Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kasowanie Archiwum.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Okej

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Od synchronizacji. Sprawdź po jakimś czasie, czy rozmowy nadal są widoczne. Pamiętaj o usuwaniu archiwum przy wyłączonych klientach. No i jeśli nadal one będą, przeinstaluj komunikator z usunięciem katalogów roboczych, o czym wczoraj rozmawialiśmy

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Teraz problem wygląda tak:
    Na beta.gg.pl rozmowy nie ma, ale na GG w kompie ta rozmowa jest. Od czego jest to zależne ?

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Tak odinstalowałem jak w instrukcji wczoraj. Przechodziłem i było "wszystko ok" (Nie wyskoczył żaden błąd). Nazwy mi z kontaktów pokasowało.

    ---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:16 ----------

    Paulina napisz do mnie na GG.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Ech W jaki sposób usunąłeś ten profil? Przechodziłeś od nowa migrację? Przeinstaluj komunikator z użyciem tej instrukcji.

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Archiwum się pojawiło, ale kontakty nadal zepsute.

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Zreinstalowałem teraz całe GG i mam problem. Na Web Gadu archiwum mam, a na kompie nie mam. Druga sprawa, to kontakty mam a znikły mi nazwy. Wkleję screena.

    http://imageshack.us/photo/my-images/525/braknazw.png/

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Google Chrome - Nie działa.
    Internet Explorer - Nie działa.
    Mozilla Firefox - Tutaj jest coś ciekawego. W przeglądarkowej wersji GG tej rozmowy nie ma, ale w samym GG na komputerze ta rozmowa jest.

    Mam na myśli to, że daję koszyk koło rozmowy czyli usuń i rozmowa znika. Gdy wyloguję się i zaloguję z powrotem rozmowa pojawia się na nowo. Robię to wszystko na wyłączonej aplikacji GG. Kasowałem rozmowy od kilku osób i problem jest taki sam.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Sprawdziliśmy po swojej stronie, rozmowy usuwają się bez problemu.
    Czy próbowałeś skorzystać z innej przeglądarki? Co masz na myśli pisząc "pliki 'znikają', a potem się pojawiają na nowo"? Czy problem pojawia się przy próbie usunięcia konkretnej rozmowy, czy jakiejkolwiek?

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Rozmowa została, nie znika..

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    dEB., a spróbuj może zamknąć komunikatory, zalogować się na beta.gg.pl, usunąć rozmowę, wylogować się, zalogować ponownie i sprawdzić, czy ta rozmowa jest. Jeżeli tak, podaj mi proszę na prv swój numer GG, bądź napisz do nas maila na bok@gadu-gadu.pl, zgłosimy to.

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Ja nie chcę kasować całego archiwum tylko poszczególne rozmowy. Po raz kolejny mówię, nie da się skasować, pliki "znikają", a potem się pojawiają na nowo.

    Zostaw komentarz:


  • Tomek Gadu-Gadu
    odpowiedział(a)
    Zaloguj się na stronie beta.gg.pl i wybierz zakładkę "GG" -> Ustawienia -> Moje konto -> Ustawienia prywatności, a następnie "Wyczyść Archiwum", ewentualnie usuwaj poszczególne rozmowy z zakładki "Archiwum". Nie korzystaj w tym czasie z żadnej z platform.

    Następnie wejdź pod poniższą ścieżkę i usuń plik Archive.sqlite

    Windowsa XP, C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG

    Windows Vista: C:\użytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG

    Windows 7 C:\Users\nazwa użytkownika systemu\AppData\Roaming\Gadu-Gadu\Numer GG

    To może pomóc, aczkolwiek nie gwarantuje w 100%. Problemy z archiwum są na wokandzie i pracujemy nad nimi

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Tak, próbowałem. Nie kasuje się.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    dEB. a czy próbowałeś zamknąć wszystkie otwarte komunikatory, zalogować się na beta.gg.pl i usunąć tę rozmowę? Być może archiwum próbuje się synchronizować i nadpisuje się to, w którym rozmowa się znajduje.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X