i zbieranie danych osobowych po zbanowaniu bo nie macie prawa ich trzymać.
    PS. edytowany. polosujcie sobie teraz o 00:10 ludzi same fejkii z nowych kont wyskakują, brawo gg po blokowaliście normalnych a tamci nadal są !!!
    Ostatnio edytowany przez rradek21; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Zamieszczone przez rradek21 Zobacz posta
    Brawo GG, wasz nowy skrypt zablokował wszystkich )) Oceny na Google Play lecą w dół, niedługo dobiją do zera Tak mnie też zablokowaliście, miałem parę kont i juz nima nic. A czemu? Czasem dziewczyny blokują za mój krzywy ryj, czasem geje piszą o dziwo i jak im odpowiadam że NIEEEEEEEEEEE to blok, jak się trafi pajac który coś chce wyłudzic czyli sprzedać to tez nie wytrzymuje nerwowo i jade z nimi. A zgłoszenia lecą, w tej chwili jestem całkowicie zablokowany, a za co? Za pisanie, czy coś kiedyś sprzedawałem? Tak na Alego i OLX, Czy pokazałem penisy i inne rzeczy? Nigdy! To za co mam bany? Za krzywy ryj? Czy jechanie z fejkami ciągle?? Wiecie że z taką strategią nikogo tu nie będzie? Połowa moich normalnych znajomych już tu nie ma bo zablokowaliście ich i mnóstwo normalnych którzy losują !!!! Jestem od bardzo dawna na gg ale to co sie teraz dzieje to po prostu sami się zaoracie. GG to teraz zbieranie danych a nie to co kiedyś, numery telefonów? Szkoda że zdjęcia dowodów osobistych nie chcecie. Proszę o odpowiedz w tym temacie a dodatkowo pogadamy o RODO i zbieranie danych osobowych po zbanowaniu bo nie macie prawa ich trzymać.
    PS. edytowany. polosujcie sobie teraz o 00:10 ludzi same fejkii z nowych kont wyskakują, brawo gg po blokowaliście normalnych a tamci nadal są !!!
    Na forum nie udzielamy informacji dotyczących konkretnego konta GG i blokady. Zapraszamy do wysłania w tej sprawie zgłoszenia na bok@gg.pl, z maila powiązanego z kontem GG.
    Jeżeli ktoś z Twoich znajomych ma zablokowane konto, to również prosimy o kontakt w ten sposób.
    W Polityce Prywatności https://www.gg.pl/info/polityka-prywatnosci/ jest dokładnie napisane, że : "Dane osobowe przetwarzane w celu świadczenia usług gromadzone są bezpośrednio od osoby, której dane dotyczą oraz wprowadzane są przez Użytkownika dobrowolnie podczas rejestracji."
    Nie przetrzymujemy tych danych jeżeli nie ma takiej konieczności a blokada konta GG może być właśnie jednym z powodów przetwarzania takich danych. W Regulaminie https://www.gg.pl/info/regulamin/ widnieje zapis, który informuje, o tym Użytkownika: "Fintecom może przetwarzać dane Użytkownika, któremu trwale zaprzestano świadczenia usługi, w celu i zakresie niezbędnym do wyjaśnienia okoliczności niedozwolonego korzystania z Usługi."
    Prosimy pamiętać, że każdy kto zakłada konto GG ma obowiązek zapoznania się z Regulaminem i Polityką Prywatności. Jeżeli Użytkownik nie akceptuje tych zasad, to nie może założyć konta GG. Jeżeli masz więcej pytań i wątpliwości dotyczących danych osobowych, to zapraszamy do kontaktu mailowego z naszym Inspektorem Danych Osobowych: iod@gadu-gadu.pl.

    Komentarz


      #3
      Pisałem maila zero odzewu, z tym że z innego adresu email, bo teraz aby założyć konto nie trzeba podawać prawdziwego maila tylko numer telefonu. Pisałem pod numer 250 także, ma mailu i na gg zero odzewu...
      Dodatkowo na początku po blokowaliście tak agresywnie i fejk konta zniknęły, ale patrzcie teraz znowu sie pojawiły przy losowaniu. Czyli fejki obeszli wasz "skrypt" a normalni ludzie zostali zbanowani)) Co na to gg? Chcecie doprowadzić do tego aby same fejk konta tu były, bo oni zawsze obejdą

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez rradek21 Zobacz posta
        Pisałem maila zero odzewu, z tym że z innego adresu email, bo teraz aby założyć konto nie trzeba podawać prawdziwego maila tylko numer telefonu. Pisałem pod numer 250 także, ma mailu i na gg zero odzewu...
        Dodatkowo na początku po blokowaliście tak agresywnie i fejk konta zniknęły, ale patrzcie teraz znowu sie pojawiły przy losowaniu. Czyli fejki obeszli wasz "skrypt" a normalni ludzie zostali zbanowani)) Co na to gg? Chcecie doprowadzić do tego aby same fejk konta tu były, bo oni zawsze obejdą
        Obecnie z powodu bardzo wielu zapytań czas oczekiwania na odpowiedź mailową wynosi kilka dni. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Odpowiedź zostanie udzielona.
        Czat nie jest czynny całą dobę a na zgłoszenia odpowiadamy jak już jesteśmy dostępni. Prosimy jednak pamiętać, że informacje dotyczące konkretnego konta GG są udzielone tylko po przesłaniu zgłoszenia na bok@gg.pl, z maila powiązanego z kontem GG. Zatem na czacie nie udzielilibyśmy informacji.

        Numer telefonu jest wymagane przy rejestracji ze względów bezpieczeństwa. Jeżeli uważasz, że podanie nieprawdziwego maila jest dobre, to zobacz ile, to może przynieść problemów dla Użytkownika.
        Przypominamy, że mail jest kanałem komunikacji z nami. W oddzielnym mailu po rejestracji konta GG prosimy naszych Użytkowników aby potwierdzili maila. Przy pomocy maila można również bezpłatnie odzyskać hasło do konta GG. Pamiętaj, że opcja SMS jest płatna. Jeżeli masz kilka kont GG lub w przyszłości będziesz chciał założyć kolejne konto GG, na ten sam numer telefonu, to pamiętaj, że numer telefonu jest przypisywany do najnowszego konta GG. Zatem hasło do innych konto GG można odzyskać tylko przy pomocy potwierdzonego maila.

        Komentarz


          #5
          Ok i proponuje zwykłym ludziom nie blokować kont na amen, tylko dlatego że ktoś jest brzydki i dostał zgłodnienia czy za to że ktoś pocisnął fejkowi czy za niepełnosprawność dostaje zgłoszenia, no myślcie!!! Po prostu zablokujcie w jakimś stopniu ale nie całkowicie. Pedofilom, podszywaczom gejowskim, czy tym najgorszym co ich tu najwięcej czyli sprzedawczyków zdjęć i wyłudzających kasę od razu blokować, ale to musi byc jakoś zweryfikowane a nie blokowanie kont za byle jakie zgłoszenia. Mogę sam wysyłać zgłoszenia z całymi rozmowami, ale zanim wy odpiszecie to minie tydzień... aaa i jedną osobe keidyś zgłosiłem do was na nr 250 i była odpowiedz abym poszedł na policje. No tak chce mi się
          Ostatnio edytowany przez rradek21; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez rradek21 Zobacz posta
            Ok i proponuje zwykłym ludziom nie blokować kont na amen, tylko dlatego że ktoś jest brzydki i dostał zgłodnienia czy za to że ktoś pocisnął fejkowi czy za niepełnosprawność dostaje zgłoszenia, no myślcie!!! Po prostu zablokujcie w jakimś stopniu ale nie całkowicie. Pedofilom, podszywaczom gejowskim, czy tym najgorszym co ich tu najwięcej czyli sprzedawczyków zdjęć i wyłudzających kasę od razu blokować, ale to musi byc jakoś zweryfikowane a nie blokowanie kont za byle jakie zgłoszenia. Mogę sam wysyłać zgłoszenia z całymi rozmowami, ale zanim wy odpiszecie to minie tydzień... aaa i jedną osobe keidyś zgłosiłem do was na nr 250 i była odpowiedz abym poszedł na policje. No tak chce mi się
            Wszystkie zgłoszenia są przez nas weryfikowane. Konta GG nie są blokowane bez powodu, przed stałą blokadą sprawdzamy czy konto GG przestrzega naszego Regulaminu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem oraz Zasadami i Wytycznymi: https://www.gg.pl/info/zasady-wytycz...olecznosci-gg/

            Tak jak wspomnieliśmy powyżej: w sprawie konkretnego konta GG, zapraszamy do napisania do nas zgłoszenie na adres bok@gg.pl

            Komentarz


              #7
              To odezwałem się na BOK, przyszła odpowiedź - i teraz najlepsze - z informacji weryfikacyjnych wynika, że mam jeszcze aktywne jedno konto. Ciekawe, jakie... Cóż, będę musiał się pogodzić z tym, że prawdopodobnie nigdy już na GG nie wejdę przy takich praktykach, jakie zostały opisane wyżej, ale trudno. Takie życie.

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Dariusz Zobacz posta
                To odezwałem się na BOK, przyszła odpowiedź - i teraz najlepsze - z informacji weryfikacyjnych wynika, że mam jeszcze aktywne jedno konto. Ciekawe, jakie... Cóż, będę musiał się pogodzić z tym, że prawdopodobnie nigdy już na GG nie wejdę przy takich praktykach, jakie zostały opisane wyżej, ale trudno. Takie życie.
                Nasze praktyki są ukierunkowane na stworzenie platformy przyjaznej wszystkim Użytkownikom przestrzegającym naszego Regulaminu

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Dariusz Zobacz posta
                  To odezwałem się na BOK, przyszła odpowiedź - i teraz najlepsze - z informacji weryfikacyjnych wynika, że mam jeszcze aktywne jedno konto. Ciekawe, jakie... Cóż, będę musiał się pogodzić z tym, że prawdopodobnie nigdy już na GG nie wejdę przy takich praktykach, jakie zostały opisane wyżej, ale trudno. Takie życie.
                  Czasy się zmieniły. GG już dawno padło i nie ma szans na powstanie patrząc na podejmowane decyzje i tempo prac.
                  Do tego wynajdowanie koła na nowo.. Rozmowy audio? Przecież są w Messengerze, którego praktycznie kaażdy używa, a w każdym razie większa grupa niż GG. Szkoda czasu po prostu. Potrzeba czymś ściągnąć użytkowników, a tego się nie zrobi w taki sposób.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez clasick Zobacz posta

                    Czasy się zmieniły. GG już dawno padło i nie ma szans na powstanie patrząc na podejmowane decyzje i tempo prac.
                    Do tego wynajdowanie koła na nowo.. Rozmowy audio? Przecież są w Messengerze, którego praktycznie kaażdy używa, a w każdym razie większa grupa niż GG. Szkoda czasu po prostu. Potrzeba czymś ściągnąć użytkowników, a tego się nie zrobi w taki sposób.
                    GG nie ma takich zasobów jak FB czy inne tego typu komunikatory i porównywanie nas właśnie z nimi nie ma za bardzo sensu. My naszą ofertę kierujemy do każdego kto znudził się FB, Whatsapp-em itp. Jesteśmy nastawieni na zwykłych Użytkowników i firmy. Ale jak wiadomo wszędzie są regulaminy i zasady, które trzeba przestrzegać. Podobnie jest u nas.
                    Napisałeś, że Messenger ma rozmowy audio, tak i my je też wprowadzamy, niby nic wielkiego a jednak coś przydatnego. My mamy opcję losuj rozmówcę a inni tego nie mają. Stale wprowadzamy coś nowego tak jak np. tagi albo subskrypcję na desktopa.
                    Wiadomo czasy się zmieniły ale GG też się zmienia. Ostatnio zorganizowaliśmy konkurs i to właśnie po to aby ulepszać GG.
                    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #11
                      Jeżeli to nie jest w temacie, to proszę o przeniesienie, ale mam takie pytanie techniczne: jeżeli ktoś wykorzysta pulę kont, na które można się zarejestrować za pomocą jednego numeru telefonu, to na stałe już nie można zakładać numer na ten telefon, czy się pula zmienia, i można założyć to konto? Mam na myśli konto, które usunąłem, i chciałbym założyć nowe konto.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Dariusz Zobacz posta
                        Jeżeli to nie jest w temacie, to proszę o przeniesienie, ale mam takie pytanie techniczne: jeżeli ktoś wykorzysta pulę kont, na które można się zarejestrować za pomocą jednego numeru telefonu, to na stałe już nie można zakładać numer na ten telefon, czy się pula zmienia, i można założyć to konto? Mam na myśli konto, które usunąłem, i chciałbym założyć nowe konto.
                        Napisz do nas zgłoszenie w tej sprawie na bok@gg.pl. Tam postaramy się pomóc. Dziękujemy

                        Komentarz


                          #13
                          Nawet i pisać nie musiałem, bo sam się przekonałem na własnej skórze, że dalej nie mogę założyć konta na GG przez przekroczoną liczbę rejestracji na dany numer telefonu. To mam kupić nową kartę do telefonu, jeżeli chcę sobie założyć konto na GG? Irytuje mnie to...

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Dariusz Zobacz posta
                            Nawet i pisać nie musiałem, bo sam się przekonałem na własnej skórze, że dalej nie mogę założyć konta na GG przez przekroczoną liczbę rejestracji na dany numer telefonu. To mam kupić nową kartę do telefonu, jeżeli chcę sobie założyć konto na GG? Irytuje mnie to...
                            Takie przypadki rozpatrujemy indywidualnie. Proszę napisać do nas zgłoszenie w tej sprawie, tak jak napisaliśmy powyżej.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X