Witam , dzisiaj postanowiłem sformatować system. Wszystko ok. Instaluje GG już na nowym systemie. Połączyło , dostałem wiadomości , od kolegów. Po czym się rozłączyło. I nie chce się już połączyć. Klikam dostępny. Mrugnie na chwile Żółte słoneczko i potem zmienia się na kręcącą strzałkę , czyli łączenie... Zmieniłem hasło , nadal to samo. Próbowałem innych wersji i to samo. Napisałem zgłoszenie do Administracji i czekam na odpowiedź. Może użytkownicy wiedzą co jest grane ? Mam ten numer dobrych pare lat i nie chce zmieniac przez głupi bład NIE Z MOJEJE WINY. czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
							
						
					Ogłoszenie
				
					Zwiń
				
			
		
	
		
			
				No announcement yet.
				
			
				
	
Nie łączy się GG
				
					Zwiń
				
			
		
	X
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Miałem podobnie, również reinstall i nagle gg twierdzi że złe hasło a przypominacz nie działa. Można jeszcze napisać email na tech@gadu-gadu.pl i opisać tam dokładnie problem - ja czekam na odpowiedź od tygodnia....
 Byłoby fajnie dostać nawet choćby odpowiedź z automatu na email z uprzedzeniem że może to zająć jakiś czas albo cokolwiek a tu nic. Nawet nie wiem czy to dotarło do kogokolwiek. Może założę drugie konto ale wtedy ktoś może usunąć bo naruszyłem regulamin no i ani w tą ani w tamtą. Ostatnio edytowany przez axxman; 14336. Ostatnio edytowany przez axxman; 14336.
 
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Konwersacja z Administracją potrwa ci z miesiąc. Będą cie pytać o ip z którego wchodziłeś na konto, kiedy nr założyłeś (rok) i pierwszy email. Miesiąc wysyłania im dennych informacji i gówno - numeru nie odzyskałem. Nic dziwnego miałem 6 cyfrowy nr gg, nawet nie raczyli podać moich kontaktów o archiwum nie wspominając.Zamieszczone przez axxman Zobacz postaMiałem podobnie, również reinstall i nagle gg twierdzi że złe hasło a przypominacz nie działa. Można jeszcze napisać email na tech@gadu-gadu.pl i opisać tam dokładnie problem - ja czekam na odpowiedź od tygodnia....
 Byłoby fajnie dostać nawet choćby odpowiedź z automatu na email z uprzedzeniem że może to zająć jakiś czas albo cokolwiek a tu nic. Nawet nie wiem czy to dotarło do kogokolwiek. Może założę drugie konto ale wtedy ktoś może usunąć bo naruszyłem regulamin no i ani w tą ani w tamtą. 
 W archiwum są dane mojego biznesu i adres mój i dziewczyny. Wali ich to, że potrace klientów:/
 Komentarz
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Żartujesz chyba. Jakby mieli nie pytać o IP i inne "denne informacje" to każdy dzieciak z gimnazjum mógłby napisać do nich maila a oni na słowo by im wysłali Twoje hasło, Twoją listę kontaktów i Twoje archiwum. Fajna wizja?
 
 Miesiąc to oczywiście za długo tak czy tak, myślę, że 2-3 dni to przy takich sprawach realny czas, zakładając, że nie odpisujesz na ich maile zwrotne po kilkanaście godzin.
 Komentarz
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 @pm161
 Objawy wskazują, że komunikator jest blokowany. Zweryfikuj ustawienia programu antywirusowego, Firewall i zapory MS Windows.
 
 @axxman
 Sprawdź proszę folder spam
 
 @MKevas
 Dane nie były zgodne, więc nie mogliśmy Ci udostępnić numeru. Procedura się wydłużyła, ponieważ dopytywaliśmy o kolejne dane, które umożliwiłby pozytywną weryfikację.
 Komentarz
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Sprawdziłem, dziękuję - nic nie przyszło.Zamieszczone przez Anixss Zobacz posta@axxman
 Sprawdź proszę folder spam  
 Komentarz
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	 Paulina Paulina
 axxman, podaj mi proszę przez PW adres email, z którego pisałeś wiadomość.
 MKevas, daty nie jesteś w stanie podać, bo nie Ty zakładałeś ten numer GG, czy tak? Wziąłeś pod uwagę, że na Twoją odpowiedź z prośbą o podanie adresu IP (a i tak dostaliśmy 192.168) czekaliśmy tydzień?
 Komentarz
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Akurat ja zakladalem ten numer gg tyle ze sam zakladam siec czatow na gadu-gadu. Zalozylem ze 100 numerow, zalozylem ze je w 2012 roku bo w styczniu 2012 zalozylem siec czatow.
 Pomyslcie, przeciez po co zapamietywac tak malo istotne dane jak rok zalozenia? Ja w szkole ucze sie historii polski i swiata, mam sie uczyc histori mojego konta gadu gadu?
 
 W tej chwili nie mam dostepu do nr gdzie mam pelno klientow i znajomych w kontaktach. W archiwum sa moje dane prywatne (adres zamieszkania) oraz mojej dziewczyny. W katalogu publicznym jestem zapisany jako ja wiec klienci beda pisac na nieaktywny numer-.-
 Komentarz
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Witam, mam podobny problem, najnowsze gg nie chce się połączyć z serwerem w normalnej wersji desktopowej windows 8 64bit (komunikat logowania), natomiast w wersji modernui działa ok. Wersja 10.5 co jakiś czas łączy się poprzez wersję destopową (standardowy pulpit windows). Zapora i antywirus wyłączone.
 Komentarz
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Czy tam są u was jakieś problemy z wysyłaniem wiadomości na pocztę o2.pl? Ponoć dwukrotnie już dostałem odpowiedź na konto email na tym serwisie i pomimo sprawdzania folderu spam nic tam od was nie znalazłem... coż czekam dalejZamieszczone przez Paulina Zobacz postaaxxman, podaj mi proszę przez PW adres email, z którego pisałeś wiadomość. (może minus/myślnik - w adresie email przestał być dostrzegany?) (może minus/myślnik - w adresie email przestał być dostrzegany?)
 
 PS na wp też sprawdzałem na wszelki wypadek. w emailu z 28 grudnia podałem również adres na wp.Ostatnio edytowany przez axxman; 14336.
 Komentarz
Komentarz