Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie łączy się GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie łączy się GG

    Witam , dzisiaj postanowiłem sformatować system. Wszystko ok. Instaluje GG już na nowym systemie. Połączyło , dostałem wiadomości , od kolegów. Po czym się rozłączyło. I nie chce się już połączyć. Klikam dostępny. Mrugnie na chwile Żółte słoneczko i potem zmienia się na kręcącą strzałkę , czyli łączenie... Zmieniłem hasło , nadal to samo. Próbowałem innych wersji i to samo. Napisałem zgłoszenie do Administracji i czekam na odpowiedź. Może użytkownicy wiedzą co jest grane ? Mam ten numer dobrych pare lat i nie chce zmieniac przez głupi bład NIE Z MOJEJE WINY. czekam na odpowiedz. Pozdrawiam

    #2
    Miałem podobnie, również reinstall i nagle gg twierdzi że złe hasło a przypominacz nie działa. Można jeszcze napisać email na tech@gadu-gadu.pl i opisać tam dokładnie problem - ja czekam na odpowiedź od tygodnia....
    Byłoby fajnie dostać nawet choćby odpowiedź z automatu na email z uprzedzeniem że może to zająć jakiś czas albo cokolwiek a tu nic. Nawet nie wiem czy to dotarło do kogokolwiek. Może założę drugie konto ale wtedy ktoś może usunąć bo naruszyłem regulamin no i ani w tą ani w tamtą.
    Ostatnio edytowany przez axxman; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez axxman Zobacz posta
      Miałem podobnie, również reinstall i nagle gg twierdzi że złe hasło a przypominacz nie działa. Można jeszcze napisać email na tech@gadu-gadu.pl i opisać tam dokładnie problem - ja czekam na odpowiedź od tygodnia....
      Byłoby fajnie dostać nawet choćby odpowiedź z automatu na email z uprzedzeniem że może to zająć jakiś czas albo cokolwiek a tu nic. Nawet nie wiem czy to dotarło do kogokolwiek. Może założę drugie konto ale wtedy ktoś może usunąć bo naruszyłem regulamin no i ani w tą ani w tamtą.
      Konwersacja z Administracją potrwa ci z miesiąc. Będą cie pytać o ip z którego wchodziłeś na konto, kiedy nr założyłeś (rok) i pierwszy email. Miesiąc wysyłania im dennych informacji i gówno - numeru nie odzyskałem. Nic dziwnego miałem 6 cyfrowy nr gg, nawet nie raczyli podać moich kontaktów o archiwum nie wspominając.
      W archiwum są dane mojego biznesu i adres mój i dziewczyny. Wali ich to, że potrace klientów:/

      Komentarz


        #4
        Żartujesz chyba. Jakby mieli nie pytać o IP i inne "denne informacje" to każdy dzieciak z gimnazjum mógłby napisać do nich maila a oni na słowo by im wysłali Twoje hasło, Twoją listę kontaktów i Twoje archiwum. Fajna wizja?

        Miesiąc to oczywiście za długo tak czy tak, myślę, że 2-3 dni to przy takich sprawach realny czas, zakładając, że nie odpisujesz na ich maile zwrotne po kilkanaście godzin.

        Komentarz


          #5
          A kto pamieta w ktorym roku zalozyl nr gg? Stawiam czaty, numerow zakladalem ze 100, musze sobie zapisac kiedy je zalozylem-.-

          Komentarz


            #6
            @pm161
            Objawy wskazują, że komunikator jest blokowany. Zweryfikuj ustawienia programu antywirusowego, Firewall i zapory MS Windows.

            @axxman
            Sprawdź proszę folder spam

            @MKevas
            Dane nie były zgodne, więc nie mogliśmy Ci udostępnić numeru. Procedura się wydłużyła, ponieważ dopytywaliśmy o kolejne dane, które umożliwiłby pozytywną weryfikację.

            Komentarz


              #7
              A wzięliście pod uwagę że mam zmienne ip? Ciekawe, że się dane nie zgadzały chociaż od pół roku wchodzę na konto za pomącą sieci w domu-.-

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Anixss Zobacz posta
                @axxman
                Sprawdź proszę folder spam
                Sprawdziłem, dziękuję - nic nie przyszło.

                Komentarz


                  #9
                  axxman, podaj mi proszę przez PW adres email, z którego pisałeś wiadomość.
                  MKevas, daty nie jesteś w stanie podać, bo nie Ty zakładałeś ten numer GG, czy tak? Wziąłeś pod uwagę, że na Twoją odpowiedź z prośbą o podanie adresu IP (a i tak dostaliśmy 192.168) czekaliśmy tydzień?

                  Komentarz


                    #10
                    Akurat ja zakladalem ten numer gg tyle ze sam zakladam siec czatow na gadu-gadu. Zalozylem ze 100 numerow, zalozylem ze je w 2012 roku bo w styczniu 2012 zalozylem siec czatow.
                    Pomyslcie, przeciez po co zapamietywac tak malo istotne dane jak rok zalozenia? Ja w szkole ucze sie historii polski i swiata, mam sie uczyc histori mojego konta gadu gadu?

                    W tej chwili nie mam dostepu do nr gdzie mam pelno klientow i znajomych w kontaktach. W archiwum sa moje dane prywatne (adres zamieszkania) oraz mojej dziewczyny. W katalogu publicznym jestem zapisany jako ja wiec klienci beda pisac na nieaktywny numer-.-

                    Komentarz


                      #11
                      Witam, mam podobny problem, najnowsze gg nie chce się połączyć z serwerem w normalnej wersji desktopowej windows 8 64bit (komunikat logowania), natomiast w wersji modernui działa ok. Wersja 10.5 co jakiś czas łączy się poprzez wersję destopową (standardowy pulpit windows). Zapora i antywirus wyłączone.

                      Komentarz


                        #12
                        @tomik77 sugeruję abyś spróbował dodać GG do wyjątków lub programów mających dostęp do połączenia internetowego. Rozumiem, że piszesz o GG11, które się nie łączy, gdy GG10.5 nawiązuje już połączenie?

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
                          axxman, podaj mi proszę przez PW adres email, z którego pisałeś wiadomość.
                          Czy tam są u was jakieś problemy z wysyłaniem wiadomości na pocztę o2.pl? Ponoć dwukrotnie już dostałem odpowiedź na konto email na tym serwisie i pomimo sprawdzania folderu spam nic tam od was nie znalazłem... coż czekam dalej (może minus/myślnik - w adresie email przestał być dostrzegany?)

                          PS na wp też sprawdzałem na wszelki wypadek. w emailu z 28 grudnia podałem również adres na wp.
                          Ostatnio edytowany przez axxman; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            #14
                            typowe olewactwo ze strony 'administracji' GG Network.......

                            Komentarz


                              #15
                              Mój problem został rozwiązany, GG znów działa dzięki pomocy administracji gg. Cel osiągnięty aczkolwiek zbyt dużym kosztem czasu mojego jak i administratorów. System automatycznego odzyskiwania hasła chyba się nie sprawdził w tym przypadku.
                              Dziękuję

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X