Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc od Zespołu GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Evilas Zobacz posta
    tez mam problem, ktos mi sie wlamal pare dni temu na konto, podobno zmienil nick, profilowe zdjecie na jakas gola babe... a mail jak stoi pusty tak stoi pusty... wielka szkoda byloby stracic konto ktore mam prawie 20 lat... jest opcja gdzies w ogole zlapac kogos odpowiedzialnego za takie sprawy? moze numer telefonu, cokolwiek zeby mozna bylo ta sprawe zalatwic... odkrylem ze mialem szpiegowskie cookie na komputerze ktore juz wyczyscilem, pewnie haslo zmienie od razu w przypadku odzyskania konta ale widze ze nikt nie odpisuje na maile...
    Jeśli wysłałeś maila, to napisz tutaj numer zgłoszenia dla administracji (otrzymałeś w odpowiedzi), przy włamaniu na pewno odpowiedzą Ci poza kolejnością.

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez Agat Zobacz posta
      GG jest od 16 lat, więc jeśli ktoś przemyca niższy wiek, na pewno dostanie bana.
      no ale co z ludzmi ktuzy podajo inny wek niz majo naprawde?
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #18
        Nie ma w regulaminie punktu mówiącego o tym, że trzeba podać prawdziwy wiek.

        Komentarz


          #19
          Ooo, to już bardzo ciekawe... Raz podając inne imię można traktować jako pseudonim, dwa - nie dawać prawdziwego wieku, więc tak naprawdę jest zgoda, żeby mieć fałszywe konta... No to pozostaje pytanie, dlaczego od około 2015 roku byłem blokowany na kilku kontach GG... Na tym moim obecnym koncie siedzę ponad rok, ale i tak dostałem ostrzeżenie o łamaniu regulaminu i żyję tylko dlatego, że napisałem do Ciebie na forum, a Ty mi powiedziałeś, że to pomyłka... Skoro regulamin jest taki luźny dla profilu, to może tamte blokady kont też były pomyłką...
          Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz


            #20

            Zamieszczone przez HsikrtIOlPi Zobacz posta

            Bo wtedy chyba ludziom znikają konwersacje ze mną, a zależałoby mi na tym
            Po banie nie znikają konwersacje, każde archiwum rozmów jest niezależne, nawet jak usuniesz konto to u osoby która prowadziła z Tobą konwersacje one nadal pozostaną.
            Bana nie dajemy "za darmo" musisz naruszyć rażąco Regulamin.

            Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
            (...)Skoro regulamin jest taki luźny dla profilu, to może tamte blokady kont też były pomyłką...
            Nie zapominaj, że ostrzeżenie dotyczą nie tylko tego co masz w opisie ale również tego co wysyłasz do innych.
            Jeżeli np. nagminnie kogoś "spamujesz" wiadomościami to też podchodzi pod ostrzeżenie.

            Dostosowujemy swoje działania, w tym właśnie weryfikację zgłoszeń, w taki sposób aby jak najmniej blokować konta a więcej ostrzegać.
            Wcześniej byliśmy bardziej rygorystyczni, teraz zmieniamy to, bo chcemy aby poszło to bardziej w taką stronę, by ten poziom rygorystyczności dawał szansę na poprawę.
            Czyli więcej ostrzeżeń, a blokady w ostateczności.

            Jeżeli z biegiem czasu otrzymasz ostrzeżenie kilka razy, to jednak musi coś znaczyć, i z pewnością nie to, że otrzymałeś je za nic.
            Być może powinieneś zmienić sposób Swojej komunikacji z innymi? To tylko przykład. I nie koniecznie musi dotyczyć Ciebie.

            Pamiętajcie, że to nie tylko Moderacja musi się zmienić, my już działamy w tym temacie, wystarczy spojrzeć na to jak było kiedyś, a jak jest teraz.
            Zmiany muszą zajść po każdej ze stron. Oczywiście liczymy na to, że zmienimy się na lepsze.
            Użytkownik, też człowiek, też mogą mu czasem puścić nerwy albo może zapomnieć, że Internet to miejsce publiczne i każdego obowiązują tutaj konkretne zasady.
            Po to jest właśnie Moderacja aby stać na "Straży" tych zasad, i od czasu do czasu o tym niektórym przypomnieć.
            Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta
              (...)
              Dostosowujemy swoje działania, w tym właśnie weryfikację zgłoszeń, w taki sposób aby jak najmniej blokować konta a więcej ostrzegać.
              Wcześniej byliśmy bardziej rygorystyczni, teraz zmieniamy to, bo chcemy aby poszło to bardziej w taką stronę, by ten poziom rygorystyczności dawał szansę na poprawę.
              (...)
              Pamiętajcie, że to nie tylko Moderacja musi się zmienić, my już działamy w tym temacie, wystarczy spojrzeć na to jak było kiedyś, a jak jest teraz.
              Zmiany muszą zajść po każdej ze stron. Oczywiście liczymy na to, że zmienimy się na lepsze (..._
              Tak faktycznie jest inaczej... Póki co dostałem jedno ostrzeżenie kilka miesięcy temu, ale mam nadzieję, że jeśli dostanę blokadę konta, to po moich wyjaśnieniach będą bardziej wyrozumiali, tak samo jak do moich błędów ortograficznych na forum, bo nie jestem i nie będę typowym użytkownikiem... Często w internecie jest tak, że ci, którzy mnie zgłaszają, i ci, którzy mnie sprawdzają, zbyt szybko ulegają pozorom..
              Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
              mam numer GG 73977622

              Komentarz

              Pracuję...
              X